Від партнерів


Реклама


загрузка...

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


Проектні технології в початкових класах

0
Проектна діяльність – нині одна з найперспективніших складових освітнього процесу, тому що створює умови творчого саморозвитку та самореалізації учнів, формує всі необхідні життєві компетенції. Самостійне здобування знань, систематизація їх, можливість орієнтуватися в інформаційному просторі, бачити проблему і приймати рішення відбувається саме через метод проекту. В даній презентації показано шляхи організації проекту з учнями початкової школи.РОЗВИТОК ЗВ'ЯЗНОГО МОВЛЕННЯ

0
Навчання зв'язного мовлення дітей 4-5 років (картинно-графічні плани)

В архіві 30 файлів формату jpgПерший урок 2015-2016. Перший клас, початкова школа. "Це наше і це твоє". 15 відеокліпів до уроку відповідно до рекомендацій одним архівом

0
... з урахуванням вікових особливостей учнів початкової школи, на Першому уроці може бути запропоновано тему уроку "Чим може пишатися українець?" з переглядом мультфільмів патріотичної спрямованості із серії "Це наше і це - твоє!", створених телеканалом "ПлюсПлюс", з подальшим їх обговоренням (http://plus-plus.tv/dyvys/programy/programs/ce-nashe-i-ce-tvoye-356861.html).Календарне планування 4 клас І семестр А.Несвіт за новою програмою 2015-2016н.р.

0
Календарно-тематичне планування "ENGLISH-4" за підручником А.Несвіт (нова програма) на І семестр 2015-2016 навч.рік,складено відповідно до чинної програми з англійської мови для середніх шкіл.Знову до школи #1

school-back2.jpg
Знову до школи #1
Збірка картинок на шкільну тематику з учнями та шкільним приладдям. Для оформлення робіт і стендів.

Кількість: 30 / Формат: jpg, png / Якість: висока / Розмір: 16,6 МбЗбірка розробок і сценаріїв першого уроку 2015-2016 н.р.

titul_4.jpg
Збірка розробок і сценаріїв першого уроку 2015-2016 н.р.
Уроки і розробки на різні теми та в різних формах. Але загальна тематика - Україна, Батьківщина, героїзм українського народу.

Кількість: 20 | Формат: doc, docx, | Мова: укр. | Розмір: 30 МбГурток "Вітаміни в нашому житті"

1
У посібнику вміщено цікавий теоретичний матеріал та ігрові завдання, який можна використовувати під час проведення уроків основи здоров'я та під час проведення гуртків здоров'язберігаючого напрямку у початкових класах.
Матеріал містить добірку теоретичного матеріалу, дидактичних та інтелектуальних ігор, кросвордів, дослідницьких та логічних завдань, творчих робіт.
Рекомендовано для вчителів та учнів початкових класів загальноосвітніх шкіл.Сценарій свята «Казкова подорож по країні права»

0
Сценарій позакласного заходу на правову тематику "Казкова подорож по Країні права" допоможе в цікавій формі познайомити учнів початкової ланки з їхніми прпвами та обовязками. Різноманітні казкові герої зроблять правову освіту малюків доступнішою та оригінальною.свято рідної мови

0
Розширити і поглибити знання дітей про мову. Показати багатство, мелодійність, красу рідної української мови. Розвивати виразне мовлення, уяву, мислення, образну пам'ять. Збагачувати словниковий запас. Виховувати любов до рідної мови, рідної землі, художнього слова, пісні, повагу до батьків.Конспект утренника в 3 классе "Масленица"

0
Конспект подойдет для проведения утренника во 2, 3 или 4 классе. Материал интересный, апробирован. Дети - в восторге!

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Самая актуальная информация заправка картриджей на нашем сайте.

Цікаво


загрузка...