Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Пришкільний табір від А до Я

0
Конкурса робота-звіт про роботу пришкільного табору, яка містить все необхідне для роботи. natasha-ch1012@ukr.netПлан тижня англійської мови

0
План тижня англійської мови
Понеділок
1. Конкурс малюнків «Прапори англомовних країн» серед учнів 2-4 класів.Гра «Залізниця» для учнів 1-4 класів

0
Пояснювальна записка
Гра розрахована на 1 годину.
Обираються команди з кожного класу. Склад команд визначає вчитель. Може бути 5 учнів з класу,або 10 чи цілий клас, залежно від місця проведення гри. Якщо гра відбувається в приміщенні школи, то станції знаходяться в кабінетах. Начальником станції може бути вчитель чи старший учень.
На початку гри вчитель (штабний) роздає командам маршрутні листи,в яких вказуються назви станцій,номери кабінетів та прізвища начальників станцій,кількість отриманих балів та підпис.Конкурс акторської майстерності

0
Правила: від кожного загону вибираються по два (мінімум) представники – хлопчик і дівчинка. Вони продумують за допомогою вихователів собі імідж і презентують його. Це й буде І конкурсом.вікторина з відповідями по фізичной культурі для учнів 5-6 кл.

0
Вікторина- це інтелектуальна розвага, яка підходить для будь якої вікової группи. Складаючи вікторини про спорт ми вивчаємо історичні факти. Спортивна вікторина дозволяє позмагатися та сприяє дитину до читання спортивної літератури.Наукова робота з учнями (математика та мистецтвознавство)

0
Представлений зразок науково-дослідницької роботи учениці з математики та мистецтвознавства надає можливість творити вчителю разом з учнемПастушенко Н.В. Презентація педагогічного досвіду лауреата Конкурсу "Учитель року"

1
Пастушенко Наталия Вячеславовна. Презентация педагогического опыта лауреата Всеукраинского конкурса "Учитель года" в номинации "Русский язык" "Разноуровневый многоаспектный анализ художественного текста как система формирования функциональной грамотности на уроках русского языка".

От автора.Занимательные задания к неделе природоведения в начальной школе

1
Занимательные задания для уч-ся к неделе природоведения в начальной школе.Літературна вікторина "Сторінками улюблених казок"

0
Даний матеріал - розробка літературної вікторини, яка містить цікаві пітання на закріплення прочитаних літературних творів - казок. Поява казкових героїв заохочує дітей до роботиМатематична гра "Хто проти математики?"

0
Пропоную сценарій гри для першокласників , яка розширить знання учнів, розвине пам’ять, мислення, увагу, спостережливість, цікавість, інтерес до математики .

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...