Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Зимовий квест

0
Як весело провести зимові канікули не виходячи навіть з власної оселіПрограма розвитку класного колективу «Через терни до зірок»

0
Програма розвитку класного колективу «Через терни до зірок».Цілі програми: Створення умов для формування активної, ініціативної, різнобічно розвиненої особистості, яка володіє високим рівнем освіти, інтелектуальними, громадянськими, моральними якостями, культурою фізичного здоров'я, здатної до самовдосконалення.Свято Покрови

1
Сценарій позакласного заходу для учнів. Тема заходу “СВЯТО ПОКРОВИ” (з рекомендованими віршами та піснями).Заняття-знайомство: "Державний Гімн України"

0
Ознайомити дітей з Державним Гімном України та правилами прослуховування (слухати стоячи), спонукати до запам'ятовування слів Гімну та бажання підспівувати під час прослуховування аудіозапису Гімну. Продовжувати знайомити з Державними символами України та виховувати повагу до них. Збагачувати знання учнів про Державні символи України. Виховувати позитивні емоційні враження від прослуховування Гімну України.Гра-знайомство: "Герб України та його символічне значення"

0
Познайомити дітей з Гербом України, його символічним значенням, вчити уважно розглядати зображення Герба та намагатися описати його, розвивати мову вихованців, розуміння символіки Герба, виховувати повагу до символів України.Спортивне свято “Веселі старти”

0
Створити атмосферу свята. Виховувати любов до фізкультури та спорту, розвивати руховий апарат, фізичні уміння та навички, зміцнювати здоров'я, виховувати почуття дружби, колективізму.Земля чекає на захист

0
Розширити знання учнів про стан природи нашої планети; розкрити деякі екологічні проблеми.Формувати уявлення про Землю як спільний дім для всього живого.Показати важливість та напрямки міжнародної співпраці щодо охорони навколишнього середовища.Сприяти вихованню дбайливого ставлення до природи України, формування екологічної культури.Екологічний проект «Допомога зимуючим птахам»

0
Даний проект допомагає дітям зрозуміти, що зимові позбавлення, звичайно, не загрожують вимирання всіх синиць, горобців або снігурів.Птахи зможуть прогодуватися і в природі, але значна частина зимуючих птахів гине. Особливо небезпечні для них ожеледиця і налипання мокрого снігу. Природний корм для багатьох видів стає практично недоступним. А пару днів зовсім без корму, та ще в сильні холоди, навіть для здорової птиці означають вірну загибель, не кажучи вже про ослабленою.Гра-заняття: "Синьо-жовтий прапор України"

0
Познайомити вихованців із зображенням прапора України, його символічним значенням, основними коьорами, правилами "читання" коьорів прапора. Збагачувати уявлення дітей емоційно-насиченими враженнями про державні символи України. Виховувати шанобливе ставлення до державних символів. Закріпити вміння розфарбовувати прапор.Виховна година " Гра- мандрівка до країни Здоров'я "

0
Виховна година розроблена з метою продовження формування поняття «здоров'я» та «здоровий спосіб життя»; поширення знання учнів про його складові; виховання в дітей бережливого, дбайливого та усвідомленого ставлення до власного здоров’я як однієї з найвищих людських цінностей, та ведення здорового способу життя; вміння своєчасно приймати рішення щодо запобігання шкідливим звичкам.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво