Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Розв'язування типових задач з генетики

0
У створеному збірнику наведені розв’язки типових задач теми: "Основи генетики" з предмету "Біологія; основи екології". Рекомендований для викладачів та учнів професійно-технічних закладів. Збірник надасть допомогу при виконанні домашніх завдань, а також при підготовці у вищі навчальні заклади.Тема: Емоції та мотивації

0
Мета: Виявити природу емоці, їх види, прояви; встановити роль емоцій в житті людини; допомогти учням визначити індивідуальні особливості їх емоційного життя; встановити способи керування емоціями; розвивати мову мислення, пізнавальний інтерес.
Тип уроку: Урок засвоєння нових знань.
Обладнання: репродукції картин В.Перова «Мисливці на привалі» або П.Федотова «Свіжий кавалер»; таблиця «Головний мозок людини»; матеріал(тести); ілюстрації емоцій;ТЗН(презентація)
Терміни: Емоції,мотивації, емоційні реакції, стани, почуття, афект, стрес.
Клас: 9-АКонспект уроку з біології 7 клас "Рептилії"

0
Розробка уроку з теми "Рептилії". Основні ознаки класу, різноманітність, значення.ЕКОЛОГІЯ РОСЛИН КРИСТАЛІЧНИХ МІСЦЕЗРОСТАНЬ КРИВОРІЗЬКОГО ЗАЛІЗОРУДНОГО БАСЕЙНУ

0
Екоморфи кам’янистих місцезростань Кривого Рогу: «Скелі МОДРу», площею 62,0 га, «Балка Північна Червона», площею 28,0 га та «Сланцеві скелі» селища Гданцівка.ЗАВДАННЯ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ 11 КЛАС на 2016-2017 н.р.

0
ЗАВДАННЯ І ТУРУ
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ
11 КЛАС
ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА
1. Формулировка «Сцепление генов может нарушаться в результате кроссинговера» являет-ся положением теории
1) Менделя 2) Моргана 3) Вейсмана 4) Чермака
2. Принятая в 1992г. в Рио-де-Жанейро система взглядов на управление окружающей сре-дой с целью повышения качества жизни ныне живущих и будущих поколений людей на основе комплексного решения социальных, экономических и экологических проблем назы-вается концепцией
1) рационального природопользования 2) экологической безопасностиЗАВДАННЯ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ 10 КЛАС

0
ЗАВДАННЯ І ТУРУ
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ
10 КЛАС
ТЕОРЕТИЧЕСКАЯ ЧАСТЬ
1. Согласно современным представлениям, жизнь – это способ сосуществования
1) нуклеиновых кислот и белков 2) белков и липидов
3) липидов и АТФ 4) АТФ и нуклеиновых кислот
2. Раздел биологии, с помощью методов которого производят статистическую обработку экспериментальных данных, называется
1) бионикой 2) биометодом 3) биометрией 4) биотехнологиейЗАВДАННЯ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ на 2016-2017н.р. 9кл.

0
Часть I. Вам предлагаются тестовые задания, требующие выбора только одного ответа из четырех возможных. Максимальное количество баллов, которое можно набрать – 20 (по 1 баллу за каждое тестовое задание). Индекс ответа,который вы считаете наиболее полным и правильным, укажите в матрице ответов.ЗАВДАННЯ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ на 2016-2017н.р.

0
ЗАВДАННЯ І ТУРУ
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ
ТЕОРЕТИЧЕСКАЯ ЧАСТЬ
8 КЛАС
1. Группа организмов, связанная той или иной степенью родства (род, вид, тип) – это
1) классификация 2) таксон 3) иерархия 4) система
2. Категория «тип» в систематике животных соответствует категории «…» в система-тике растений.
1) отдел 2) тип 3) класс 4) царствоГотуємось до ЗНО. Комп'ютерна програма «Біологія на 200 балів» дозволяє швидко та якісно перевірити свої знання з біології і підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання.

0
Завдання відповідають темам та основним вимогам програми зовнішнього незалежного оцінювання, а довідник, включений у програму, допоможе Вам пригадати основні відомості, які потрібно знати.
Налаштування програми дозволяють вмикати підказки, повторно виконувати тести, оцінювати ефективність виконання тестів. Тестування можна проходити по темах або сформувати випадковий варіант тесту.
У програмі можна генерувати тест, який за структурою відповідає тесту зовнішнього незалежного оцінювання. Виконавши цей тест потрібно заповнити бланк «А», за яким програма оцінить рівень Вашої підготовки і підрахує кількість набраних балів.Інтерактивний курс " 100 кроків до ЗНО ". ТРЕНУВАЛЬНІ ТЕСТИ ТА ДОВІДНИКИ З УСІХ ПРЕДМЕТІВ

0
Інтерактивний курс " 100 кроків до ЗНО "
Українська мова і література ,
Історія України ,
Англійска мова ,
Німецька мова ,
Російська мова ,
Біологія ,
Географія ,
Хімія ,
фізика ,
Математика
Тести у форматі ЗНО - 2013 з поясненнями

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...