Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Сценарій відкритого засідання КІДу «Любов врятує світ»

0
Сценарій присвячений до Дня Св.Валентина.
Відзначення цього свята в різних країнах світу.
Сценарій написаний трьома мовами: англійська, німецька, українська.
Може буди використаний для позакласної роботи в старших класах з іноземних мов.Конспект заняття на тему "Art Genres"

0
Цілі заняття:
Практична: розвивати уміння здійснювати усне повідомлення про жанри мистецтва засобами англійської мови; навчити студентів вести бесіду у зв’язку із запропонованою ситуацією. Вдосконалювати уміння розуміти на слух основний зміст прослуханої інформації та читати текст з метою вилучення важливої інформації; закріплювати навички фіксування та передавання письмово необхідної інформації.Парламент Великобританії

0
Метою уроку є практикувати студентів в аудіюванні та читанні тексту з метою максимально повного розуміння всієї інформації; підготувати студентів до самостійних висловлювань на основі змісту прочитаного тексту; розвивати пізнавальну діяльність та мислення, мовну здогадку, мовленнєву реакцію, навички роботи в парах та в групах; поглибити знання студентів про державний уряд Великобританії; виховувати інтерес до англійської літератури та читання книг мовою оригінала.ECONOMIC SYSTEMS (Економічні системи). Mixed economics (Змішана економіка) Вживання структур It is (was) ... that (who)

0
Конспект уроку реалізує наступні цілі:
- Вчити вибирати необхідну інформацію з прочитаного.
- Використовувати лінгвістичну і контекстуальну здогадку, спираючись на сюжетну лінію чи наочність.
- Розвивати вибірковість сприйняття, комунікативні навички студентів.
- Виховувати самостійніть с роботі.Урок – тренінг на тему: «Сучасні засоби комунікації»

0
Тренінг (від англійського train - виховувати, навчати, привчати) - це процес отримання навиків і умінь в якій-небудь області за допомогою виконання послідовних завдань, дій або ігор, спрямованих на досягнення напрацювання та розвитку необхідного досвіду.
Тренінг дозволяє дати його учасникам інформацію, якої бракує, сформувати навички критичного мислення та орієнтації в мовленєвій та технічній інформації вцілому. Обо'язковим моментом є можливість використати отримані навики в практичній мовленєві діяльності шляхом презентацій, створення ситуацій для рольової гри.Урок – тренінг на тему: «Сучасні засоби комунікації»

0
Тренінг (від англійського train - виховувати, навчати, привчати) - це процес отримання навиків і умінь в якій-небудь області за допомогою виконання послідовних завдань, дій або ігор, спрямованих на досягнення напрацювання та розвитку необхідного досвіду.
Тренінг дозволяє дати його учасникам інформацію, якої бракує, сформувати навички критичного мислення та орієнтації в мовленєвій та технічній інформації вцілому. Обо'язковим моментом є можливість використати отримані навики в практичній мовленєві діяльності шляхом презентацій, створення ситуацій для рольової гри.Методичний посібник

0
ФОРМУВАННЯ комунікативної компетенції учнів і використання комунікативних технологій на уроках англійскої мовиМайстер-клас “Holidays and Gifts”

1
Презентуючи свій майстер клас я акцентувала увагу на те, що є пріоритетним для мене в викладанні англійської мови, являється не тільки розвиток комунікативних здібностей, а і знайомство з культурою англомовних країн, вивчення учнями українських свят і традицій.Конспект уроку з німецької мови 4 клас (розвиток навичок читання)

0
Thema: Meine Wohnung
Verlauf der Stunde
I. Anfang der Stunde
1. Begrüßung
2. Ziel
3. Mundgymnastik

II. Hauptteil der Stunde
1. Kontrolle der Hausarbeit
2. Schreiben
3. Lesen
4. Spiel
5. Sprechen
6. Kreuzworträtsel

III. Abschluss der Stunde
1. Hausarbeit
2. ZusammenfassungКонспект уроку англійської мови у 2 класі

0
Розробка уроку англійської мови у 2 класі за підручником О.Карпюк. Тема: Весняні місяці. Мій день народження

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво