Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


План-конспект уроку вивчення словникового слова "хвилина"

0
У плані-конспекті уроку вивчення словникового слова "хвилина" продемонстровано різні види роботи, спрямовані на ефективне засвоєння правопису словникових слів, розвитку мовленнєвої компетентності молодших школярів. До плану-конспекту додаються мультимедійна презентація, файл mp3.Презентація "Веселка"

0
icon_rainbow.jpg
Презентація про дивовижне та прекрасне явище природи - веселку.

Формат: ppt, pptx
Кількість: 9 слайдів
Розмір: 10,4 МбАлгоритми в нашому житті

0
Урок інформатики для 3 класу "Алгоритми в нашому житті".
Мета: закріпити навички створювати і виконувати алгоритми; ознайомити з прикладами алгоритмів у житті; розвивати пам'ять, увагу, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп’ютері, формувати вміння узагальнювати, міркувати; виховувати відповідальність, самостійність, викликати зацікавленість до інформатики.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування умінь та навичок.Науково-методичний супровід організації індивідуального навчання дітей з розумовою відсталістю

0
Для розвитку України в напрямку відкритого, демократичного суспільства важливим є забезпечення основних прав людини, зокрема права на рівний доступ до якісної освіти дітей з особливими потребами.
Національна доктрина розвитку освіти наголошує, що держава зобов’язується забезпечувати підтримку дітей з ООП.Велика буква в іменах, по батькові та прізвищах людей

0
Формувати в дітей уміння розрізняти поняття «ім'я», «по батькові», «прізвище», вчити правильно писати власні іменники, ознайомити з етимологією деяких з них, розвивати дослідницький інтерес, спостережливість, творчість, фантазію, уміння працювати з підручником, самостійно, в парах, аналізувати, доводити,робити висновки. Виховувати прагнення бути людиною з великої букви, повагу до людей, які прославились своїм гідним життям, дослідницькі здібності, вміння відчувати красу в поезії, народній творчості, любов до рідної землі.Зимові свята (урок-ярмарок)

0
Ознайомити учнів із новорічними святами, традиціями їх святкування, правилами поведінки, розвивати увагу, мислення, пам'ять, мовлення, збагачувати словниковий запас школярів. Виховувати повагу до звичаїв наших предків, бажання примножувати і збагачувати знання про них.Поурочні плани-конспекти уроків української мови в 3 класі. Усі уроки.

0
Поурочні плани-конспекти уроків української мови в 3 класі. Усі уроки.Стихи о зиме. А. Пушкин «Опрятней модного паркета…», М. Лермонтов «На севере диком…»

0
Цель: учить детей выразительно читать стихи о природе, помочь им понять ,какие умения необходимы для выразительного чтения; развивать воображение учащихся, создавать атмосферу сопереживания, отклика на произведение; прививать любовь к природе,чувство бережного отношения к ней.
Предметные компетентности:
-объясняет выбор жанра произведения;
- выполняет практические действия в подборе описания зимней природы;
Ключевые:
-придерживается правильной осанки во время чтения;
- умеет работать в паре;
-отвечает четко, выразительно, с соответствующей силой голоса;Частини мови. Мандрівка у казкову країну "Морфологія"

0
Розробка уроку з мови у вигляді подорожі країною "Морфологія". Учнів зустрічають казкові герої і пропонують різноманітні завдання. До уроку додається презентація.Здоровий спосіб життя. Корисні та шкідливі звички.

0
Цей урок з основ здоров'я у 3 класі рекомендовано вчителям початкових класів, які формують в учнів уявлення про згубний вплив шкідливих звичок на дитячий організм; формують стійкі мотиваційні настанови на здоровий спосіб життя; розвивають вміння відстоювати власні переконання; виховують здатність протидіяти пропозиціям щодо шкідливих звичок.