Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Конспект уроку+презентація.

0
Урок математики в 2 класі за системою розвивального навчання
В.В. Давидова-Д. Б.Ельконіна.
Тема уроку: Закріплення прийомів додавання та віднімання з переходом
до наступного розряду.Проект – презентацій «Секрети квадратних рівнянь»

0
Мета проекту
Історики: з’ясувати історичне минуле квадратних рівнянь, їх виникнення та еволюцію способів розв’язання.

Науковці: встановити, чи можна визначити кількість коренів квадратного рівняння, не обчислюючи його дискримінант?

Практики: встановлюють зв’язок алгебри з фізикою, геометрією та шукають підтвердження думки, що науки розвиваються не самі по собі, а вони взаємопов’язані.

Дослідники: встановлюють деякі закономірності коренів квадратного рівняння від значень його коефіцієнтів та вільного члена:Тема: Додавання раціональних чисел

0
Тема: Додавання раціональних чисел
Мета: навчальна – повторити, закріпити, розвинути та вдосконалити знання учнів про додавання раціональних чисел; розвивати обчислювальні навички; продовжити роботу по формуванню навиків розв’язання рівнянь, текстових і логічних завдань;Тема: Трикутник. Прямокутник.

0
Тема: Трикутник. Прямокутник.
Мета: навчальна – повторити, закріпити, розвинути та вдосконалити знання учнів про трикутник і прямокутник та їх види; розвивати графічні та обчислювальні навички, продовжити роботу по формуванню навиків розв’язання рівнянь, текстових і логічних завдань;Розвиток логічного мислення дітей шкільного віку. Адаптація школярів. Корегування логічного мислення.

0
Кожен день ми стикаємося з безліччю завдань, рішення яких вимагає від нас здатності до логічного мислення. Логіка як вміння думати і міркувати послідовно і несуперечливо, потрібна нам у багатьох життєвих ситуаціях, починаючи з рішення найпростіших завдань переходячи до багатоступінчастим і далі до складних технічних завдань, закінчуючи переконанням співрозмовника та впевненим рішенням побутових проблем.Розвязування логарифмічно-показникових систем рівнянь. Урок з використанням ІКТ

1
Презентацію створено для використання на уроці алгебри в 11 класі з поглибленим вивченням математики з використання новітніх технологійКуля та сфера. Коло та круг. Довжина кола. Площа круга.

0
Розробка уроку "Куля та сфера. Коло та круг. Довжина кола. Площа круга."Розв’зок логічних задач за допомогою кругів Ейлера

0
Круги Ейлера — це геометрична схема. З її допомогою можна зобразити відносини між підмножинами (поняттями), для наочного представлення. Метод Ейлера є незамінним при вирішенні деяких завдань, а також спрощує розмірковування."Розв'язування задач на логічне мислення"

0
Конкурс для учнів першого курсу "Розв'язування задач на логічне мислення"Тема:Трикутник. Урок-казка.

0
В.О. Сухомлинськийтак писав про казку: „Я тисячу разів переконувався, що, наповнюючи світ фантастичними образами, створюючи ці образи, діти відкривають не лише красу, але й істину. Без казки, без гри уяви дитина не може жити, без казки оточуючий світ перетворюється для неї в красиву, але все ж намальовану на полотні картину; казка змушує цю картину ожити. Казка – це, образно кажучи, свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки і мови.”

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво