Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Цікаві вірші Дмитра Павличка.

0
Мета. Ознайомити учнів з життєвим і творчим шляхом Д. Павличка. Поглибити знання учнів про поезії-діалоги, небувальщиниЩо зробив — усе твоє, не зробив — пропало.

0
Мета. Ознайомити дітей з життєвим і творчим шляхом Т. Коломієць, з популярним героєм її віршів - ДбайкомУкраїнська мова 3 клас Дидактичний матеріал за розділом «Будова слова»

0
1. Творча гра юних поетів.
Сійся, жито і пшениця, -
Буде дітям...(паляниця).
Для веселої малечі
Бублик витягне із…(печі).
А рум’яний…(колобок)Українська мова 3 клас Тема. Загальне поняття про частини основи. Добір спільнокореневих слів.

0
Мета. Узагальнити систему знань про закінчення та основу слова. Формувати уявлення учнів про те, з яких частин може складатися основа слова.Українська мова 3 клас Тема. Закінчення слова.

0
Мета. Формувати в учнів уявлення про закінчення слова як його змінну частину. Вчити визначати закінчення в словах шляхом словозміни. Наводити приклади.Українська мова 3 клас Тема. Контрольна робота.

0
Мета. Перевірити сформованість в учнів орфографічних навичок стосовно опрацьованих правил, умінь виконувати дії, пов’язаних з аналізом морфемної будови слів.Українська мова 3 клас Тема. Основа слова.

0
Мета. Формувати в учнів поняття про основу слова. Вчити знаходити в словах основу, виділяючи закінчення. Звернути увагу учнів на відмінність у звучанні й написанні основи.Українська мова 3 клас Тема. Спорідненні слова. Корінь.

0
Мета. Сприяти усвідомленню поняття про спільнокореневі слова на основі спорідненості слів, про спільну частину споріднених слів – корінь.Українська мова 3 клас Тема. Уявлення про префікс, його словотворчу функцію.

0
Мета. Ознайомити учнів з істотними ознаками префікса. Формувати уміння утворювати слова за допомогою префіксів. Розвивати навички спостереження, аналізу, зіставлення і на цій основі виробляти уміння робити нескладні висновки, узагальнення.Українська мова 3 клас Тема. Уявлення про суфікс. Спостереження за словотворчою роллю суфікса.

0
Мета. На основі конкретних прикладів ознайомити учнів з історичними ознаками суфіксів; формувати навички творення слів за допомогою суфіксів

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Покупка недвижимости в испании от банка

Цікаво


загрузка...