Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Свято закінчення початкової школи

0
Свято закінчення початкової школи . Це свято було проведено у Люботинській школі № 3
у травні 2015 рокуДієприкметник як особлива форма дієслова

Дану розробку уроку доцільно використовувати прививченні теми "Особливі форми дієслова". Мета уроку є поглибити знання учнів про дієприкметник, його ознаки, відпрацювати навички розпізнавати дієприкметник та розвивати вміння аналізувати лексичні та граматичні відмінності різних форм дієслова, сприяє вихованню любові до рідного слова, природи.Дієприкметник як особлива форма дієслова

Дану розробку уроку доцільно використовувати прививченні теми "Особливі форми дієслова". Мета уроку є поглибити знання учнів про дієприкметник, його ознаки, відпрацювати навички розпізнавати дієприкметник та розвивати вміння аналізувати лексичні та граматичні відмінності різних форм дієслова, сприяє вихованню любові до рідного слова, природи.«Путешествие по стране «Бережливость»»

0
Внеклассное мероприятие .Знакомство с энергоэффективностью и энергосбережением учеников начальной школы.«Путешествие по стране «Бережливость»»

0
Внеклассное мероприятие .Знакомство с энергоэффективностью и энергосбережением учеников начальной школы.Розробка уроку

0
Розробка уроку з читання на тему:"Буду я природі другом" з використанням інноваційних форм роботи, спрямований на розвиток творчих здібностей учнів та виховання в них свідомого бережного ставлення до природиДисперсія світла. Кольори.

0
Спектр – різнокольорова смуга, в якій спостерігається поступовий перехід від червоного до фіолетового кольору.
Дисперсія світла – явище розкладання білого світла на кольори.
Явище дисперсії світла виникає внаслідок того, що швидкість поширення світла різних кольо¬рів у даному середовищі є різною.Українські вечорниці

0
Українські вечорниці. Розробка виховного заходу з народознавчої та етнографічної роботи. Містить інсценування народних обрядів, пісенний та музичний супровід."Вогонь не для того, щоб з ним пустували" Вікторина з пожежної безпеки

0
"Вогонь не для того, щоб з ним пустували" Вікторина з пожежної безпеки Охоплює основні знання з правил поведінки під час пожежі.Сценарій "Ярмарку"

0
Сценарій свята до Ярмарку містить повний зміст проведення свята. В методичці багато цікавої інформації, музичних композицій, які відображають зміст сценарію.
Робота розрахована на кураторів груп технікумів, коледжів та студентів для проведення літературно-музичних вечорів, ярмарків.
Сценарій заходу актуальний і може застосовуватись в позакласній роботі кураторів.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво