Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Конспект музичного заняття "Країна незвичайної музики"

0
Конспек музичного заняття на тему"Країна незвичайної музики" (дошкільна освіта, використано на районному семінарі музичних керівників ДНЗРоманська архітектура. Лицарський Кодекс Честі

0
Мета: ознайомити учнів з історичними передумовами змін у західноєвропейській культурі, сформувати уявлення про архітектуру даної епохи, загальний розвиток культури середніх віків, прищеплювати інтерес до минулого, виховувати почуття прекрасного.Урок образотворчого мистецтва "У бабусі у селі"

0
Створення композиції дітьми на кольоровому тлі, вчити дітей змішувати фарби різних кольорів, створювати лінії різної товщини, вміння малювати голубою гуашшю по кольоровому паперу.Презентація "Народні ремесла"

0
Дана презентація містить інформацію про українські народні ремесла (вишиванка, рушник, різьблення, кераміка, розпис тощо).
Кількість слайдів - 20.Чарівна таріль

1
Продовжувати знайомити дітей з народно-прикладним мистецтвом України; Ознайомити учнів з відбиттям теми уроку в творах з української літератури.
Ознайомити з історією виникнення та розвитку петриківського розпису.
Продовжувати формувати в дітей уміння спрощувати та стилізуватиприродну форму; Розвивати образне мислення, фантазію, відчуття прекрасного; Виховувати доброту, наполегливість, терпеливість, любов до мистецтваЕкранні мистецтва. Види кіно: ігрове, анімаційне, документальне. Жанри кінематографу. Видатні режисери світового кіно.

0
міський семінар з художньої культури Екранні мистецтва. Види кіно: ігрове, анімаційне, документальне.
Жанри кінематографу. Видатні режисери світового кіно.Урок образотворчого мистецтва в спеціальній школі

0
Тема. Казка і фантазія в народній творчості. Казкові звірі, істоти та образи фантазії в творчості народних майстрів України. Створення образу фантастичної істоти в техніці за вибором.

Мета. Ознайомити дітей із життям і творчістю видатної української Художниці – М. О. Примаченко. Розширювати пізнавальні можливості школярів. Сприяти розвитку творчої уяви і творчих здібностей учнів.
Виховувати у дітей бажання дізнаватись про видатних людей, творчість яких визнана в усьому світі; виховувати естетичні смаки.Проект гурткової роботи "Оберіг"

0
Довгостроковий творчий з народознавства та декоративно-прикладного мистецтва
«ОБЕРІГ»
Завдання проекту:
1. Підвищувати у дітей інтерес до декоративно-прикладного мистецтва, вивчення традицій українського народу.
2. Розвивати оригінальність мислення, творчі здібності учнів.
3. Виховувати повагу та зацікавлене ставлення до вивчення народних традицій, позитивне чуттєво-емоційне сприйняття творів декоративно-прикладного мистецтва.Розробка уроку і презентація з музичного мистецтва для 6 класу "Хорова музика. Видатні імена в хоровому мистецтві"

0
Урок з музичного мистецтва для 6 класу за підручником Л. Г. Кондратової . І семестр. Тема розділу: Жанри хорової музики Тема уроку: Хорова музика. Видатні імена в хоровому мистецтвіШопен хронологічна таблиця

Шопен хронологічна таблиця життя і творчості польського композитора

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Содержанки найти содержанку www.best-sponsor.com.

Цікаво


загрузка...