Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Poetisches Fest zum 220. Geburtstag Heinrich Heine

0
Сценарій поетичного свята до 220 річниці з дня народження Генріха Гейне. В сценарії використані поезії Гейне зі збірки "Книга пісень". Переклади на українську мову
Лесі Українки, Л. Первомайського, М.Стависького. Також використані матеріали Вікіпедії.WEIHNACHTEN IN DEUTSCHLAND UND IN DER UKRAINE

0
Сценарій позакласного заходу ставить за мету поглибити знання учнів про традиції святкування Різдва в Німеччині , розвиток творчих здібностей учнів, удосконалення усного мовлення, хорового співу, розвиток емоційної сфери, естетичної культури, виховання поваги до культури і традицій німецького народу і своїх рідних традицій.
У сценарії використані різдвяні німецькі і українські пісні, вірші, класична і народна музика. Сценарій розрахований на учнів 6 - 8 класів.Урок "Die Schulsachen"

0
План-конспект уроку для 5-го класу на тему "Die Schulsachen" за підручником
"Hallo, Freunde" С.Сотникова, Т.Білоусова.Урок "Wie sieht der Mensch aus?"

0
План-конспект уроку з німецької мови для 5-го класу на тему "Wie sieht der Mensch aus?" за підручником "Hallo, Freunde!"Урок "Der Mensch. Körperteile"

0
Конспект уроку у 5 класі на тему "Der Mensch. Körperteile" за підручником
"Hallo, Freunde!" C.Сотникова, Т.Білоусова.Брат на брата

0
Учитель ладинської школи Євген Корецький, прокинувшися в своїй камері 18-го листопада 1905-го року, зараз згадав, що сьогодні якраз виходить два місяці, відколи він попавсь у неволюМетодичні матеріали для проведення уроку німецької мови у 5 класі (друга іноземна)

0
Пропоную вашій увазі методичні матеріали для проведення уроку-повторенню з німецької мови у 5 класі (як друга іноземна мова) на тему : „ Meine Familie , meine Freunde und ich“Вікторина "Що? Де? Коли?"

0
Quiz «Was? Wo? Wann?»
9 Klasse
Мета: Систематизувати, розширити й поглибити знання учнів про Німеччину як країну, мова якої вивчається; удосконалювати вміння та навички усного монологічного та діалогічного мовлення в межах заданих ігрових ситуацій; розширити кругозір учнів; розвивати логічне, творче мислення учнів, навички аналізу та синтезу отриманої інформації; виховувати в учнів почуття поваги до традицій і культури народу, мова якого вивчаєтьсяТестовий матеріал для порівняння країнознавчих аспектів з метою посилення патріотичного виховання на уроках німецької мови

0
Данний тестовий матеріал може бути корисним на укроках німецької мови для порівняння країнознавчих аспектів з метою посилення патріотичного виховання та розвитку всебічно розвиненої особистості.Тема урока: Что Сабина хотела бы получить ко дню рождения?

0
Цель урока: создать условия для формирования коммуникативной компетенции обучающихся по теме урока.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво