Від партнерів

Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


«Tea Party для колежанок»

0
Англійська мова для вчителів предметників. Дивовижний тренінг побудований на основі чаю та англійської мови. Цікаві факти про чай, його походження та вживання вміло поєднано з англійською мовою.Презентація "Ukraine vs Britain. Україна - Британія, визначні місця"

0
віртуальна подорож двома країнами підсилить інтерес здобувачів освіти до вивчення англійської мовиПлан-конспект відкритого уроку з англійської мови. Тема уроку "My family"

0
План-конспект уроку англійської мови у 6 класі. Тема уроку My familyРозробка уроку по темі "Art. Literature" Stories. Life stories.

0
Розробка уроку з англійської мови по темі "Art. Literature." Stories. Life stories.Тренди у викладанні англійської мови або Як зробити урок сучасним та ефективним

0
Круті ідеі щодо викладання іноземної мови в сучасній школі, цікаві ідеї щодо новітнього уроку. Тут є: надцікаві ідеї навчання сучасного здобувача освіти,ефективні форми та методи для вдосконалення та розвитку всіх компетентностей сучасного учня.План-конспект уроку з англійської мови з теми "Books in our life"

0
План- конспект уроку з англійської мови для учнів 8 класу за темою "Books in our life". Мета:активізувати лексичні одиниці з теми «Книги. Жанрове різноманіття», які вивчалися протягом попередніх років (класів); практикувати використання вивченого матеріалу як в усному та і в писемному мовленні; формувати навички роботи в групах для вирішення спільних проблем; вдосконалювати навички читання, аудіювання
формувати навички непідготовленого монологічного та діалогічного мовлення за проблемною ситуацією;Тесты 9 класс "Сложноподчинённое предложение"

1
Итоговый тест по теме "Сложноподчинённое предложение" предназначен для проверки знаний учащихся по этой теме, состоит из вопросов с четырьмя вариантами ответов. Вопросы предполагаю одиночные и множественные выборы правильных ответов.Розробка блоку уроків "Wir leben in Europa" за підручником "Das neue Deutschmobil 2"

0
Розробка блоку уроків "Wir leben in Europa" за підручником "Das neue Deutschmobil 2"Розробка блоку уроків "Tierrekorde" за підручником "Das neue Deutschmobil 2"

0
Розробка блоку уроків "Tierrekorde" за підручником "Das neue Deutschmobil 2"Розробка блоку уроків "Wohlbefinden-Test" за підручником "Aspekte Junior"

0
Розробка блоку уроків "Wohlbefinden-Test" за підручником "Aspekte Junior"

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво