Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Краса природи у віршах Олександра Олеся. Урок читання в 4-му класі

Мета: збагатити знання дітей про особистість поета Олександра Олеся; викликати захоплення його віршами; розвивати вміння бачити словесні картини; порівнювати опис різних станів природи степу; знаходити рими; виховувати любов до рідної природи, естетичні смаки.

Обладнання: мультимедійна дошка; мультимедійна презентація; книжки з творами Олександра Олеся; портрет поета; картки для індивідуальної та групової роботи; осінні листочки; мікрофон.



Позакласне читання . О.Сизоненко. Оповідання "Ти не перша, Таню!"

0
Урок- диспут з позакласного читання .
Мета і завдання уроку : ознайомлення учнів з життєвим і творчим шляхом О. Сизоненко , його оповіданням ; розвивати навички аналізу оповідання ; вчити висловлювати власні думки з приводу подій , описаних у творі ; виховувати співчуття до ображених .
Хід уроку
І. Організація класу .
ІІ. Сприйняття й засвоєння учнями навчального матеріалу .
1. Вступне слово учителя
2. Бесіда про життєвий і творчий шлях письменника .



Сказка о родном крае. Уроки литературного чтения во 2-м классе

Цель: ознакомить учащихся с калмыкской народной сказкой «Сказка о родном крае»; совершенствовать навыки деления текста на смысловые части; учить выделять главное, обобщать; учить понимать чужую боль; воспитывать любовь к Родине, милосердие, сочувствие, доброе отношение к животным.



Учімося висловлювати власне ставлення до прочитаного. Урок читання в 1-му класі

Мета: учити дітейвисловлювати власне ставлення до прочитаного, виразно читати вірші, аналізувати поведінку дійових осіб; формувати уявлення про правильну поведінку в групі однокласників; розвивати інтерес до читання, пам’ять, увагу, зв’язне мовлення; виховувати бажання наслідувати кращі зразки поведінки.



Казка І Франка "Фарбований лис"Образ і характеристика Лиса Микити.

0
Урок з української літератури для учнів 5 класу.Він знайомлює учнів з образом Лиса Микити, з випробуваннями, які йому довелося подолати; дає характеристику Лиса як головного героя, формує в учнів уміння і навички аналізу героя,розвиває творчість



Образи української природи в поезії Тараса Шевченка. Урок читання у 3-му класі

Мета: ознайомити учнів з поетичним зображенням картин рідної природи у вірші; допомогти побачити красу поетичного сприймання світу природи — ставу, села, калини; поглиблювати знання дітей про калину як народний символ; розвивати читацькі вміння (правильність, виразність, темп, інтонацію); формувати й розвивати громадянську, здоров’язбережувальну та ІКТ-компетентності; сприяти вихованню любові до рідної землі, дбайливого ставлення до природи.



Зі скарбниці казкарів світу. Урок позакласного читання у 3-му класі

Мета: розкрити перед дітьми казкові скарби світової літератури; працювати над розширенням читацького кругозору дітей; ознайомити із твором в’єтнамського казкаря «Найцінніший подарунок»; удосконалювати навички читання; сприяти розвитку логічного мислення, пам’яті, творчих здібностей; розвивати мовлення дітей; збагачувати словниковий запас учнів; формувати вміння розмірковувати над прочитаним, визначати головну думку твору; виховувати любов до дитячої книги, бажання знаходити на її сторінках зерна людської мудрості та збагачуватися ними у своєму житті.



«І знову засипле все зима...» Урок літературного читання у 2-му класі

Мета: продовжити ознайомлення учнів із поезією Ліни Костенко; удосконалювати навички свідомого виразного читання віршованих творів; учити аналізувати прочитане, робити висновки, узагальнення; розвивати зв’язне мовлення, образне мислення, читацькі вміння і навички; виховувати любов до художнього слова.



Ніколи не зневірюйтеся! Урок читання у 4-му класі

Мета: учити дітей орієнтуватися у структурі тексту; формувати вміння визначати головну думку твору, характеризувати головних дійових осіб, порівнювати вчинки і поведінку персонажів; розвивати навички виразного читання, читання в особах, зв’язне мовлення, логічне та образне мислення учнів; збагачувати словниковий запас учнів; оцінювати вчинки персонажів, виявляти мотиви їх поведінки; виховувати віру у свої сили.



Учитаймося в Лесине слово іскристе. Інтегрований урок з читання та трудового навчання в 4-му класі

Мета: розширити знання учнів про життя і творчість Лесі Українки; формувати навички виразного читання, уміння відчувати емоційний зміст поезії, зв’язно висловлювати свої думки; збагачувати словниковий запас учнів; закріплювати вміння роботи з різними матеріалами; викликати захоплення великою силою волі поетеси.

Обладнання: портрети Лесі Українки; виставка книг; картки зі словами; кольоровий папір; ножиці; клей; нитки; слайди; картка-інструктаж з техніки безпеки.