Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Тема: Веселі курчата.

0
Проблема розвитку творчих здібностей дошкільнят була і залишається однією з найбільш актуальних у педагогічній теорії і практиці.Дбаючи про розвиток творчих здібностей у дітей, залучаючи їх до творчої праці ми створюємо необхідні умови для розвитку всіх без винятку психічних якостей,розкриваємо перед ними горизонти людських можливостей, а також сприяємо правильному визначенню свого місця на широкому полі власних умінь та здібностей.Витинанка. «Сніжна зіронька горить»

0
Урок з курсу "Мистецтво" для 1 класу. Мета: - продовжувати ознайомлювати дітей з витинанкою – одним із видів декоративно – прикладного мистецтва; вчити витинати сніжинки за зразком, формувати творчі здібності та естетичний смак учнів; виховувати захоплення красою природи, її чарівним витвором – сніжинкою.Конспект уроку з ОТМ "Мариністичний жанр. Творчість І.Айвазовського"

0
Конспект уроку з ОТМ (6 клас) "Мариністичний жанр.Творчість І.Айвазовського"
-Перевірка знань з тем жанри образотворчого мистецтва
-Ознайомлення з творчістю І.Айвазовського, картиною "Дев'ятий вал", теоретичним поняттям "Маринізм"
-Практична робота: майстер-клас з малювання моря, заходу сонця."Правила лінійної і повітряної перспективи"

0
Вивчення правил лінійної і повітряної перспективи. Знайомство з точкою схода.Виготовлення вітальної листівки до Дня матері в техніці аплікації

0
Презентація до уроку образотворчого мистецтва у 3 класі за темою "Виготовлення вітальної листівки до Дня матері у техніці аплікації"ИСААК ЛЕВИТАН

0
Исаак Ильич Левитан – один из крупнейших художников России конца XIX века, непревзойденный мастер русского «пейзажа настроения», родился 18(30) августа 1860 г., в небольшом литовском местечке Кибарты Ковенской губернии, ныне Кибартай (Литва), в бедной еврейской семье железнодорожного служащего. Несмотря на бедность, дед Левитана был уважаемым раввином селения Кибарты."Весняний оберіг-Писанка"(художньо-мовленнєвий розвиток старших дошкільників)

0
Дана презентація є наочним посібником до занять із образотворчого мистецтва,народознавства,розвитку мови із дітьми старшого дошкільного віку.Урок образотворчого мистецтва "У бабусі у селі"

0
Створення композиції дітьми на кольоровому тлі, вчити дітей змішувати фарби різних кольорів, створювати лінії різної товщини, вміння малювати голубою гуашшю по кольоровому паперу.Чарівна таріль

1
Продовжувати знайомити дітей з народно-прикладним мистецтвом України; Ознайомити учнів з відбиттям теми уроку в творах з української літератури.
Ознайомити з історією виникнення та розвитку петриківського розпису.
Продовжувати формувати в дітей уміння спрощувати та стилізуватиприродну форму; Розвивати образне мислення, фантазію, відчуття прекрасного; Виховувати доброту, наполегливість, терпеливість, любов до мистецтваУрок образотворчого мистецтва в спеціальній школі

0
Тема. Казка і фантазія в народній творчості. Казкові звірі, істоти та образи фантазії в творчості народних майстрів України. Створення образу фантастичної істоти в техніці за вибором.

Мета. Ознайомити дітей із життям і творчістю видатної української Художниці – М. О. Примаченко. Розширювати пізнавальні можливості школярів. Сприяти розвитку творчої уяви і творчих здібностей учнів.
Виховувати у дітей бажання дізнаватись про видатних людей, творчість яких визнана в усьому світі; виховувати естетичні смаки.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...