Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Презентація "Планети Сонячної системи"

0
Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з астрономії. В ній міститься інформація про планети Сонячної системи, їх внутрішню будову тощо.

Кількість слайдів - 43.Презентація "Планети земної групи"

0
Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з астрономії. Містить інформацію про планети земної групи — Меркурій, Венера, Земля і Марс.

Кількість слайдів - 15.Презентація "Прогнози еволюції земної цивілізації"

0
Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з астрономії. В ній міститься інформація про прогнози еволюції земної цивілізації.

Кількість слайдів - 15.Презентація до уроку"Електричний струм.Джерела електричного струму."(8 клас)

0
Формування ключових компетентностей учнів шляхом використання практично орієнтованих завданьУрок:"Електричний струм.Джерела електричного струму"(8 клас)

0
Формування ключових компетентностей учнів шляхом використання практично орієнтованих завданьАльберт Ейнштейн

0
Альберт Ейнштейн — фізик-теоретик, один із засновників сучасної теоретичної фізики, лауреат Нобелівської премії з фізики 1921 року, громадський діяч-гуманіст.Остер Григорий. Сборник задач по физике (фрагменты)

0
Предлагаю Вашему вниманию сборник задач по физике составленный известным детским писателем Григорием Остером.

#15. Коля ловил девчонок, окунал их в лужу и старательно измерял глубину погружения каждой девчонки, а Толя только стоял рядышком и смотрел, как девчонки барахтаются. Чем отличаются колины действия от толиных, и как такие действия называют физики?Георг Ом біографія коротко

0
Ом Георг Симон — німецький фізик, відкривач одного з найголовніших законів в електроніці та електротехніці, пізніше названого в його честь — закону Ома.Розробка уроку з фізики у 8 класі на тему "Теплота згоряння палива. ККД нагрівника"

1
Мета уроку:
Сформулювати поняття про енергію палива, пояснити фізичну суть питомої теплоти згоряння палива. Формувати вміння визначати ККД сучасних нагрівників та кількість теплоти, яка виділяється при згорянні палива;
- продовжувати розвивати вміння учнів аналізувати, порівнювати, фізично мислити;
- сприяти екологічному вихованню учнів, формувати інтерес до фізики на основі її зв'язку з життям.Моя Україна

0
формувати національну свідомість школярів, систему моральних цінностей, поглибити знання про нашу державу, формувати навички спільної діяльності; ознайомлення учнів з основними державотворчими подіями ставлення незалежної України; формування особистої відповідальності за долю своєї держави та українського народу.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...