Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


The Most Popular Cartoons and Their Characters

Objectives: to teach pupils new lexics and using it in sentences; to ask and answer the questions “What is he / she like?” and “What does he / she look like?”; to practice using the Present Continuous Tense (is / are + not + V-ing); to practice students’ skills in dialogue and monologue speech; to read for gist understanding; to listen for the specific information; to improve students’ skills in writing by making negatives in Present Continuous;to develop students’ phonetic skills, work in pairs and groups; to teach pupils to be friendly, kind.Уявлення про горючі корисні копалини (нафту, кам’яне вугілля, газ) як енергоносії.

Уявлення про горючі корисні копалини (нафту, кам’яне вугілля, газ) як енергоносії. Перетворення їх енергії в довкілліЗапис і читання трицифрових чисел

0
Тема. Запис і читання трицифрових чисел. Випадки додавання і віднімання, пов’язані із нумерацією чисел. Творча робота над задачею.

Мета: розширити знання учнів про історичний розвиток математики, перевірити знання табличного множення і ділення, вправляти учнів у читанні й утворенні трицифрових чисел, домагатися свідомого розв’язування задач, працювати над удосконаленням обчислювальних навичок, вчити творчому підходу до задач.
Розвивати увагу,творчу уяву, логічне мислення, довільну пам'ять.
Виховувати інтерес до математики як науки, бажання глибше знати цей предмет.ПОДОРОЖ ДО КРАЇНИ ЦІННОСТЕЙ (урок-подорож для учнів 3-го класу)

Мета: закріпити знання учнів про загальнолюдські цінності; розвивати вміння використовувати слова ввічливості, взаємоповаги; учити поважати старших; розвивати увагу, пам’ять; виховувати в учнів культуру поведінки.
Обладнання. картки, свічка, музика для релаксації, зображення сонечка, картки з прислів’ями, картки для роботи в парах, малюнок Карлсона, малюнки меню Карлсона, назви країн, мікрофон, сигнальні картки."Дієслово"

0
В даному документі вчителі початкової ланки знайдуть для себе контрольну роботу для 3 класу, в якій наведено питання, відповідь на які покаже рівень знань школярів. Містить два варіанта.Цікаве природознавство

0
Мета курсу "Я і Україна" в початковій школі — сприяти формуванню в учнів потреби пізнання світу і людини в ньому як біологічної та соціальної істоти; засвоєнню духовних цінностей у різ-номанітних сфе¬рах: екологічній, пізнавальній, моральній, діяльнісно-вольовій, емоційній, есте-тичній, комунікативній; вихованню патріотизму; створенню теоретичної бази для інтелектуаль-ного розвитку молодших школярів.ДПА в початковій школі

0
В даному документі Ви знайдете приклати текстів та тестових завдань до них, які Ви можете використати у процесі підготовки школярів до ДПА в початковій школі.Навчання грамоти. Вивчення букв Ее та Дд.

0
Пропоную увазі вчителів завдання для уроків навчання грамоти під час вивчення букв Е та Д.Українська мова, 3 клас. Додаткові завдання по темі "Дієслово" (за новою програмою)

0
Пропоную увазі вчителів дидактичні матеріали з української мови по темі "Дієслово" для 3 класу.Українська мова, 3 клас. Аудіювання, ІІ семестр.

0
Пропоную увазі вчителів текст та завдання для аудіювання з української мови в 3 класі.