Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Математика , 3 клас. Підсумкова контрольна робота за І семестр.

1
Пропоную увазі вчителів орієнтовні завдання підсумкової контрольної роботи з математики за І семестр для 3 класу.Готуємось до ЗНО. Повний курс української мови та літератури в тестах (5-11 клас)

1
Збірник тестових завдань з української мови та літератури містить усі основні типи тестових завдань, які використовуються під час оцінювання якості знань.Підсумкові роботи. Державна підсумкова атестація. 4 клас. Читання, математика, українська моваю Умови. Відповіді. Розв'язки

0
Підсумкові роботи. Державна підсумкова атестація. 4 клас. Читання, математика, українська моваю Умови. Відповіді. Розв'язки«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин. 4 клас»

Уміщені у збірнику орієнтовні зразки завдань для державної підсумкової атестації з української мови учнів 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин охоплюють всі теми програми з української мови. Завдання покликані виявити рівень сформованості мовленнєвих умінь, а також елементарних теоретичний знань, покладених в основу цих умінь.«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 4 клас»

Державна підсумкова атестація з української мови (державної) в 4 класі загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою проводиться у формі підсумкової контрольної роботи. В основу відбору змісту навчального матеріалу, рівень засвоєння якого підлягає перевірці, покладено вимоги навчальної програми з української мови для 1–4 класів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою (Программы для средней общеобразовательной школы с русским языком обучения. 1–4 классы. – К.: Початкова школа, 2006).«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з читання для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. 4 клас»

Державна підсумкова атестація з читання проводиться у формі підсумкової контрольної роботи. В основу відбору змісту навчального матеріалу, який підлягає перевірці, покладено вимоги навчальної програми з читання для 1–4 класів.«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. 4 клас»

Пропоновані в посібнику комбіновані контрольні роботи призначені для державної підсумкової атестації учнів 4 класу з української мови (мови навчання). Їх зміст розроблено відповідно до вимог навчальної програми з української мови для 1–4 класів (Програми для середньої загальноосвітньої школи. 1–4 класи. – К.: Початкова школа, 2006; 2007).«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 4 клас»

Комбинированные контрольные работы, предлагаемые в пособии, предназначены для итоговой аттестации учащихся 4 класса по русскому языку (язык обучения). Их содержание соответствуют учебной программе по русскому языку для 1-4 классов.«Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі світової літератури. 9 клас»

Збірник завдань для державної підсумкової атестації укладено відповідно до чинної програми зі світової літератури для загальноосвітніх навчальних закладів України й охоплює матеріал 8-9 класів.У збірнику подано 20 варіантів завдань у тестовій формі, однакових за структурою та складністю. Під час державної підсумкової атестації передбачено оцінити опанування учнями таких змістових ліній, як зміст художніх творів, аналіз художніх творів, літературний процес, відомості з теорії літератури.«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури. 9 клас»

Державна підсумкова атестація з української літератури в 9-му класі за
курс основної школи проводиться у 2013/2014 н. р. у формі тестування. Його
мета – перевірити відповідність знань, умінь і навичок дев’ятикласників програмовим вимогам і оцінити рівень навчальних досягнень учнів.
Тестування є швидким, надійним і об’єктивним методом оцінювання.
Воно дає змогу охопити весь зміст навчальної програми, тому проведення
державної підсумкової атестації з української літератури в такій формі є
найдоцільнішим і найефективнішим методом оцінювання.