Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Математика 1 клас Календарно-тематичне планування І семестр

0
Складено: за програмою для загальноосвітніх навчальних
закладів із навчанням українською мовою 1-4 класи
К.: Видавничий дім «Освіта», 2012 за підручником: Рівкінд Ф.М, Оляницька Л.В. Математика: Підручник для 1 класу, К.: «Видавничий дім «Освіта» 2012., зошита з друкованою основою: Рівкінд Ф.М., Оляницька Л.В. Зошит з друкованою основою., К.: «Видавничий дім
«Освіта», 2012.Тема: Розв’язування вправ та задач на засвоєння таблиці множення числа 5 і ділення на 5.

0
Мета: повторення таблиці множення числа 5 і ділення на 5; формувати вміння розв’язувати приклади та задачі, знаходити значення виразів на дії різних ступенів; розвивати логічне мислення учнів, увагу; виховувати інтерес до математики.Тема . Таблиці додавання і віднімання числа 6. Застосування переставної властивості при додаванні виду 5+6.Задачі на знаходження суми, що містять вислів «стільки, скільки».

0
Мета: вправляти учнів у застосуванні таблиць додавання й віднімання для розв’язування прикладів, що містять дві дії, та задач ; розвивати комунікативні вміння у роботі в групах; виховувати загальну культуру, надавати умови для реального самооцінювання учнів, реалізації їх як особистостей.План-конспект уроку з математики в 2 класі. Тема: Порядок виконання дій одного ступеня та різних ступенів

0
Мета: актуалізувати знання дітей про порядок виконання арифметичних дій у виразах. Закріпити знання таблиці множення та ділення чисел 2, 3, 4, 5. Розвивати уяву, образне мислення та пам’ять. Формувати рефлексивні вміння. Виховувати почуття дружби, взаємодопомоги, прагнення до знань.
Обладнання: картки з виразами на порядок дій, картки для усного рахунку, карта, морські герої, касета із записом голосів героїв, які дають завдання.Зошит-посібник з математики 2 клас

0
Зошит-посібник складений відповідно до шкільної програми і чинних підручників з математики для 2 класу. Він призначений для вдосконалення навички усного та письмового рахунку, для оперативної перевірки знань учнів, своєчасного виявлення й усунення прогалин у засвоєнні вивченого матеріалу, створює умови для розвитку логічного мислення, уміння міркувати, аналізувати.
Матеріал посібника укомплектований так, що дає змогу учням самостійно працювати як на уроці, так і в позаурочний час.Інтегрований урок інформатики та математики "Десяткові дроби і Paint"

0
Урок розрахований на 95 хв і проводиться у кабінеті, який облаштований комп'ютерами. Матеріали для виконання завдань за комп'ютером мають бути завантажені до початку уроку.Множення одночлена на многочлен.Алгебра. 7 клас.

0
Урок засвоєння нових знань, умінь, навичок.Використання технологій інтерактивного навчання. Виховання почуття патріотизму. Пергляд фрагменту відеофільму "Наші герої" про академіка Михайла Кравчука.Урок-гра.Олимпиадные задания 1 класс Математика

1. У Виталика есть желтые и зеленые кубики. Зеленые кубики в два раза выше желтых. Виталик построил башню из 6 желтых кубиков. Сколько нужно зеленых кубиков, чтобы построить башню такой же высоты?Розв'язування ірраціональних рівнянь за допомогою ОДЗ .(Алгебра 10 клас)

0
Презентація до уроку з алгебри 10 клас:"Розв'язування ірраціональних рівнянь за допомогою ОДЗ "Урок математики

0
Мета: Закріпити навички додавання і віднімання двоцифрових чисел, вміння розв’язувати задачі, формувати вміння аналізувати, робити висновки, правильно критично оцінювати свою працю, виховувати інтерес до математики.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...