Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


ДПА з читання. Робота № 1. варіант ІІ . БДЖОЛА ТА ОСА

0
Пропаную матеріал до підготовки до ДПА з літературного читання. Матеріал для вчителів-практиків. Робота №1(2 варіант).



Готуємося до ДПА з літературного читання. ДОБРЕ СЕРЦЕ

0
Готуємося до ДПА з літературного читання. Цікавий текст,відповідні тестові запитання , завдання творчого характеру. Матеріал можна використовувати,як матеріал для перевірки техніки читання мовчки.



Артур Хейли (Arthur Hailey) [р. 1920] Аэропорт

Роман (1968)
Действие романа происходит в январе 1967 г., в пятницу вечером с 18.30 до 1.30 ночи в международном аэропорту им. Линкольна в Иллинойсе. Три дня и три ночи над Среднезападными штатами свирепствует сильнейший буран, все аэродромные службы работают с крайним напряжением.



Тематичні контрольні роботи, тести з інформатики 9-11 клас. Тести ДПА

0
Тематичні контрольні роботи, тести з інформатики 9-11 клас. Тести ДПА



МОН: Порядок проведення ДПА цього навчального року не зміниться

0
Порядок державної підсумкової атестації у загальних середніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році не зміниться. Про це повідомив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко під час прес-конференції 21 вересня. «Державна підсумкова атестація відбудеться відповідно до Положення про ДПА, що затверджено наказом Міністерства у 2014 році. На цей час ніяких змін не передбачається», - розповів Юрій Кононенко.



Тестові завдання для ДПА відповідатимуть рівню стандарту

0
21 вересня 2016 року відбулася прес-конференція щодо особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2017 році. Директор Українського центру оцінювання якості освіти розповів про новації, які необхідно знати майбутнім випускникам, готуючись до тестування в наступному році.



В. Онацький: ще раз про ЗНО/ДПА-2017

0
Відлунали перші дзвоники у школах, закінчилось напружене очікування початку навчального року і, мабуть, настав час подумати про те, як будемо цей навчальний рік завершувати.



Марк Бобровський: очевидний мінус ЗНО/ДПА-2016

0
Дорогі друзі!.. Методика поєднання ЗНО/ДПА продемонструвала як свої плюси, так і мінуси... Очевидний мінус ЗНО/ДПА 2016 року - це примус дітей до складання ЗНО/ДПА за предметами, які їм непотрібні будуть для вступу.



Розміщено відомості результатів ДПА в електронному вигляді

0
Оновлені Відомості результатів державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання, з української мови, математики, історії України вже оприлюднено на сторінках навчальних закладів.



Прес-конференція «Оприлюднення результатів ЗНО та ДПА: подальші дії учасників»

0
У четвер 26 травня о 10:30 відбудеться прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти щодо оприлюднення результатів зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації, а також наступних етапів проведення незалежного оцінювання у 2016 році.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...