Від партнерів


Реклама


загрузка...

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


Урок трудового навчання в 5 класі.Тема. Способи закріплення деталей аплікації. Закріплення деталей аплікації нитками на тканині . Шов «Петельний»

0
Розробка уроку трудового навчання в 5 класі.Тема. Способи закріплення деталей аплікації.Закріплення деталей аплікації нитками на тканині.Шов «Петельний»Завдання для І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика на 2016-2017 н.р. 5 клас

0
Завдання для І етапу Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика
на 2016-2017 н.р.
5 класЗавдання для І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика на 2016-2017 н.р. 5 КЛАС

0
Завдання для І етапу Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика
на 2016-2017 н.р.
5 КЛАСЗавдання для І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

0
Завдання для ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
5 класУрок трудового навчання за темою " Прикріплення деталей аплікації на основу.Шов «уперед голку» і його використання."

0
Урок трудового навчання за темою "Прикріплення деталей аплікації на основу.
Шов «уперед голку» і його використання.""Позначення м'якості приголосних на письмі літерами ь, і, є, ю, я".Презентація

0
Слайди презентації використовуються поетапно при подачі та закріпленні матеріалу з теми "Позначення м'якості приголосних на письмі літерами ь, і, є, ю, я"Урок-подорож "Загадки як вид усної народної творчості.Види загадок"

0
Матеріал уроку-подорожі зацікавлює учнів до вивчення усної народної творчості(зокрема загадок),розвиваєїх здібності, образне й логічне мислення, сприяє вихованню допитливості, інтересу до вивчення загадок.Урок-подорож "Загадки як вид усної народної творчості.Види загадок"

0
Матеріал уроку-подорожі зацікавлює учнів до вивчення усної народної творчості(зокрема загадок),розвиваєїх здібності, образне й логічне мислення, сприяє вихованню допитливості, інтересу до вивчення загадок.Конспект урока по изобразительному искусству в 4 классе на тему: «Образ художественной культуры Японии».

0
Цели:
 Воспитывать интерес к искусству Японии, эстетическое отношение и понимание японской культуры, дисциплинированность, организованность, ответственность, аккуратность в работе с акварельными красками.
 Развивать зрительную память, образное мышление, воображение, творческие способности, любознательность, фантазию.
 Знакомить учащихся с японской культурой. Осуществлять метапредметные связи (литература, искусство, музыка, история, география).Тема.Семь чудес Мариуполя.

0
Это занятие воспитывает у детей любовь к родному городу,расширяет словарный запас,развивает память и мышление.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...