Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


останній дзвінок

Доброго дня)Будь ласка,поділіться сценарієм до свята останнього дзвоника)Цікавить не просто стандартний сценарій,а,можливо,хтось має якийсь незвичайний.Дякую)))Андріївські вечорниці

0
Сценарій до свята Андрія для старших класів, сценки, вірші, пісніСценарій випускного для 4-то класників

1
Сценарій та мінусовки качайте архівом. Сценарій створений з різних джерел та з додаванням авторськиго тексту.Сценарій Свята Першого дзвоника

0
Сценарій загально шкільної лінійки до Дня Знань. Настанова учням до навчання.Сценарій спортивного свята "Олімпійське лелеченя"

0
Сценарій виховного заходу спортивного спрямування для учнів 5-6 класів "Олімпійське лелеченя"Сценарій свята "Хмельницький - рідне місто моє"

1
Хмельницький – рідне місто моє

Тема: поглиблювати знання про рідне місто, подільський край; розвивати зв’язне мовлення; виховувати любов до рідного міста, його традицій.

Хід
Радуйся, земле, свято в нас, свято!
Йдуть понад Бугом хлопці й дівчата.
Земле Хмельницька, рідний наш краю,
Кращого в світі, мабуть, немає.
Яблуні білі, сяйво калини.
І неповторна пісня Вкраїни.
Пісня «Україна моя »Сценарій вечора, присвяченого 150-річчя від дня народження Б.Грінченка

1
Сценарій вечора, присвяченого 150-річчю від дня народження Бориса Грінченка "Грінченко: відомий і невідомий"Літературно – музична композиція ,,Любіть Україну”

3
Сценарій позакласного виховного заходу присвяченого Україні, її історії, культурі, пересипаний піснями, танцями. Розрахований на участь усіх учнів класу.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...