Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Південна Америка. Географічне положення. Історія відкриття і дослідження.

0
ЦІЛІ: - освітні: дати учням знання про особливості фізико-географічного положення материка, його розміри та обриси; основні відомості з історії відкриття материка, плавання Христофора Колумба;
- розвивальні: удосконалювати вміння і навички роботи з картами та підручником, продовжити розвивати пізнавальний інтерес, зацікавленість вивченням географічних наук, уміння аналізувати та аргументувати свою точку зору, логічно мислити;
- виховні: сприяти формуванню навичків роботи в групі, толерантності, підтримувати інтерес до нових засобів навчання.Розмноження та розвиток птахів

0
Ознайомити учнів з основними особливостями розмноження та розвитку птахів.
Формувати бережне ставлення до них. Виховувати любов до природи.Партизанськими стежками Сумщини

0
розширити знання учнів про партизанський рух в Україні через знайомство з
діяльністю партизанів Сумщини;
розвивати в учнів увагу, уміння виступати перед аудиторією, ораторські здібності в
декламуванні поезії;
виховувати повагу до тих, хто боровся за Батьківщину, патріотичні почуття.Практичне заняття

0
Даний урок дає можливість визначити особливості життя феодалів і селян як представників основних верств середньовічного європейського суспільства. Сформувати в учнів уявлення про рицарські традиції в Середньовічній Європі. З’ясувати причини виникнення рицарства.
Розвивати в учнів уміння працювати в малих групах, висловлювати власну думку; формувати вміння аналізувати, спів ставляти, робити висновки.
Сприяти формуванню толерантного ставлення до думок інших і вміння шукати з ними порозуміння.Ділення іменованих чисел на одно- та двоцифрове число

0
Тема уроку. Ділення іменованих чисел на одно- та двоцифрове число.
Мета. Удосконалювати вміння перетворювати складені іменовані числа у прості та в десяткові дроби, виконувати ділення іменованих чисел на одно- та двоцифрове число, удосконалювати обчислювальні навички; розвивати мислення, увагу; виховувати любов до праці, повагу до людей-трудівників, бережне ставлення до хліба.
Обладнання. Схема до задачі.
Хід уроку.Презентація до уроку в 7 класі "Клімат Північної Америки"

1
Презентація містить необхідний наочний матеріал для проведення уроку в 7 класі за темою "Загальні риси клімату Північної Америки. Кліматичні пояси і типи клімату."Урок у 7 класі "Природні зони Африки"

0
Урок у 7 класі "Природні зони Африки" і презентація до нього.Друга світова війна в європейській поезії

1
В художній формі змальовано життя і творчість К.І.Галчинського, А.Маргул – Шпербера, С.Гудзенка, Ю.Друніної. Проаналізовано майстерність поетів в зображенні жорстокості й трагічності війни.Причастный оборот. Его роль в предложении. Знаки препинания в предложении с причастным оборотом (конспект урока русского языка)

0
Конспект урока русского языка в 7 классе.
Причастный оборот. Его роль в предложении. Знаки препинания в предложении с причастным оборотомПрезентація до уроку "Множення одночлена на многочлен"

0
Формування ключових (вміння вчитися, загальнокультурна)та предметних(уміння виконувати множенняодночлена на многочлен) компетентностей. Виховання самостійності,почуття патріотизму.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...