Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Освіта і наука. Києво-Могилянська академія. Григорій Сковорода(8 клас)

0
Методична розробка уроку історії України у 8 класі.

Тема уроку. Освіта і наука. Києво-Могилянська академія. Григорій Сковорода.ВЫПУСКНОЙ ВЕЧЕР в начальной школе " ЗВЁЗДНЫЙ ЧАС- 2017"

0
Предлагаю Вашему вниманию Разработку Выпускного вечера для 4 класса, который был проведён мною в виде встречи на красной дорожке. Данная разработка будет полезна не только учителям 4 классов , но и музыкальным работникам, педагогам - организаторам.

Цель мероприятия: создание условий для развития творческих способностей детей, воспитание уважения к педагогам, членам семьи.

Задачи: воспитание ответственности,взаимопонимания, умение сотрудничать, создание атмосферы радости.аудіоказки

0
isa_i_medved.mp3ПереіменуватиВилучити
4.91 MБ - http://metodportal.net/system/files/lisa_i_medved.mp3
List

audioskazka_rukavichka_mp3top100.net_1.mp3ПереіменуватиВилучити
2.5 MБ - http://metodportal.net/system/files/audioskazka_rukavichka_mp3top100.net_1.mp3
List

bichok-smolanoj-bochok.mp3ПереіменуватиВилучити
1.68 MБ - http://metodportal.net/system/files/bichok-smolanoj-bochok.mp3
List

mashenka_i_medved.mp3ПереіменуватиВилучити
7.7 MБ - http://metodportal.net/system/files/mashenka_i_medved.mp3
ListКонтрольный диктант в 5 классе № 4

0
Цель: проверить общий уровень сформированности орфографической и пунктуационной грамотности учащихсяВиховна година "Родина"

0
Виховна година "Родина" для учнів 9-го класу загальноосвітніх шкіл із віршами та піснямиСценарій Першого дзвоника

0
Дуже простий для вивчення сценарій для 9тирічної школи супроводжений піснями на українській мовіОзнайомлення з життям і творчістю Степана Жупанина. С. Жупанин "Оленчині вишивки"

1
Тема уроку: Ознайомлення з життя і творчістю Степана Жупанина. С. Жупанин "Оленчині вишивки".
Метою проведеного уроку було: ознайомити учнів із творчістю українського поета Степана Жупанина; вдосконалювати якість читання; формувати навички виразного читання, добирати риму; розвивати поетичну уяву, грамотно висловлювати власні думки, спостереження; виховувати почуття до захоплення українською вишивкою, бажання самим творити подібну красу, викликати позитивні емоції.
Дану структуру уроку вважаю раціональною.Рання творчість Т.Г.Шевченка, її основна тематика. Балада "Причинна"- найкращий з відомих ранніх творів поета

0
Нестандартний урок української літератури для 9 класу, проведений у формі літературних посиденьок, розрахований на роботу класу у малих групахРання творчість Т.Г.Шевченка, її основна тематика. Балада "Причинна"- найкращий з відомих ранніх творів поета

0
Нестандартний урок української літератури для 9 класу, проведений у формі літературних посиденьок, розрахований на роботу класу у малих групахУрок з теми: Звичаї та традиції

0
Урок з теми "Свята та традиції" містить різноманітні форми роботи(групова, індивідуальна та робота у парах). Урок містить аудіо та відеоматеріали.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...