Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Розробки уроків з використанням методів ТРВЗ. Урок з основ здоров`я 2 клас. Тема : ВИБІР ДРУЗІВ. УМІННЯ ТОВАРИШУВАТИ І СПІЛКУВАТИСЯ ДРУГ - НАЙБІЛЬШИЙ СКАРБ .

0
Мета: Розкрити значення дружби в житті кожної людини . Розви¬вати уміння дітей спілкуватися й підтримувати товариські стосунки; усне мовлення, навички будувати власні висловлювання.харчування і здоров`я

0
Поглибити знання учнів про корисну та якісну їжу та її позитивний вплив на збереження й зміцнення здоров`я дітей.Почуття й емоції. Вияви почуттів. Способи висловлювання почуттів. Співпереживання та співчуття. Узагальнення знань за темою.

0
Урок з основ здоров’я
Тема. Почуття й емоції. Вияви почуттів. Способи висловлювання почуттів. Співпереживання та співчуття. Узагальнення знань за темою.
Мета: ознайомити з поняттям почуття та емоції, вміння їх розрізняти; способи виявів почуттів людиною; дати поняття про співпереживання та співчуття; розвивати вміння висловлювати почуття, узагальнити знання учнів за темою за допомогою тренінгів та психологічних ігор.
Матеріали та обладнання: фотопортрети людей, які виражають різні емоції, аркуші паперу.
Тип уроку: комбінований урок з елементами тренінгу.Основи здоров"я

0
ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я
Тема. Взаємодія з іншими людьми. Дружний клас. Практична робота. Обговорення літературних джерел: української народної казки ,,Ріпка", байки Леоніда Глібова ,,Лебідь, Щука і Рак"
Мета. Навчати учнів культури спілкування, пошуку конструктивних способів вирішення проблемних ситуацій у класі; сприяти поліпшенню психологічного клімату в класі, налагодженню доброзичливих стосунків; виховувати в учнів повагу одне до одного, відповідальність за власні слова і вчинки.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Встаньте, діти!Родинний урок в 2 класі

0
Тема. Твоя сім’я.Права та обов’язки дитини у сім’ї.
Мета. Продовжити формувати в учнів поняття «право і обов‘язок», виховувати почуття вдячності за працю членів родини, розвивати мовлення учнів.Родинний урок в 2 класі

0
Тема. Твоя сім’я.Права та обов’язки дитини у сім’ї.
Мета. Продовжити формувати в учнів поняття «право і обов‘язок», виховувати почуття вдячності за працю членів родини, розвивати мовлення учнів.Як вберегтись від отруєнь грибами

0
Як вберегтись від отруєнь грибами
Бесіда-розповідь
(з елементами подорожі)Лічба до 20. Toys. Colours. Бережіть своє здоров'я!

0
Інтегрований урок, у якому поєднано навчальний матеріал різних предметів, допоможе вчителю урізноманітнити форми роботи під час вивчення даних тем.Правила поведінки на льоду для школярів

0
Слід пам'ятати про те, що лід - дуже небезпечна і крихка річ. Перш ніж виходити на замерзлу водну поверхню, необхідно ознайомитись з правилами поведінки на льоду.Як уникнути обмороження. Перша допомога при обмороженні.

0
До обмороження можуть призвести також тривале відсутність руху (наприклад, при очікуванні транспорту на зупинці), тісне взуття, вологий одяг, відсутність головного убору, послаблений стан організму після хвороби.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...