Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Виховний захід "Україно - ми твоя надія!"

0
Україна – рідний край, золота, чарівна сторона. Земля рястом заквітчана,зеленню закосичена. Скільки ніжних і ласкавих слів придумали люди,щоб висловити гарячу любов до тебе. З давніх-давен линули по світу слова про неньку Україну, про її щирий і працьовитий народ, про лани широкополі, гаї зелені, тихі ріки і озера.Презентація з природознавства "Планети Сонячної системи"

0
Презентація призначена для використання на уроках природознавства у 4 класі за новою програмою.Математика, 1 клас. Таблиці додавання та віднімання числа 5.

0
Пропоную увазі вчителів завдання з математики для 1 класу, які допоможуть перевірити рівень засвоєння учнями таблиць додавання та віднімання числа 5.Мовний калейдоскоп

0
Матеріал для використання на групі подовженого дня. Також можна використати як додатковий матеріал до уроків української мовиФормування психологічного образу класу

0
Під психологічним кліматом розуміють емоційно-психологічний настрій колективу, в якому на емоційному рівні відображуються особисті та ділові взаємостосунки членів колективу з їх моральними нормами та інтересами.
Психологічний клімат - це стиль, емоційне забарвлення спілкування і взаємодії людей, яке впливає на їхню спільну діяльність; це переважний відносно стійкий емоційний настрій людей в колективі.Спортивно-розважальне свято присвячене Дню українського козацтва.

0
Дана розробка сценарію розрахована на вік учнів початкових класів.
Мета заходу:
• формувати інтерес учнів до історії та культури українського козацтва,
• сприяти патріотичному вихованню, баченню своєї особистості як частки великого українського народу;
• сприяти розвитку загальної витривалості, спритності, швидкості, кмітливості;
• виховувати в учнів культуру поведінки, почуття гідності, колективізму, любові до України, бажання стати завжди на її захист.Використання ІКТ у початковій школі

0
Досвід роботи вчителя"Використання ІКТ у початкових класах"В матеріалі надано конспект заняття №2 з майбутніми першокласниками,створену презинтацію щодо захисту наукової роботи"Збережи ялинку-не рубай її"Година спілкування "Подорож стежиною здоров'я"

0
Мета заходу: узагальнити знання дітей про людський організм та його можливості; формувати поняття про здоровий спосіб життя; розвивати вміння використовувати природні ресурси для збереження здоров’я; виховувати відповідальне ставлення до власного здоров’я.Презентація на тему "Зима"

0
Презентація розроблена для проведення уроку англійської мови у 2 класі на тему "Зима". План уроку включає всі види мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, письмо, говоріння.Цікава граматика, 1-4 клас

0
Посібник вправ складений відповідно до чинної програми з української мови для учнів 1-4 класів та призначений для допомоги дітям у засвоєнні частини мови «Іменник», виявлення та усунення прогалин у вивченні даної теми.
Матеріал розрахований на закріплення орфографічних та орфоепічних навичок писемного мовлення.
Завдання можна використовувати при організації індивідуальної, колективної та самостійної роботи учнів на уроці та в позаурочний час.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...