Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


3 клас. Тиждень української дитячої довідкової літератури. План проведення тижня

0
План
проведення тижня
Понеділок
1. Радіопередача “Тиждень української дитячої довідкової літератури”.
2. Екскурсія в бібліотеку.Літературне читання, 3 клас Навчальна контрольна робота , І семестр

0
Прочитай уважно текст.
Як мати стала зозулею
Були собі чоловік та жінка і мали четверо дітей. Якось чоловік застудився і помер. Та незабаром і жінка злягла хвора. Погано їй, пересохло в горлі, мо -
вить тихо до дітей :Основи здоров"я

0
ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я
Тема. Взаємодія з іншими людьми. Дружний клас. Практична робота. Обговорення літературних джерел: української народної казки ,,Ріпка", байки Леоніда Глібова ,,Лебідь, Щука і Рак"
Мета. Навчати учнів культури спілкування, пошуку конструктивних способів вирішення проблемних ситуацій у класі; сприяти поліпшенню психологічного клімату в класі, налагодженню доброзичливих стосунків; виховувати в учнів повагу одне до одного, відповідальність за власні слова і вчинки.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Встаньте, діти!УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ У 3 КЛАСІ

0
ТЕМА: ЧАРІВНИЙ СОН ПРИРОДИ ВЗИМКУ

МЕТА: знайомити дітей з новими книгами по темі «Зима», вдосконалювати навички читання, прививати інтерес і любов до читання; збагачувати словниковий запас учнів; узагальнювати знання дітей про зимові явища у природі; вчити бачити у буденному прекрасне, казкове; виховувати взаємоповагу і взаємодопомогу; розвивати мовлення, уяву, фантазію.УРОК МАТЕМАТИКИ У 3-у КЛАСІ

0
ЗАКРІПЛЕННЯ ЗНАНЬ З ВИВЧЕНИХ ТАБЛИЦЬ МНОЖЕННЯ І ДІЛЕННЯ. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ І СКЛАДАННЯ ЗАДАЧ ЗА ВИРАЗОМ.Письмове додавання трицифрових чисел без переходу через розряд.

0
— Ми продовжуємо вивчати тему «Письмове дода¬вання і віднімання трицифрових чисел». Сьогодні ми повинні повторити прийо¬ми усного додавання і віднімання, переконатись, що ми навчились виконувати ці дії, а також продовжувати виконувати додавання письмово, тобто у «стовпчик».
Чути дзвоник голосистий,
Він дзвенить, немов намисто,
Намистинки розсипає
Й весело нас всіх скликає,
Подивилися на мене,
Усміхнулися усі:
Всі готові до роботи?
Хто бадьорий?...Молодці!
Щоб урок пройшов немарно,
Треба сісти рівно, гарно.
Не базікать на уроках як папуга чи сорока.урок

0
Тема.Доба,година,хвилина,секунда.Визначення часу за годинником
Мета: опрацювати вправи та задачі на засвоєння таблиці множення, формувати вміння визначати час за годинником.Цікавий матеріал про весну, весняні місяці.

1
ВЕСНА
О, якою довгою видалася зима! Як стомилися очі від білого снігу, що кілька місяців укривав всю землю! Як хочеться побачити перший зелений пагінчик, понюхати першу весняну квітку, несподівано почути веселий спів пташок…
А на Землі є ранок року – це прихід Весни.

ВЕСНА СВІТЛАвиховна година

0
Виховна година: « Добрі вчинки».
Мета. Формувати в учнів ціннісні орієнтири; здатність формулювати моральні судження; розвивати вміння розрізняти добре й погане, розвивати навички колективної роботи.
Хід заняття.
Учитель. - Доброго дня. Послухайте, будь ласка, метафоричну легенду «Все в твоїх руках».
Ця історія відбулася багато років тому в стародавньому місті, у якому жив відомий мудрець.Цікавий матеріал про тварин

0
Як звірятка готуються до зими?

Найважчою порою року для тваринок є зима. Вони мерзнуть, навіть застуджуються, а також не можуть добути собі їжу з-під снігової ковдри. Як тваринки готуються до зими? Деякі звірятка змінюють своє вбрання на тепліше, а хтось узагалі впадає у зимову сплячку...
• Цікаво знати !
- Заєць дуже обережний. Перед сном ( спить вдень ) він наробить стільки слідів, що не кожний з його ворогів розбереться. Потім з розгону стрибає вбік і там спить.
- Зайцям легше бігти вгору , ніж донизу. Це пов’язано з тим , що у зайців передні лапи довші, ніж задні .

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Покупка недвижимости в испании от банка

Цікаво


загрузка...