Від партнерів


Реклама


загрузка...

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


Модернізація змісту та форм роботи з педкадрами щодо розвитку їх профкомпетентності.

0
В закладах нового типу має ефективно працювати Науково-Методична Рада. Дорадчим органом є Науково-методична рада, до складу якої входять заступники директора з наукової та методичної роботи, науково-методичні консультанти, психолог, завіду¬вачі цикловими кафедрами, пред-ставники учнівського наукового товариства.
Науково-методична рада затверджує перелік творчих груп, лабораторій, тематику методичної роботи. На засіданні науково-методич¬ної ради заслуховують звіти про виконану методичну роботу.



Цікаві факти про Манхеттен

0
У далекому 1602 правитель Нідерландів заснував Ост-Індську компанію, перед якою стояло завдання про відкриття північно-західного шляху до Азії і приєднання до держави всіх відкритих по шляху територій. Вже у вересні 1609 англієць Генрі Хадсон підійшов впритул до територій сучасного Нью-Йорка. Після обстеження берега і всіх прилеглих до нього територій, Хадсон оголосив всі ці землі володіннями Нідерландів, на які він, власне, і працював. У підсумку, дорогу до Азії так і не знайшли, але нові території стали найкращими у всій Америці для торгівлі хутром.



Демонологія

Ключовим у демонології є поняття «демон» (дух) — надприродна сила, якою наділені найрізноманітніші природні явища, речі, а то й люди. Надприродними властивостями світ наділила людська фантазія. Причому фантазування відрізняється від поетичних образів або казкових вигадок тим, що люди щиро вірять в існування одухотвореного світу, включаючи в його сферу такі суто життєві начала, як добро та зло. З прийняттям християнства зле начало у фантастичних уявленнях людей абсолютизувалося: більшість демонічних образів були оголошені нечистю, а обряди та ритуали, пов'язані з ними, — бісівськими.



Формування поля креативності засобами сучасних інноваційних технологій сучасних інноваційних технологій

0
Досвід роботи спрямований на надання практичної допомоги вчителям історії щодо підсилення інтересу учнів до вивчення історії України та всесвітньої історії через використання інноваційних технологій.



Соціокультурний компонент у формуванні комунікативної компетенції учнів на уроках французької мови

0
Досвід роботи спрямований на надання практичної допомоги вчителям французької мови щодо підсилення інтересу учнів до вивчення іноземної мови через використання лінгвокраїнознавчих та автентичних матеріалів.



Впровадження ігрових технологій навчання на уроках російської мови

0
Матеріали досвіду спрямовані на розкриття ігрових форм та методів навчання учнів початкових класів , обґрунтовують ефективні шляхи та прийоми роботи для розвитку пізнавальної активності молодших школярів, формування в них інтересу до вивчення російської мови через засоби навчальних ігор, творчих вправ, нестандартних уроків. Теоретичний матеріал підтверджується конкретними прикладами теоретичного спрямування.



Здоров’язберігаючі технології в початковій школі

0
У збірці описані методи і форми здоров’язберігаючих технологій, які доцільно впроваджувати в початкових класах з молодшими школярами. Матеріал призначений для використання у своїй роботі вчителям початкових класів, вихователів груп продовженого дня.



Іспас - колиска талантів

0
Позакласний виховний захід для середніх та старших класів. Художня культура рідного краю.



вихоний захід "світовий океан"

0
виховний захід в 6 класі з теми "світовий океан" з використанням компютерної технології



Правила поводження

0
Дана презентація, з використанням фото тварин, допоможе учням зосередитись на правилах поведінки і при цьому отримати задоволення від перегляду, запобігти перевтомлюваності учнів початкової та середньої школи.
Рекомендовано вчителям-предметникам.