Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


розробка уроку Пейзаж.Знайомство з технікою "пуантилізм". Композиція "Золота осінь"

0
Поглиблювати знання учнів про пейзажний жанр;навчати передавати настрій у пейзажі за допомогою кольору; розповісти про світло та колір в пейзажному живописі, навчати застосовувати набуті знання в практичній діяльності, ознайомити з технікою пуантилізму.Натюрморт. Особливості жанру натюрморту.

0
Своє ставлення до предметів – корисних і непридатних, ошатних і скромних, нових і старих – художники виражають за допомогою натюрморту. Натюрморт – це жанр образотворчого мистецтва, у якому художники зображають будь-які предмети побуту, фрукти, забиту дичину, квіти тощо. Слово це французьке й перекладається буквально як «мертва природа». Цікаво, що по-німецьки та по-англійськи натюрморт визначається точніше: як «тихе» або «нерухоме життя».Пейзаж. Форма дерев: спостереження будови

0
Природа нескінченно різноманітна й прекрасна. Спілкування з природою є незмінним джерелом натхнення й зародження творчих задумів у поетів, письменників, композиторів, художників.Презентація до уроку всесвітньої історії "Культура ХХ - поч.ХХІ ст"

8
Презентація є проявом учнівської творчості самостійної підготовки до уроку з всесвітньої історії, де окремо створені слайди утворили допоміжний матеріал до теми "Культура ХХ-поч.ХХІст"

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво