Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Використання інтерактивних технологій на заняттях дисциплін природничого циклу

1
Методична розробка на тему: "Використання інтерактивних технологій на заняттях дисциплін природничого циклу".Призентація на тему: Рослина – живий організм

0
Призентація на тему: Рослина – живий організм Дає можливість наглядно ознайомитися зі складовими частинами рослинних організмів – органами.
З’ясувати значення поділу органів рослин на вегетативні та генеративні. Розглянути функції органів рослин (коротко)Практична робота з біології на тему:"ПОРІВНЯННЯ БУДОВИ СКЕЛЕТІВ ХРЕБЕТНИХ ТВАРИН"

0
Практична робота з біології на тему% "ПОРІВНЯННЯ БУДОВИ СКЕЛЕТІВ ХРЕБЕТНИХ ТВАРИН"Конспект уроку на тему: "ОПОРА І РУХ. ДВА ТИПИ СИМЕТРІЇ ЯК ВІДОБРАЖЕННЯ СПОСОБУ ЖИТТЯ. СПОСОБИ ПЕРЕСУВАННЯ ТВАРИН. ВИДИ СКЕЛЕТА. ЗНАЧЕННЯ ОПОРНО-РУХОВОЇ СИСТЕМИ .

0
Конспект уроку на тему: ОПОРА І РУХ. ДВА ТИПИ СИМЕТРІЇ ЯК ВІДОБРАЖЕННЯ СПОСОБУ ЖИТТЯ. СПОСОБИ ПЕРЕСУВАННЯ ТВАРИН. ВИДИ СКЕЛЕТА. ЗНАЧЕННЯ ОПОРНО-РУХОВОЇ СИСТЕМИ .Конспект факультативного заняття з біології в 11 класі на тему: «Основи генетики. Методи генетичних досліджень. Закономірності спадковості встановлені Г. Менделем. Розв’язання генетичних задач»

0
Конспект факультативного заняття з біології в 11 класі на тему:
«Основи генетики. Методи генетичних досліджень.
Закономірності спадковості встановлені Г. Менделем.
Розв’язання генетичних задач»Екологічний проект "Допоможемо зимуючим птахам"

0
Екологічний проект "Допоможемо зимуючим птахам" Сиваська ЗОШ І-ІІІст №1Розробка у року біології для 6 класу "Листок - бічний орган пагона"

1
Розробка уроку біології в 6 класі "Листок – бічний орган пагона." Включає питання на актуалізацію знань, пояснення нового матеріалу про зовнішню будову листків, листорозміщення, види листків тощо, застосування методики "знаю - хочу дізнатися - дізнався", посилання на інтерактивні вправи на ресурсі https://learningapps.org/.Зроби годівничку - нагодуй синичку

0
Сценарій заходу мета якого навчити учнів виготовляти годівнички для підгодовування птахів в зимову пору року, залучати дітей до активної екологічної діяльності та природоохоронної роботи з метою створення сприятливих умов для зимуючих птахів. В архіві містяться презентація, відео "Птахи взимку",плакат з кросвордом виконаний в Publisher та інші матеріали.Хімічний склад і будова хромосом на різних стадіях клітинного циклу

0
Структури ядра, які несуть гени, називають хромосомами. Хромосоми наявні лише у еукаріотів (у прокаріотів весь генетичний апарат представлений лише однією кільцевою молекулою ДНК)ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ ОРГАНІВ ДИХАННЯ

1
Розробка урока біології у 8 класі, навчальна мета якого – познайомити з основними захворюваннями дихальної системи, методами їх профілактики; навчити застосовувати знання для збереження власного здоров'я.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво