Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


ТЕСТ. Глагол 4класс (для школ с русским языком обучения)

0
ТЕСТ. Глагол 4класс (для школ с русским языком обучения)
Удобный формат для распечатки,2 варинта,сбалансированные задания по теме.Интегрированная проверочная работа для 2 класса (конец года): текст Сколько у кого детей?

0
Интегрированная проверочная работа для 2 класса (конец года): текст

Сколько у кого детей?Практична робота 3 клас (робота-тренажер)

0
Практична робота 3 клас (робота- тренажер)
Матеріал має 2 варіанти(для шкіл з російською мовою навчання)3 класс Имя прилагательное(тестовая разноуровневая рабрта )

0
3 класс Имя прилагательное(тестовая разноуровневая рабрта )
Тест-практикум включает в себя 2варианта заданий(для школ с русским языком обучения)Я У СВІТІ 4 клас за підручником О. В. Тагліної - розробки уроків ОРІЄНТОВНЕ КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ

0
Я У СВІТІ 4 клас за підручником О. В. Тагліної - розробки уроків
ОРІЄНТОВНЕ КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯПриродознавство, 1 клас. Презентація до уроку "Тварини рідного краю, занесені до Червоної книги України"

0
Пропоную увазі вчителів презентацію до уроку природознавства для ознайомлення із тваринами Львівщини , занесеними до Червоної книги України.Тема. Нумерація трицифрових чисел. Табличне множення й ділення. Задачі на дві дії

0
Мета: узагальнити знання з нумерації чисел у межах 1 000; провести бесіду про складання таблиць множення й ділення; вправляти учнів у розв’язанні задач на зведення до одиниці; вдосконалювати навички усної лічби.
Обладнання: нумераційна таблиця, силует годинника для усної лічби, таблиці для розв’язання задач.Природознавство, 1 клас. Презентація до уроку "Рослини твого краю, занесені до Червоної книги України.

0
Пропоную увазі вчителів презентацію "Рослини Львівщини, занесені до Червоної книги України.Прощай, 1 клас

0
Пропоную увазі вчителів шаблон свідоцтва про закінчення першого класу, який можна вручити першокласникам на останньому уроці.Работа с задачей Математика. 4 класс

0
Работа с задачей
Математика. 4 класс
Часто молодые специалисты, пришедшие в школу, испытывают трудности при разборе задач, не знают, как с ними можно работать. Рассмотрим некоторые приемы анализа задачи.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...