Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Календарно-тематичне планування з літературного читання. 4 клас (Нова програма)

2015. - 12 с.

Складено до підручника: Науменко Віра. Літературне читання : підруч. для 4-го кл. загальноосвіт. навч. закл. / Віра Науменко. – Київ : Генеза, 2015; посібників: Науменко Віра. Перлинка : книга з літературного читання : додаток до підруч. «Літературне читання, 4 клас» Віри Науменко / Віра Науменко. – Київ : Генеза, 2015; Науменко Віра. Зошит для оцінювання навчальних досягнень з літературного читання : навч. посіб. для 4 кл. / Віра Науменко. – Київ : Генеза, 2015Василь Симоненко. Відеокліп "Гра долі"

0
-1-638.jpg
Василь Симоненко. Відеокліп "Гра долі" розповідає про життя, творчість та смерть поетаЛітературне читання. 4 клас. І семестр (за підручником О. Я. Савченко)

Назва: Літературне читання. 4 клас. І семестр (за підручником О. Я. Савченко)
Автор: Н. О. Ковальчук, А. І. Настенко.
Мова: українська
Рік: 2015
Кількість сторінок: 104
Формат: pdf
Розмір: 39 Mb
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків літературного читання в 4-му класі (І семестр) для шкіл з українською мовою навчання, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2014 р.) за підручником О. Я. Савченко (К. : Видавництво «Освіта», 2015).Конспект уроку №14 Тема. Поезія Іван Величковський. Фігурні (курйозні) вірші (із рукописних книг “Зегар з полузегарком” і “Млеко”). Семен Климовський. “Їхав козак за Дунай” Зразок давньої любовної лірики. Світова слава пісні.

0
Мета: стисло ознайомити школярів з особливостями поетичних творів давньої української літератури, зосереджуючи увагу на опрацюванні життєвого і творчого шляху І. Величковського і С.Конспект уроку 13 Тема. Історично-мемуарна проза. Загальні відомості про козацькі літописи (Самовидця, Г. Грабянки, С. Величка). “Історія русів” (фрагменти) анонімного автора. Політична і культурна історія України, зображення національного і релігійного г

0
Мета: ознайомити школярів з історично-мемуарною прозою, дати їй загальну характеристику, з’ясувати ідейно-тематичне спрямування, художні особливості; розвивати культуру зв’язного мовлення, логічне мислення, кругозір, уміння розповідати з відповідним коментарем, робити висновки; формувати кругозір, світогляд учнів; виховувати патріотизм, повагу до козаків — оборонців України, історичного минулого рідного краю.Конспект уроку №12 Тема. Українська література ренесансу і бароко Роль православних братств, Острозької та Києво-Могилянської академій у розвитку української культури, зокрема книгодрукування. Перші друковані книги в Україні (Буквар — 1574, Апостол — 1574

0
Мета: охарактеризувати особливості розвитку української літератури Ренесансу і бароко; з’ясувати роль православних братств, Острозької та Києво-Могилянської академій у розвитку української культури; знати про перші друковані книги; ознайомити школярів з І. Вишенським — мислителем, богословом, полемістом; розвивати культуру зв’язного мовлення, увагу, пам’ять, спостережливість, уміння вести діалог, у полеміці доводити власну думку, аналізувати й узагальнювати історичні факти; виховувати повагу до історичного минулого України, вітчизняної культури, І. Вишенського — видатного митця слова.Конспект уроку №11 Тема. Виникнення Києво-Печерського монастиря. Києво-Печерський Патерик як пам’ятка житійної літератури, місце його укладання, головні герої. Зміст оповідання про Прохора чорноризця... .

0
Мета. ознайомити школярів з пам’яткою житійної літератури Києво-Печерським патериком, з’ясувати місце його укладання; дізнатися про головних героїв шедевра оригінальної літератури; опрацювати зміст оповідання про ченця Прохора; розвивати культуру зв’язного мовлення, увагу, спостережливість, уміння аналізувати текст за змістом, робити висновки; формувати кругозір, світогляд школярів; виховувати прагнення в учнів пізнавати історію і культуру українського народу через мистецтво слова, шанувати праведне життя ченців.Конспект уроку №10 Тема. Оригінальна література княжої Руси-України. Літописи як історико-художні твори “Повість минулих літ” — історична книга і збірка епічних творів.

0
Мета: ознайомити школярів з особливостями оригінальної літератури княжої Руси-України; надати основні відомості про Нестора Літописця і про виникнення
Києво-Печерського монастиря; розвивати логічне мислення, пам’ять, зв’язне мовлення учнів, уміння грамотно і послідовно викладати власні думки, почуття, спостереження, робити висновки, надавати відповідний коментар; формувати кругозір; виховувати повагу до історичного минулого України, патріотизм, толерантність.Конспект уроку №9 Тема. «Притча про блудного сина», «Притча про сіяча». Біблія — Святе Письмо і збірки літературних пам’яток Використання біблійних тем, сюжетів, мотивів, образів у світовій та українській літературах.

0
Мета: ознайомити школярів з біблійними притчами, поглибити їх знання про поняття «притча»; охарактеризувати Біблію як Святе Письмо, звертаючи увагу на збірки літературних пам’яток, роль біблійних книг у давній Україні; розвивати усне мовлення, логічне мислення, вміння узагальнювати й робити висновки, осмислено сприймати навчальний матеріал; виховувати почуття поваги до Святого Письма, риси чесності, доброти, порядності, скромності, любові до ближнього.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Вадим курганский создание сайтов в белгороде.

Цікаво


загрузка...