Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Повідомлення про Миколу Гоголя на українській мові

0
Повідомлення про Миколу Гоголя на урок літератури може бути доповнене цікавими фактами про Гоголя та даними його біографії. Інформація про Гоголя містить багато пізнавального.Чому Гобсек вважає себе володарем світу?

Лихварство — головна сфера практичної діяльності Гобсека. Віддаючи гроші в борг під великі відсотки, він фактично грабує своїх «підопічних», користуючись їх крайньої нуждою і повною від нього залежністю. Лихвар вважає себе «володарем життя», так як вселяє страх своїм боржникам — багатим марнотратникамАналіз твору «Що записано в книгу життя»

У новелі М. Коцюбинського «Що записано в книгу життя» смерть є стрижневим поняттям. Вона осягається як оксюморонний парадокс: в книгу життя записується смерть, чим підкреслюється її невідворотність. Трагічне звучання твору, передане натуралістично-експресивними описами тіла старої жінки: «ясна, де були колись зуби», «зсохлі, запалі всередину губи».Цікаві вірші Дмитра Павличка.

0
Мета. Ознайомити учнів з життєвим і творчим шляхом Д. Павличка. Поглибити знання учнів про поезії-діалоги, небувальщиниЩо зробив — усе твоє, не зробив — пропало.

0
Мета. Ознайомити дітей з життєвим і творчим шляхом Т. Коломієць, з популярним героєм її віршів - ДбайкомТема: Про життя та мрії дітей у фантастичній повісті А. Костецького «Суперклей Христофора Тюлькіна».

0
Мета: продовжити ознайомлювати учнів з другою частиною читанки; ознайомлювати учнів з короткими біографічними відомостями А. Костецького та його повістюВІРШІ ПРО ОСІНЬ

0
ЛІСОМ ОСІНЬ ПОХОДИЛА
Лісом осінь походила —
Все навкруг позолотила.
Залишила лиш ялинкуТ.Г. ШЕВЧЕНКО. ПОВТОРЕННЯ ЖИТТЄПИСУ ПОЕТА. ВІРШ «МЕНІ ТРИНАДЦЯТИЙ МИНАЛО». ЗМІНА ЕМОЦІЙНОГО СТАНУ НЕЗАХИЩЕНОЇ ДИТЯЧОЇ ДУШІ У ВЕЛИКОМУ І СКЛАДНОМУ СВІТІ

0
Розробка уроку за чиною програмою на 2016/2017 навчальний рік в плані конспекті містяться посилання для відеофрагментів, які використовуються під час уроку.Символічно – міфологічні образи. Фольклорні мотиви. Роль пейзажу. Поетичність образу Ярославни

0
Розробка уроку за новою чиною програмою на 2016/2017 навчальний рікУРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ. ДИТЯЧІ ОПОВІДАННЯ ІВАНА ФРАНКА

0
Мета: розширити знання учнів про життєвий та творчий шлях І. Я. Франка — людини- борця і патріота України, викликати інтерес до його творів; удосконалювати навички свідомого виразного читання; збагачувати словниковий запас; розвивати зв’язне мовлення учнів, творчу уяву; виховувати почуття любові до рідної землі, мови.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...