Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Де бували, що вивчали — знання свої перевіряли

0
Тема: Де бували, що вивчали — знання свої перевіряли
Мета:
• навчальна: узагальнити з учнями матеріал II семестру та навчального року; перевірити, як учні навчилися слухати і виконувати музику, як розуміють її мову, наскільки засвоїли основні музичні поняття та терміни;
• розвивальна: розвивати вміння учнів слухати й розуміти мову музичного мистецтва;
• виховна: продовжувати прищеплювати учням зацікавленість творами музичного мистецтва.
Музичний матеріал: Р. Шуман «Сміливий вершник», М. Глінка «Попутна пісня», П. Чайковський «Пісня жайворонка», пісні за вибором учителя та учнів.Як сонечко рідна матінко. Збірка пісень присвячених мамі, родині

0
Збірка пісень, авторами віршів яких є дітки. Привсячені мамі, сім'ї, татові, бабусі, дідусевіСпіваємо, танцюємо, граємо. Середня група . Пісенник з нотами

0
Співаємо, танцюємо, граємо. Середня група
Збiрка пiсень для дiтей старшого дошкiльного вiку
Формат: pdf
Розмір: 18 мбЖартівливі і жартівливо-танцювальні пісні, коломийки

0
Мета: усвідомити багатство і різноманітність народного мистецтва; усвідомити інтонаційну особливість музики українського народу; визначити особливості жартівливих і жартівливо-танцювальних пісень і коломийки; визначити призначення і роль жартівливих пісень в українській музичній спадщині; формувати у школярів уміння виражати власну точку зору; виховувати вміння виразно виконувати пісні, дотримуючись основних правил співу.Дитячі пісні про школу Ірини Тарнавської "Троянди для вчительки" + фонограми (мінусовки)

0
Композиції збірки витримані у приємному мелодійному стилі, а виконання їх дітьми вносить свій неповторний присмак. Крім того, на диску представлені караоке-версії майже всіх пісень, що робить його доволі цінним для вчителів-організаторів, класних керівників та й просто любителів згадати дитинство.Вийди, вийди, сонечко. Українські народні пісні співають діти. Золота колекція.

0
"Золота колекція", до якої входить і цей диск – щось просто неймовірне. З одного боку, це наша історія, її варто не просто знати – нею варто пишатися. А з іншого боку, це попросту інша музична культура, інший спосіб виховання, який зараз поступово відмирає. Але звучання таких от фондових записів – все ж-таки не підручник з давньої історії. Воно – підручник з краси. В даному ж випадку мова йде не тільки про красу, а й про сентименти. Бо, погодьтеся, дитячий спів завжди стоїть дещо окремо від усіх музичних проявів. Він є якоюсь нерозмінною монетою – яку в усіх "дорослих" стилях використовують дуже обережно, аби вона не загубила своєї невинності. От і виходить, що саме спів дітей дорослі сприймають найбільш серйозно – чи то мені здається?Наталія Май. Пісні для 1-4 класів + фонограми (мінусовки)

0
Збірка пісень рекомендована до використання у загальноосвітніх навчальних закладах рішенням комісії дисциплін художньо-естетичного циклу Науково-методичної Ради з питань освіти МОН України.
Формат: MP3
Розмір: 82 Mb +87 MbЗбірка дитячих пісень "Янголята" + фонограми (мінусовки)

0
Гарні пісеньки співають діти. Як бонус, пропонуються мінусовки до перелічених пісень
Формат: Мр3
Якість: 320
Розмір файлу: 133 мбВеселий потяг. Збірка дитячих пісень + фонограми (мінусовки)

0
Гарні пісеньки співають діти. Як бонус, пропонуються мінусовки до перелічених пісень
Формат: Мр3
Якість: 320
Розмір файлу: 133 мбНаталія Май. Пісні для 5-8 класів + фонограми (мінусовки)

0
Більшість з цих пісень зайняли найвищі сходинки міжнародних та всеукраїнських фестивалів. Багато з них стали хітами на Україні. Збірка пісень рекомендована до використання у загальноосвітніх навчальних закладах рішенням комісії дисциплін художньо-естетичного циклу Науково-методичної Ради з питань освіти МОН України.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...