Від партнерів

Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Формування екологічної компетентності на уроках хімії

0
Шкільний курс хімії має всі можливості для формування екологічної культури учня. Хімія несе основне навантаження в розкритті таких важливих проблем, як забруднення навколишнього середовища техногенними речовинами, радіаційне забруднення середовища, порушення озонового шару, смоги, кислотні дощі, парниковий ефект.Екологічне мислення несумісне з пасивною позицією щодо оточуючого середовища.Година спілкування. Гроза. Безпечна поведінка під час грози.

0
Година спілкування з учнями 6 класу з правил безпечної поведінки під час грози. Мета: формувати у дітей уявлення про стихійне лихо: грозу; розвивати вміння безпечно поводитися під час грози; дати уявлення про можливі наслідки стихійного лиха; виховувати уважне і відповідальне ставлення до свого здоров я та життя.Година спілкування. Гроза. Безпечна поведінка під час грози.

0
Година спілкування з учнями 6 класу з правил безпечної поведінки під час грози. Мета: формувати у дітей уявлення про стихійне лихо: грозу; розвивати вміння безпечно поводитися під час грози; дати уявлення про можливі наслідки стихійного лиха; виховувати уважне і відповідальне ставлення до свого здоров я та життя.Урок-подорож "Пропорція - рівняння"

0
Матеріал містить завдання та презентацію до уроку математики 6 класу "Пропорція та розв'язування рівнянь через пропорцію"Олімпіадні завдання з математики, 8 клас

0
Документ містить типові олімпіадні завдання з математики для учнів 8 класів, рівень завдань - II етап (районний)Класний керівник - обмін досвідом

0
Звіт класного керівника, обмін досвідом на конкурсі "Класний керівник" (і в умовах дистанційного навчання також)Типові олімпіадні завдання з математики, 8 класМетодична розробка уроку зарубіжної літератури для 11 класу «П. Целан «Фуга смерті» - один із найвідоміших творів про Голокост, особливості композиції твору, художнє новаторство митця»

0
Мета – формувати компетентності:
● предметні (поглибленні знання про Голокост, про творчість П._Целана, культурологічний зв'язок);Літературний диктант Р. Д. Бредбері "Усмішка"

0
Літературний диктант дає змогу перевірити знання учнів з тексту оповідання.Літературний диктант Р. Д. Бредбері "Усмішка"

0
Літературний диктант дає змогу перевірити знання учнів з тексту оповідання.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво