Від партнерів


Реклама


загрузка...

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


Створення позитивного настрою учнів на уроках

0
Рідне слово! Скільки в тобі чарівних звуків, животворного трепету й вогню! Скільки в тобі материнської лагідності й доброти, мудрості земної, закладеної ще славними предками вільнолюбними. Ти — наша неопалима купина!Що таке творчість?

0
Отже, проаналізувавши інформацію, розумієш, що для розв’язку винахідницького завдання, знаходження виходу з нестандартної ситуації необхідно розвивати творчість. Крім того, всім відомо, що творчий (інтелектуальний та художній) потенціал людей є рушієм прогресу суспільства.ЯК ПРАВИЛЬНО НАВЧАТИ «НЕПРАВИЛЬНУ» ДИТИНУ

0
«Початкова освіта – найважливіша ланка навчання та розвитку дитини, адже саме на цьому етапі закладаються не лише основи знань з рідної мови, математики, природознавства, без яких неможливе успішне навчання в основній і старшій школіЯк розвивати творчі здібності молодших школярів?

0
§ Підхоплювати думки учнів, оцінюючи їх зразу, підкреслюючи їх оригінальність, важливість, інтерес до нового.
§ Стимулювати і підтримувати ініціативу учнів, самостійність.
§ Створювати проблемні ситуації, що вимагають альтернативи, прогнозування, уяви.Як розвивати творчі здібності обдарованих дітей

0
1. Підхоплюй думки учнів і оцінюй їх зразу, підкреслюючи їх оригінальність, важливість тощо.
2. Підкреслюй інтерес дітей до нового.Якості, якими має володіти вчитель для роботи з обдарованими дітьми

0
1. Бути доброзичливим і чуйним.
2. Розбиратися в особливостях психології обдарованих дітей, відчувати їхні потреби та інтереси.Методична розробка з організації самостійної роботи студентів з предмету "Військово-медична підготовка"

0
Методична розробка представлена як зразок оформлення організації самостійної позааудиторної роботи студента ВНЗ з предмету "Військово-медична підготовка". У змісті висвітлені такі розділи:1. Санітарно-гігієнічне забезпечення військ; 2. Медичний контроль за станом здоров'я особового складу військ;3. Санітарний нагляд за розміщенням військ;4. Польове розміщення військ;5. Завдання військової епідеміології.Методична розробка "Проблемне навчання – сучасна технологія професійної підготовки педагога"

0
Сьогодні в Україні актуальною є проблема методики викладання економічних дисциплін. Ми стаємо свідками реформування системи освіти. Все більша увага приділяється економічно-професійній освіті учнів. Розвиток освіти України пов’язаний з вирішенням цілої низки соціальних, психологічних і педагогічних проблем. Однією з таких проблем, що потребує комплексного вивчення, є удосконалення викладацької діяльності економічного напряму через оволодіння, викладачами, основ професійної майстерності і застосування методів проблемного навчання в процесі викладання економічних дисциплін.Заняття з конструювання "Неслухняна Машенька" (для дітей 4-го року життя)

1
Конспект заняття з конструювання
(для дітей 4-го року життя)
«НЕСЛУХНЯНА МАШЕНЬКА»

Постна Тетяна Климівна
вихователь ДНЗ №7
Снігурівської міської ради
Миколаївської областіМетодична розробка теоретичного заняття з предмета "Медсестринство в анестезіології та реаніматології"

0
Відкрите теоретичне заняття з предмету "Медсестринство в анестезіології та реаніматології" демонструє міжпредметний зв"язок з клінічною дисципліною - хірургією та неклінічною - охороною праці.У матеріалі подається інформація щодо структури відкритого заняття (актуальність, навчальні та виховні цілі, формування системи компетенцій медичної сестри та схематичний план з організації основних етапів проведення лекції). Методична розробка рекомендована для широкого використання викладачами інших профільних дисциплін як зразок структурної організації лекції.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...