Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


« Веселі чоловічки в гостях у казковому українському лісі» Показове заняття для дітей старшого дошкільного віку.

1
« Веселі чоловічки в гостях у казковому українському лісі»
Мета :
- розширювати та уточнювати знання та вміння дітей за сферами життєдіяльності «Природа», «Люди», « Культура»;
- продовжувати формувати уявлення дітей про моральні якості людини, вчити аналізувати свою поведінку, вчинки товаришів;
- продовжувати вчити дітей розрізняти і називати знайомі букви, звуки, знаходити їх в словах;
- закріплювати вміння придумувати слова із заданим звуком, речення із заданим словом, ділити слово на склади;“Віночок, віночок – прикраса дівоча” Заняття по ознайомленню з навколишнім для дітей середнього дошкільного віку

1
“Віночок, віночок – прикраса дівоча”
для дітей середнього дошкільного віку
Мета: продовжувати знайомити дітей з народними символами і національними оберегами (вінком), символічним значенням квітів та стрічок українського віночка. Поповнити словник дітей словами – назвами квітів, що традиційні для українського вінка: безсмертник, мальва, чорнобривці, волошка, барвінок, ромашка, любисток. Розвивати пізнавальний інтерес до народних традицій; діалогічне та правильне мовлення. Виховувати патріотичні почуття, повагу до національних символів українського народу.Що ми знаємо про Україну. Заняття по ознайомленню з навколишнім. Старша група.

1
Що ми знаємо про Україну».
Мета: закріпити знання дітей про Україну. Формування належності до українського народу, понять «громадянство», «національність». Збагачувати знання дітей про існування різних країн, національностей, мов; учити помічати і характеризувати особливості людей з різних країн. Розвивати доказове мислення, мовлення, увагу. Збагачувати словниковий запас. Виховувати любов до Батьківщини, культуру пізнавальної діяльності, спостережливість, розсудливість.
Матеріал:
• фотографії українців в національному вбранні;
• краєвиди України та інших країн;Український народний одяг – складова духовної культури. Заняття по ознайомленню з навколишнім. Старший дошкільний вік.

1
Український народний одяг – складова духовної культури

Мета: познайомити учнів із декоративно – ужитковим мистецтвом
на прикладі національного костюма; художніми особливостями
народного одягу, його обереговим значенням, важливим
елементом матеріальної та художньої культури; дати історичні
відомості про розвиток національного костюма; розвивати
інтерес до українського народного одягу як складової частини
духовної культури українців; виховувати любов до українського
мистецтва.Народний куточок. Заняття по ознайомленню з навколишнім. Старший дошкільний вік

1
Народний куточок. Заняття по ознайомленню з навколишнім. Старший дошкільний вік

Програмовий зміст: поглибити знання дітей про національний одяг, вчити правильно називати елементи костюма (спідниця, фартушок, вишита сорочка, чобітки); дати знання про вишиванку, ознайомити з різновидами рушничків (грайлик, росяничка, святковий); закріпити назви предметів посуду; розвивати увагу, мислення; виховувати любов до українських традицій.«На допомогу сонечку» Показове заняття для дітей середньої групи

1
Показове затяття для дітей середньої групи "На допомогу сонечку" з використанням «елементарного музикування» К. Орфа" ВЕСНЯНА ПТАШКА "

1
Заняття по ознайомленню знавколишнім. Старша група.
" ВЕСНЯНА ПТАШКА " (ІНТЕГРОВАНЕ ЗАНЯТТЯ)ЧЕРВОНА КАЛИНА ПІД ВІКНОМ

1
КОНСПЕКТИ ЗАНЯТЬ ІЗ ДІТЬМИ МОЛОДШОЇ ГРУПИ

ЧЕРВОНА КАЛИНА ПІД ВІКНОМ (ІНТЕГРОВАНЕ ЗАНЯТТЯ)Cухомлинський В.О. – педагогічна спадщина

Творча спадщина Василя Олексан¬дровича з кожним роком привертає все більшу увагу наукової і педагогіч¬ної спільноти як у нашій країні, так і за рубежем. Серед багатьох напрямів досліджень творчості В.О. Сухомлин¬ського виокремлюється плідна праця уманської школи під керівництвом акад. В.Г. Кузя (Н.В. Безлюдна, Г.Л. Бон¬даренко, Т.Д. Кочубей, Л.І. Мамчур, Л.В. Ткачук).Cистема педагогічної допомоги і підтримки в зарубіжних школах

У зарубіжній школі трапляються різні моделі діяльності дорослих у системі підтримки: «tutor» — тьютор, куратор (індивідуальний, групо¬вий, класний), класний вихователь, класний керівник, психолог, коорди¬натор, «adviser»—радник, «counsellor» — радник, консультант, «career-counsellor» — консультант за вибором професійного шляху, «remedial teacher» —учитель компенсаційного навчання (іноді перекладають як «лікувальний» педагог) .

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...