Від партнерів


Реклама


загрузка...

Останні публікації

2017-01-20 23:49
2017-01-20 23:47
2017-01-20 23:45
2017-01-20 23:42
2017-01-20 23:41
2017-01-20 23:40
2017-01-20 23:39
Обмежити пошук фільтруванням:


Стрічка Мебіуса

0
В презентації розглядається стрічка Мебіуса, як топологічний об’єкт. Проводиться експеримент та розглядаються різноманітні гіпотези, щодо властивостей стрічки Мебіуса. А також представлені різноманітні галузі її застосування. Можна використовувати на заняттях математичного гуртка та під час проведення математичних тижнів.Сказка на новый лад "Колобок"

0
Сказка на новый лад "Колобок" в стихотворной форме. Предназначена для учащихся младшего школьного возраста. Можно использовать при проведении внеклассных мероприятий или на классных часах в качестве воспитательных целей."Хто зверху? або Хто знає більше"

0
Закріпити,розширити й систематизувати знання дітей
про овочі і фрукти; застосувати знання про овочі і фрукти
в різних умовах.
Виховувати в дітей почуття задоволення від вдалого
виявлення і застосування своїх знань, розвивати пам’ять,
кмітливість, увагу, логічне мислення, уяву."В пошуках Колобка"

0
Математична казка в якої герої казки «Колобок» отримують подарунки вигляді математичних ігор, загадок, логічних завдань і інших математичних вправ.9 ПОРАД ДЛЯ ПЕДАГОГІВ “РОБОТА З ГІПЕРАКТИВНИМИ ДІТЬМИ”

0
Поради для педагогів для використання при плануванні уроків та позаурочної діяльності з гіперактивними дітьми9 ПОРАД ДЛЯ ПЕДАГОГІВ “РОБОТА З ГІПЕРАКТИВНИМИ ДІТЬМИ”

0
Поради щодо організації уроків та позакласної діяльності з гіперкактивними дітьмиПроект «Свій голос я віддаю на захист природи мого села Андріївка»

0
У даному проекті розглядаються пропозиції щодо покращення стану довкілля в селі Андріївка Великоновосілківського району Донецької області.
Особливу увагу приділено вибору найкращої пропозиції.
Ключові слова: проект, екологія, біосфера, пропозиції.«Алло,так ми маємо таланти»

0
Імітаційні вправи та рухливі ігри на свіжому повітрі , які сприяють Інтересу до різноманітності професій людейТворчий проект "Земля-наш дім "

0
Поглиблення знань дітей про проблеми навколишнього середовища. Формування навичок пошукової діяльності. Проведення дослідження. Виготовлення роздаткового матеріалу екологічного спрямування. Організація роботи агітбригадиОсіння замальовка

0
Демонстрація синтезу мистецтв на уроках зарубіжної літератури та в позакласній роботі

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...