Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


План-конспект урока з теми "Проста зачіска із застосуванням бігуді горизонтальним методом"

1
Мета: охарактеризувати основні різновиди бігуді, необхідні для виконання укладки
волосся;
формувати вміння притримуватися певного алгоритму виконання перукарських робіт; розвивати навички практичного застосування вивченого матеріалу, творчу уяву; пам’ять, навички самостійного опрацювання матеріалу;
виховувати естетичні смаки, охайність у виконанні перукарських операцій, дисципліну.План-конспект урока з теми"Застосування прогресивних інструментів: щипців “гофре”, “праска"

1
Мета: Охарактеризувати основні різновиди покриття прасок, способи укладки
волосся праскою та гофре;
формувати вміння дотримуватися певного алгоритму виконання
перукарських робіт; розвивати навички практичного застосування вивченого
матеріалу, творчу уяву; пам’ять, навички самостійного опрацювання
матеріалу; вміння здійснювати дослідницьку діяльність;
виховувати естетичні смаки, охайність у виконанні перукарських операцій,
дисципліну.Методична розробка відкритого заняття з математики на тему: «Логарифмічна функція, її властивості та графіки»

0
Розробка містить як вимоги та рекомендації програми з матемтики для загальноосвітніх навчальних закладів так і методичні рекомендації, до вивчення даної теми. План заняття, його конспект, інструктивно-методичну картку та додатки які допоможуть зробити заняття цікавим. Матеріали можуть бути використані як в цілому так і окремо як складові при проведенні заняття з вище зазначеної теми.Розв’язання задач на складання рівняння теплового балансу.

0
Розробка заняття з теми: "Розв’язання задач на складання рівняння теплового балансу" містить план заняття, алгоритм розв’язування задач на складання рівняння теплового балансу, приклад розв’язування задач, задачи для розв’язування, роздатковий матеріал.Методична розробка "Проблемне навчання – сучасна технологія професійної підготовки педагога"

0
Сьогодні в Україні актуальною є проблема методики викладання економічних дисциплін. Ми стаємо свідками реформування системи освіти. Все більша увага приділяється економічно-професійній освіті учнів. Розвиток освіти України пов’язаний з вирішенням цілої низки соціальних, психологічних і педагогічних проблем. Однією з таких проблем, що потребує комплексного вивчення, є удосконалення викладацької діяльності економічного напряму через оволодіння, викладачами, основ професійної майстерності і застосування методів проблемного навчання в процесі викладання економічних дисциплін.Методична розробка відкритого уроку "Реєстратори розрахункових операцій, переваги їх застосування"

0
Спеціальність: Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів
Тема програми: Поняття про реєстратори розрахункових операцій.
Тема уроку: Поняття про реєстратори розрахункових операцій, переваги їх застосування
Мета:
навчальна – сформувати теоретичні знання учнів про реєстратори розрахункових операцій, та переваги їх застосування;
розвиваюча – розвивати у учнів пізнавальну активність, активізувати діяльність мислення та кмітливість;
виховна – виховати повагу до обраної професії, бережливе ставлення до торгівельного обладнання, механізмів, інвентарю.Вечир фізики та астрономії: "Ми діти космічної ери"

0
Вечір присвячєний історії розвитку космонавтики, вкладу українськіх вчєних у розвиток цієї галузі. В матеріалі розглянуті труднощи які долали вчєні, конструктори та космонавти при освоєнні космосу.Година пам’яті, присвячена річниці виводу військ з Афганістану: «Нiколи не забути нам тебе, Афганістан»

0
Мета: Ознайомити та розширити знання учнів про історичні події афганської війни, виховувати виховувати в учнів почуття патріотизму, гідності та гордості до учасників вiйськових подій в Афганістанi, вiддати данину пам’ятi полеглим воїнам-афганцям.УРОК-ГРА із зарубіжної літератури

0
Урок-гра із зарубіжної літератури з тем: Франц КÁФКА (1883–1924) «Перевтілення», Джеймс ДЖОЙС (1882–1941) «Джакомо Джойс», Михáйло БУЛГÁКОВ (1891–1940). «Майстер і Маргарита»Розробка уроку з предмету "перукарська справа" , тема "способи колорування волосся"

1
Розробка уроку "Способи колорування волосся" Пізнавальна мета: формування, засвоєння та закріплення знань, вмінь та навичок з виконання колорування волосся , вивчення технологічного процесу колорування волосся радіальним методом, та методом “ кільця-равлики” ,використання мультимедійних та наочних засобів навчання при формуванні навичок самостійної роботи з предмету перукарська справа..

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Агентство недвижимости санзет аланья турция tui.ru.

Цікаво


загрузка...