Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


ТАБЛИЦЯ переходу від механічного до свідомого читання та друкування складів, слів, речень

0
У ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПРОБЛЕМАМИ СПОСТЕРІГАЮТЬСЯ ПОРУШЕННЯ ПРОЦЕСІВ ПИСЬМА (ДИСГРАФІЯ) ТА ЧИТАННЯ (ДИСЛАЛІЯ). ЦЕ ЗУМОВЛЕНО НЕСФОРМОВАНІСТЮ АБО РОЗЛАДАМИ ДЕЯКИХ ФУНКЦІЙ. ПЕРШ ЗА ВСЕ, ЦЕ ПОВ ЯЗАНО
З НЕДОРОЗВИНЕННЯМ ВИЩИХ ЗОРОВИХ ФУНКЦІЙ: ЗОРОВОГО АНАЛІЗУ І СИНТЕЗУ, ОПТИКО-ПРОСТОРОВИХ УЯВЛЕНЬ. ІНШОЮ ПРОБЛЕМОЮ Є ТАК ЗВАНІ МНЕСТИЧНІ ПОРУШЕННЯ ЧИТАННЯ. ВОНИ ПОВ’ЯЗАНІ З ТРУДНОЩАМИ ВСТАНОВЛЕННЯ ЗВ’ЯЗКІВ МІЖ ЗВУКАМИ ТА БУКВАМИ. У ВИРІШЕННІ ЦИХ ПРОБЛЕМ ВАМ ДОПОМОЖЕ ДАНА ТАБЛИЦЯ.« В лісочок покотився, із звірятами здружився» Контрольне заняття в молодшій групі

0
Мета: Виявити рівень знань та вмінь дітей порівнювати групи предметів за допомогою прийому прикладання і закріпити поняття «менше на один», «більше на один», «порівну»; закріпити знання дітей про геометричні фігури, а також порівнювати фігури за розміром та кольором.«Ми малята, вправні дошкільнята!» Розвивальне заняття для дітей старшого дошкільного віку

0
Мета: розвиток логічного мислення; вміння переключати, розподіляти увагу; формування вміння дітей класифікувати предмети; розвивати зорову пам’ять, дрібну моторику рук; сприяти розвитку комунікативних навичок дітей, навичок спілкування з ровесниками.
Обладнання: картки з малюнками, олівці, м’яч.
Хід заняття:
Вітання «Передай усмішку».
Діти стоять в колі з м’ячем в руках, повертаються один до одного по черзі, передають м’яч, говорять один одному компліменти і посміхаються.
2. Вправа «Знайди спільне».Материал для подготовки к школе по математике. Цифра 8.

0
Дети смогут познакомиться с цифрами до 10, научиться их писать, соотносить с количеством предметов, тренироваться в порядковом и количественном счёте предметов. Материал для учителей-практиков.Материал для подготовки к школе по математике. Цифра 7.

0
Дети смогут познакомиться с цифрами до 10, научиться их писать, соотносить с количеством предметов, тренироваться в порядковом и количественном счёте предметов.Цифра 7.Материал для подготовки к школе по математике. Цифра 6.

0
Дети смогут познакомиться с цифрами до 10, научиться их писать, соотносить с количеством предметов, тренироваться в порядковом и количественном счёте предметов. Цифра 6.Материал для подготовки к школе по математике. Цифра 5.

0
Материал для подготовки к школе по математике. Цифра 5. Материал предназначен для родителей и учителей-практиков.Материал для подготовки к школе по математике. Цифра 4.

0
Математические задания предназначены для детей старшего дошкольного возраста при подготовке к школе. Дети смогут познакомиться с цифрами до 10, научиться их писать, соотносить с количеством предметов, тренироваться в порядковом и количественном счёте предметов. Цифра 4. Удобный формат для работы.Материал для подготовки к школе по математике. Цифра 2.

0
Математические задания предназначена для детей старшего дошкольного возраста при подготовке к школе. Дети смогут познакомиться с цифрами до 10, научиться их писать, соотносить с количеством предметов, тренироваться в порядковом и количественном счёте предметов. Цифра 2. Удобный формат для распечатки.Материал для подготовки к школе по математике. Цифра 3.

0
Математические задания предназначена для детей старшего дошкольного возраста при подготовке к школе. Дети смогут познакомиться с цифрами до 10, научиться их писать, соотносить с количеством предметов, тренироваться в порядковом и количественном счёте предметов. Цифра 3. Удобный формат для распечатки.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...