Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Урок розвитку зв'язного мовлення

0
Контрольний твір-опис пам'яток історії та культури на основі особистих спостережень і вражень у художньому стиліРозробки уроків з використанням методів ТРВЗ. Тема. Вивчення букви І. Формування аудіативних умінь за текстом Л. Лапіної (с. 58). Визначення до слів питання хто?, що?, який?, що робить?

0
Мета. Ключові компетентності: формувати компетентність вміння вчитися (доводити роботу до кінця, берегти час та орієнтуватися в часі, планувати свої дії); загальнокультурну компетентність (вміння будувати стосунки на дружній основі);Безсполучникове складне речення

0
Повторити відомості про безсполучникове складне речення, удосконалювати вміння визначати смислові відношення між частинами безсполучникового складного речення, правильно їх інтонувати й вживати розділові знаки, будувати безсполучникові складні речення, використовувати їхні виражальні можливості в мовленні.
Навчити учнів використовувати можливості освітніх мереж для підвищення якості навчання та розвитку інформаційної компетентності.Урок 29. Розвиток мовлення. Докладний письмовий переказ тексту публіцистичного стилю.

0
Українська мова 8 клас - розробки уроків до підручника М. І. Пентилюк - 2016 рікУрок 28. Односкладне речення з головним членом у формі підмета (називне).

0
Українська мова 8 клас - розробки уроків до підручника М. І. Пентилюк - 2016 рікУрок 27. Безособове речення.

0
Українська мова 8 клас - розробки уроків до підручника М. І. Пентилюк - 2016 рікУрок № 7 Визначення напрямків, відстаней та висот точок за топографічною картою.

0
Очікувані результати: учні зможуть: визначати об'єкти, напрямки, відстані, висоту точок за топографічною картою.Урок 26. Розвиток мовлення. Вибірковий переказ художнього тексту з описом пам'ятки.

0
Українська мова 8 клас - розробки уроків до підручника М. І. Пентилюк - 2016 рікУрок 25. Узагальнено-особове речення.

0
Українська мова 8 клас - розробки уроків до підручника М. І. Пентилюк - 2016 рікінтегрований урок в спеціальній школі

0
Інтегрований урок (українська мова, література, образотворче мистецтво), 5 клас
Тема уроку: «Хліб святий всьому голова»

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...