Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


урок

0
План-конспект інтегрованого уроку української літератури з використанням ІКТ у 5 класіУрок математики у 5 класі "Числові і буквені вирази. Формули"

0
Урок "Числові і буквені вирази. Формули" містить різноманітні методичні прийоми, вправи з логічним навантаженням.інтегрований урок в спеціальній школі

0
Інтегрований урок (українська мова, література, образотворче мистецтво), 5 клас
Тема уроку: «Хліб святий всьому голова»Урок інформатики в спеціальній школі

0
Тема уроку інформатики 5 клас: Розміщення та призначення клавіш. Алфавітно-цифрові та спеціальні клавіші. : «Пробіл, Shift, Enter, Esc,Caps Lock, Bacspace, Delet».Ідея радості життя й відкриття світу в романі Е. Портер «Полліанна»

0
Тема. Ідея радості життя й відкриття світу в романі Е. Портер «Полліанна»
Мета: розкрити своєрідність художнього світу повісті Е. Портер «Полліанна»;
розвивати вміння висловлювати власне ставлення до героїні твору;
розвивати навички виразного читання та зв’язного мовлення;
формувати вміння розуміти проблему та знаходити шляхи її вирішення;
розвивати моральні якості, акцентувати на значенні справжніх цінностей в житті кожної людини;
виховувати доброзичливість, взаєморозуміння та взаємоповагу.урок природознавства

0
урок природознавства у 5 класі з теми" Планети гіганти", презентація до урокуурок природознавства

0
урок природознавства у 5 класі з теми" Планети гіганти", презентація до урокуКонтрольна робота. Е Портер «Полліанна»

0
Приклади диференційних (різнорівневих) завдань (репродуктивного, конструктивного й творчого рівнів) до твору Е. Портер «Полліанна» (5 клас)Індивідуальний освітній маршрут за поезією Й. В. Гете «Нічна пісня подорожнього»

0
Тема природи в поезії Й.В. Гете посідає провідне місце. Поет був упевнений в собі у тому, що саме природа є основою життя, а людина її невід'ємною частиною. Він вважав, що людина і природа – єдине ціле, а гармонія та спокій у природі – віддзеркалення внутрішнього стану людини. Познайомся з біографією поета, уважно прочитай поезію Й. В. Гете «Нічна пісня подорожнього» в перекладах М. Бажана і Т. Тимочка і ти зможеш виконати запропоновані завдання. Бажаю успіху!Розробка позакласного заходу з математики "Веселі математичні старти" для учнів 5-6 класів

0
Розробка позакласного заходу з математики "Веселі математичні старти" для учнів 5-6 класів допоможе цікаво та неординарно провести тиждень математики у школі. Дана розробка дає змогу повторити та узагальнити вивчений матеріал у незвичній формі. Крім того, завдання поєднані із руховими вправами, що дає змогу дітям розім'ятися,потренувати м'язи, виплеснути свою енергію, показати творчі здібності та креативність; викликає інтерес до предмета, розвиває уміння концентрувати увагу,працювати злагоджено і швидко у групі чи колективі, працювати на результат, бути зібраними, дружніми.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...