Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Урок № 16 Загальні риси рельєфу України.

0
Очікувані результати: учні зможуть: називати основні форми земної поверхні, знаходити та показувати на фізичній карті України височини, низовини, гори.Тематика «Північних оповідань» Джека Лондона

0
У 1897 році на півночі Америки, в Клондайку, знайшли золото. В дикі простори Аляски — країну Білої холодної пустелі потягнулися тисячі бідняків ті, кого називають природженими романтиками.ЛИРИЧЕСКИЕ ПЕСНИ

Если герой песни мужчина, тогда — воспоминание о милой, ненависть к жене, или ропот на горькую долю молодецкую, или звуки дикого, отчаянного веселья — насильственный мгновенный выход из рвущей душу тяжелой тоски».Сценарій відкритого виховного заходу «Вчитель – це не професія. Вчитель- це покликання»

0
Сценарій свята до Дня працівників освіти містить повний зміст проведення свята. В медотичці багато цікавої інформації, музичних композицій, які відображають зміст сценарію.
Робота розрахована на кураторів груп технікумів, коледжів та студентів для проведення літературно-музичних вечорів до дня працівників освіти.
Сценарій заходу актуальний і може застосовуватись в позакласній роботі кураторів.Сценарій відкритого виховного заходу 140-річчя ОТЗТ

0
Сценарій свята до Дня залізничників України, Дня народження технікуму. Містить повний зміст проведення свята, багато цікавої інформації, музичних композицій, які відображають зміст сценарію.
Робота розрахована на кураторів груп технікумів, коледжів та студентів для проведення літературно-музичних вечорів та до Дня технікуму.
Сценарій заходу актуальний і може застосовуватись в позааудиторній роботі кураторів.Громадянське виховання

0
«Я у світі. Почуй і зрозумій іншого»
Мета: навчати розуміти відмінності між людьми; створити умови для розвитку творчих здібностей, залучити школяра до суспільно – корисної праці; уміння працювати в групі та бути відповідальним; формувати переконаність у нетлінності духовних скарбів народу, глибоку повагу до батьків, до рідної України.Оснь така мила. Павло Тичина. «Осінь така мила». Ірина Прокопенко «Як берізка листя роздаровувала».

0
Конспект уроку читання за темою " Осінь така мила. Павло Тичина. « Осінь така мила».
Ірина Прокопенко « Як берізка листя роздаровувала»допоже учителеві початкових класів нестандартно і творчо провести урок.Степенева функція (урок узагальнення і систематизації знань)

0
Сьогодні у нас незвичайний урок, ми використовуємо дерево життя. Нас чекає довга, але світла дорога. Все буде в дорозі і психологічні випробування, і цікаві зустрічі, і не очікуванні пе-решкоди, долати які вам допоможуть знання. А щоб швидше нам іти до мети, поділимося на групи...Стаття на тему "Креативний підхід до організації навчальної діяльності учнів на уроках виробничого навчання - засіб формування професійно мобільного кваліфікованого робітника"

0
Сучасний урок виробничого навчання – це далеко не одноманітна та єдина структурно-змістова схема. Тому кожний педагог визначає для себе ті форми роботи, які для нього найбільш прийнятні, відповідають тій парадигмі, якій він віддає перевагу в роботі.Теледень: день казки на українському телебаченні (за казкою О.Пушкіна "Казка про мертву царівну та сімох богатирів")

0
Свято рідної мови "Рідна мова моя поетична й пісенна". Представлені поезії, усмішки, пісні, які найбільш вдало характеризують рідну мову.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво