Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Головні члени речення

0
Визначення в реченні головних членів речення, закріплення знань про члени речення.



Педагогічна майстерня

0
Формування ключових компетентностей у школярів на особистісно зорієнтованому уроці української літератури з використанням медіаосвітніх продуктів



Конспект уроку "Дієслово як частина мови"

0
Повторити вивчене про дієслово, формувати правильні правописні вміння і навички, збагачувати словниковий запас, розвивати пізнавальну самостійність, мовлення учнів, виховувати культуру писемного мовлення.



Методична розробка уроку української мови для 5 класу. Тема: «Однорідні члени речення»

0
Мета:
 навчити учнів розрізняти однорідні члени речення (головні і другорядні), виділяти їх у зв’язному висловлюванні;
 моделювати схеми речень з однорідними членами;
 формувати загальнопізнавальні вміння визначати вид однорідних членів речення, аналізувати зв’язок між ними (сполучниковий чи безсполучниковий), правильно інтонувати речення з однорідними членами;



Письмо малої букви ї, буквосполучень із нею. Складання і записування слів із вивчених букв

0
Мета: вчити учнів правильно писати малу букву ї, складати слова із нею, розвивати мовлення, вміння спів ставляти, порівнювати, закріплювати знання про написання великої букви, повторити написання вивчених букв, складів та слів з ними; формувати комунікативну компетентність,виховувати патріотичні почуття.



Узагальнюючий урок про слова - назви предметів.

0
Повторити і поглибити знання учнів про слова, які є назвами предметів; удосконалювати вміння розпізнавати їх серед інших слів, будувати з ними речення; збагачувати словниковий запас учнів, розширювати уміння працювати зі словником; розвивати творчу уяву, навички діалогічного і монологічного мовлення; виховувати любов та бережливе ставлення до природи рідного краю.



урок читання 1 клас Ознайомлення з творчістю українського письменника М. Коцюбинського. „Казка про двох цапків”.

0
Ознайомити учнів з казкою Коцюбинського „Про двох цапків і двох кізочок”. Повторити вивчене про звуки і букви. Розвивати і удосконалювати якість читання. Розвивати пізнавальні пізнавальні та творчі здібності учнів, їх логічне мислення. Виховувати у дітей бажання бути добрими, чемними, поважати один одного.



українська мова Тема: Написання префіксів з- (с-)

0
Урок № : українська мова
Тема: Написання префіксів з- (с-)
Мета: вправляти школярів у вимові і написанні префіксів з- і с-; розвивати зв’язне мовлення, вміння свідомо використовувати префікси з-, с-, розвивати увагу; виховувати культуру поведінки на уроці.
Обладнання: картки, відео матеріал, підручник.
Тип уроку:
Хід уроку
I. Організаційний момент
II. Актуалізація опорних знань
1. Побудова «Асоціативного куща»
Що ми знаємо про префікси?
Пишеться зі словом разом значуща частина слова



Найуживаніші фразеологізми(зокрема прислів'я та приказки)з дієприслівниковими зворотами.

0
Тема уроку:Найуживаніші фразеологізми(зокрема прислів'я та приказки)з дієприслівниковими зворотами.
Мета:
Поглибити, узагальнити й систематизувати знання учнів про дієприслівникові звороти,фразеологізми;
удосконалювати вміння школярів вживати дієприслівникові звороти з фразеологізмами в писемному та усному мовленні,дотримуватися інтонації речень ;
удосконалювати орфографічні й пунктуаційні навички;
розвивати культуру усного й писемного мовлення;
формувати вміння порівнювати й узагальнювати лінгвістичний матеріал.

Давай згадаємо:
• Фразеологізм це…



Складне речення. Узагальнення і систематизація вивченого матеріалу

0
Вашій увазі пропонується робочий урок з української мови у 9 класі

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво