Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Розробки уроків з використанням методів ТРВЗ. Урок з основ здоров`я 2 клас. Тема : ВИБІР ДРУЗІВ. УМІННЯ ТОВАРИШУВАТИ І СПІЛКУВАТИСЯ ДРУГ - НАЙБІЛЬШИЙ СКАРБ .

0
Мета: Розкрити значення дружби в житті кожної людини . Розви¬вати уміння дітей спілкуватися й підтримувати товариські стосунки; усне мовлення, навички будувати власні висловлювання.Розробки уроків з використанням методів ТРВЗ. Урок читання для 2-го клас. Тема: Ось прийшли морози і зима настала.

0
Мета:
1) Ключові компетентності: формувати вміння вчитися (розмірковувати, запам’ятовувати та відтворювати навчальний матеріал , виділяти під час читання і слухання важливі за змістом слова).
Загально-культурні: розвивати норми культури мовлення.Розробки уроків з використанням методів ТРВЗ. Математика 2 клас. Тема:. Множення і ділення на 10 і на 100. Розв'язування і порівняння взаємопов`язаних задач

0
Мета: ознайомити учнів із прийомами множення і ділення на 10 і 100; узагальни¬ти вміння учнів розв'язувати задачі на зведення до одиниці, розвивати навички усних обчислень та логічне мислення дітей , вчити учнів дискутувати,розв`язувати винахідницькі задачі, виховувати почуття дружби, колективізму, відповідальності за доручену справу.Розробки уроків з використанням методів ТРВЗ. Тема. Складання казок на новий лад. 2-й клас

0
Мета:
1) ключові компетентності: формувати компетентність вміння вчитися (визначати мету, планувати свої дії, добирати засоби досягнення мети, оцінювати результати своєї роботи, доводити роботу до кінця, орієнтуватися у часі та берегти його);Сценарій літературного свята для учнів 2 класу “Книжка – добрий, мудрий друг”

0
Мета. Розкрити значення книги в житті людини, прищеплювати дбайливе ставлення до книжок, виховувати бережливе ставлення до книги, бажання більше читати.2 клас. Тиждень української дитячої книги. План проведення тижня української дитячої книжки

0
План
проведення тижня
української дитячої книжки

Понеділок
1. Радіопередача “Історія виникнення книжки”.
2. Екскурсія в бібліотеку. Виникнення бібліотек. Перші бібліотеки.БІБЛІЙНА ІСТОРІЯ ТА ХРИСТИЯНСЬКА ЕТИКА. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів. 2 клас. (34 години)

0
БІБЛІЙНА ІСТОРІЯ ТА ХРИСТИЯНСЬКА ЕТИКА
Програма для загальноосвітніх навчальних закладів
2 клас (34 години)Test 1 “Meet my family”

0
Завдання для тематичного оцінювання розроблено до підручника М.Є. Ростоцька, О.Д. Карп’юк «Англійська мова» для 2 класу. Вміщено завдання для контролю і перевірки навчальних досягнень учнів. Завдання подано у двох варіантах.TEST 2 “Home, sweet home”

0
Завдання для тематичного оцінювання розроблено до підручника М.Є. Ростоцька, О.Д. Карп’юк «Англійська мова» для 2 класу. Вміщено завдання для контролю і перевірки навчальних досягнень учнів. Завдання подано у двох варіантах.Test 3 “My day”

0
Завдання для тематичного оцінювання розроблено до підручника М.Є. Ростоцька, О.Д. Карп’юк «Англійська мова» для 2 класу. Вміщено завдання для контролю і перевірки навчальних досягнень учнів. Завдання подано у двох варіантах.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...