Від партнерів

Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Вода найсмачніша у рідному краї…

0
Виховний захід

Вода найсмачніша у рідному краї…

Мета. Ознайомити учнів із символами українського народу. Виховувати повагу до оберегів народної пам’яті. Формувати уявлення про те , як шанобливо ставилися наші предки до природних багатств України. Виховувати бережне ставлення до природи та почуття дбайливості до оточуючого світу.
Ведуча. Я все люблю, що створене з любов'ю
Блакитне небо, що іде у синю даль,
Зелене поле і ласкавий промінь,
струмка дзюрчання і пташиний гомін
Так серцю любий цей природній рай.Посібник

0
У посібнику розміщені сценарії народних звичаїв та традицій українського народу, зібраних на Хмельниччині, зокрема у Славутському районі.КОЛОМИЙКИ «ДОЗВІЛЛЯ МОЛОДІ», «ЖАРТІВЛИВІ КОЛОМИЙКИ» - «ПЕРЛИ РОЗСИПАНОГО НАМИСТА»

0
Мета: ознайомити школярів з новим для них пісенним жанром — коло мийкою, з’ясувати їх особливість, побудову, ритм, проаналізувати програмові коломийки, визначивши їх ідейно-тематичне спрямування і призначення; розвивати культуру зв’язного мовлення, увагу, пам’ять, уміння грамотно висловлювати власні думки, почуття, спостереження; формувати світогляд учнів; прищеплювати любов і повагу до народної творчості; виховувати моральність особистості через формування естетичних смаків.Урок № 61 В. ГОЛОБОРОДЬКО. САМОБУТНЯ ПОСТАТЬ ПОЕТА В УКРАЇНСЬКІЙ ЛІТЕРАТУРІ. «НАША МОВА». РОЛЬ РІДНОЇ МОВИ В ЖИТТІ Й ДОЛІ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ

0
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Обладнання: портрет В. Голобородька, виставка його поетичних творів, дидактичний матеріал (тестові завдання, картки).Методи навчання в географії

0
Дидактична суть методу навчання географії
Географічна освіта в сучасній школі вимагає вибору оптимальних методів формування теоретичних знань.
Будь – який метод являє собою засіб взаємопов’язаної діяльності вчителя й учнів, спрямованої на досягнення триєдиної мети: освітньої, розвивальної і виховної.
Організація пізнавальної діяльності учнів на уроках географії зобов’язує вчителя чітко уявити співвідношення внутрішньої і зовнішньої сторони методу.Інноваційні форми проведення педагогічних рад

0
У збірнику розкрито функції педагогічної ради, особливості планування та наведені основні вимоги щодо підготовки, організації та проведення педагогічних рад. Наведені приклади проведення педагогічних рад у нетрадиційній формі.
Методичні рекомендації адресовані керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, їх заступникам, методистам, педагогам та організаторам методичної роботи шкіл. Вони можуть також бути корисними студентам педагогічних навчальних закладів.Сценарій відкритого виховного заходу Міс Коледж – 2013р.

0
Сценарій свята до Дня студентів містить повний зміст проведення свята.
Сценарій складено на основі зібраних матеріалів.
Використано віршовані та музичні привітання, конкурси.
Робота розрахована на кураторів груп технікумів, коледжів та студентів для проведення конкурсних програм Міс-коледж.
Сценарій заходу актуальний і може застосовуватись в позааудиторній роботі кураторів.Сценарій відкритого виховного заходу«Операція «И» або студентські пригоди»

0
Сценарій свята до Дня студентів містить повний зміст проведення свята.
Сценарій складено на основі зібраних матеріалів.
Використано віршовані та музичні привітання, гумористичні сценки, пародії.
Робота розрахована на кураторів груп технікумів, коледжів та студентів для проведення літературно-музичних вечорів до Дня студента.
Сценарій заходу актуальний і може застосовуватись в позааудиторній роботі кураторів.Сценарій відкритого виховного заходу ток-шоу "Солодка парочка"

0
Сценарій свята до Дня Св. Валентина або до Дня закоханих містить повний зміст проведення свята. В матеріалі, багато цікавої інформації, музичних композицій, які відображають зміст сценарію.
Робота розрахована на кураторів груп технікумів, коледжів та студентів для проведення літературно-музичних вечорів до Дня закоханих.
Сценарій заходу актуальний і може застосовуватись в позааудиторній роботі кураторів.П*єса-казка. Язиката Хвеська.

0
П*єса-казка "Язиката Хвеська"- версія одноіменної української народної казки у віршованій обробці. Весела, дотепна, повчальна, легко читається та інсценується. Можна використати при вивченні побутових казок у 4 класі, п*єс-казок у 3 класі або як матеріал до вистави.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво