Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Запитання

Доброго дня. Шановний адміне, підскажіть будь ласка, як можна отримати сертифікат про публікацію. Я відправляла Вам 2- ві свої роботи: "Міфології народів світу", "Применение ИКТ на уроках русского языка и литературы". Якщо можна, дайте відповідь на мою електронну пошту.

Добрий день. Підскажіть, будь ласка, як отримати сертифікат з печаткою та підписом? № сертифіката: 000025660.

Добрий день. Тимчасово сертифікати з печаткою не видаються, знову почнемо їх печатати десь на початку наступного місяця. Поки що висилаю вам електронний варіант на пошту.

Добрий день.
Не могли б Ви уточнити дату, коли можна буде отримати завірений сертифікат? (№ 000025660)

Добрий день! Ми зробимо заяву про цю можливість на головній сторінці. Розраховуємо повністю реалізувати видачу друкованих сертифікатів на початку цьго місяця.

Шановний адміне. Хотілося б дізнатися, коли ж таки будуть видаватися сертифікати з печаткою та підписом? Початок місяця давно минув. Сертифікати № 000025660 та № 0000/26023, повідомте,будь-ласка електронкою вартість друкованого сертифікату і реквізити. Дякую.

Приношу вибачення, але реалізація цієї системи затягується, намагаємося все зробити швидше. Поки ще працюємо над цим питанням.

Шановний адмін,як вказати WMZ гаманець у профілі?Напишіть послідовність,я заходила у "Мій Аккаунт",і там не знайшла потрібного поля.

Мій Аккаунт > Зверху вкладка "Змінити" > Зверху, під "Змінити" натискаєте "Персональна інформація" > Пишете свій WMZ у поле "Доларовий Webmoney гаманець (WMZ):"

Добрий вечір.Чому не змінюється в рейтингу користувачів кількість надрукованих статей?

Добрий день. Кількість змінюється не одразу, статистика оновлюється з невеликою затримкою.

Добрий ранок!Матеріал викладений 31 числа не враховується?На 30 число на рахунку була певна сума з кількістю матеріалу 64, 31 числа я виклала біля 30 статей і сума не змінилася, чому ж ці матеріали не зараховані в листопад

Доброго дня! 31 число враховується, просто модуль оновлює данні з деякою частотністю, тому одразу після публікування ви можете не побачити змін у статистиці.

Доброго дня. Шановний адміне, дайте,будь ласка, відповідь. Чи можливо вказати прізвища двох учителів- предметників на сертифікаті, якщо надіслано розробку інтегрованого уроку. Щиро дякую.

Доброго дня!
Так, можливо. Необхідно, при публікації матеріалу, в полі "Автор" вказати 2-х авторів.

Добрий вечір. Опублікувала щойно мнтеріал(о 18.41), але побачила, що в описі автора зачіпила зайву літеру на клавіатурі "початковиЗх"...Як виправити цю прикрість у сертифікаті?

Доброго дня!
Потрібно виправити у самій публікації.
Виправив.

Дякую!!!

Доброго дня! Де можна знайти свій сертифікат. Публікація матеріалу була ще в жовтні.

Доброго дня, адміне! То рейтинг буде поновлюватися чи ні?

Доброго дня!
Як я зрозумів, керівництво поки що не збирається його поновлювати.

Дуже шкода, що робота сервісу не буде поновлюватися Це був хороший додатковий заробіток.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід


загрузка...