Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Українська мова - державна мова України

0
Дану методичну розробку можуть використовувати учителі початкових класів при проведені уроків з курсу «Я у світі»Методична розробка уроку економіки на тему "ГРОШІ В ЕКОНОМІЦІ"

0
Методична розробка уроку економіки на тему "ГРОШІ В ЕКОНОМІЦІ"ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ХІМІЧНУ ЗАВИВКУ

0
Урок можна використовувати на уроках перукарської справи та на уроках виробничого навчання.Облік коштів, розрахунків та інших активів

0
Мета уроку:
- Навчальна: сформувати в учнів поняття про розрахунки з підзвітними особами.
- Розвиваюча: сприяти розвитку мови, мислення, пам’яті, уяви, спостережливості, активності, самостійності учнів, сформувати в них способи пізнавальної діяльності: практичні, розумові, дослідницькі та організаційні.
- Виховна: сприяння формування наукового світогляду, трудового виховання, розвиток навичок індивідуальної та колективної праці.Конспеткт уроку "Правопис складних слів"

0
Для використання при вивченні теми "Словотвір. Орфографія" у 6 класі.Конспеткт уроку "Правопис складних слів"

0
Для використання при вивченні теми "Словотвір. Орфографія" у 6 класі.Конспект уроку в 6 класі" Правопис складних слів"

0
Для використання під час вивчення тем "Словотвір.Орфорграфія" в 6 класі.Конспект уроку в 6 класі" Правопис складних слів"

1
Для використання під час вивчення тем "Словотвір.Орфорграфія" в 6 класі.Лінійка-реквієм «День пам’яті Небесної сотні. Герої не вмирають!»

0
Мета: вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.План-конспект заняття спортивної секції з «Футболу»

0
Мета уроку: Ознайомити дитину з комплексом вправ. Розвиток координації рухів, витривалості м’язів дитини. Розвиток координації. Швидкісно-силових показників та сприяти зміцненню здоров’я учнів засобами футболу.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво