Від партнерів


Реклама


загрузка...

Останні публікації

2015-10-03 23:09
2015-10-03 23:06
Обмежити пошук фільтруванням:


Немає другого Дніпра М.Гоголь. Чудовий Дніпро

0
розширювати словниковий запас; удосконалювати вміння виразно і швидко читати, розвивати уміння сприймати і складати розповідь за картиною, викликати у учнів захоплення красою опису величавої ріки.Українська народна дума "Буря на Чорному морі"

0
Наглядний посібник для проведення уроку. Містить ілюстративний матеріал, звукові файли, інформацію для допитливих, завдання різного рівня складності.Доступний для редагування.Тематичні контрольні роботи з української літератури для 6 класу. Нова програма

0
Тематичні контрольні роботи з української літератури для 6 класу. Нова програма. Диктанти и та контрольні роботи призначені для перевірки навчальних досягнень учнів з української літератури. Контрольні роботи складаються із завдань різних рівнів складності закритого й відкритого типу.Розробка завдань для шкільного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

0
В файлі матеріал відформатовано для друку і використання у вигляді роздаткового матеріалуОбраз Марусі Богуславки

0
Дана презентація допоможе при проведенні уроку літератури з використанням ІКТ. Містить літературний бліцдиктант, проблемні запитання, інформацію для допитливих, план до характеристики образу.Тема. Тематичне оцінювання з розділів «З джерел народної мудрості» та «Дивосвіт літературної казки»

Мета: виявити рівень знань, умінь і навичок учнів з метою їхньої корекції; розвивати зв’язне мовлення, образне та логічне мислення, пам’ять; виховувати пошану до усної народної творчості українського народу; свідоме ставлення до добра і зла в житті.
Тип уроку: контроль і корекція знань, умінь і навичок.
Обладнання: тестові завдання.Тема. В. Королів-Старий, «Хуха-Моховинка»

Мета: розширити читацькі уподобання учнів; ознайомити з літературною казкою В. Короліва-Старого; розвивати навички самостійного читання, переказу літературних казок; виховувати усвідомлення переваг Добра над Злом, прагнення до самовдосконалення, набуття кращих людських якостей.
Тип уроку: бесіда з позакласного читання.
Обладнання: портрет письменника, збірки його творів, ілюстрації до твору.Літературний диктант "Фарбований Лис"

Виконується письмово, питання не записуються, відповіді нумеруються; кожна правильна відповідь — 1 бал; результати визначаються методом взаємоперевірки чи перевірки учнями-асистентами під керівництвом учителя. 12 запитань з відповідями.Фарбований лис

Мета: допомогти учням глибше усвідомити ідейно-художній зміст казки; розвивати навички складання плану тексту, визначення головних та другорядних героїв, теми та головної думки твору; виховувати усвідомлене позитивне ставлення до доброго й красивого в житті та негативне ставлення до зла, хвалькуватості, нечесності.
Тип уроку: формування і вдосконалення вмінь та навичок.
Обладнання: портрет письменника; ілюстрації до твору.
Теорія літератури: літературна казка, її ознаки; тема та головна думка твору.Тема. І. Франко, «Фарбований Лис»

Мета: ознайомити зі змістом казки; допомогти учням усвідомити явище алегорії; розвивати навички виразного читання, словникової роботи, переказу літературних казок; виховувати чесність, гідність та інші кращі людські якості. Тип уроку: комбінований урок.
Обладнання: портрет письменника, збірки його творів для дітей, ілюстрації до твору, енциклопедія про тварин, призи.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...