Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Розробка заходу "Перший мільйон. Велика Британія"

0
Гра з країнознавства "Перший мільйон. Велика Британія". Мета гри: розширення країнознавчих знань, розвиток уваги, пам'яті, мислення.Свято"Букварик вчить , як на світі жить"

0
Розробка допоможе учителям початкових класів провести свято прощання з буквариком,яке запам'ятається і батькам,і дітям.Родинний проект"Все починається з мами"

0
Проект адресований учителям початкових класів,вихователям групи продовженого дня для проведення годин спілкування,позакласних заходів.До Дня енергетика

0
Позакласний тематичний захід до Дня Енергетика виховує повагу до професії, містить питання для проведення вікторини.Батьківська кав`рня

0
Розробка родинного свята для учнів початкової школи . Можна використовувати цей сценарій для проведення підсумкових батьківських зборів.Классный час в 1-4 классах Тема: «Береги книгу!»

0
Цели:
Познакомить детей с историей книги;
Воспитывать бережливое отношение к книге;
Развитие творческих способностей и возможностей детей, фантазии, наблюдательности;
Оборудование: компьютер, музыкальные композиции, плакат о пользе сбора макулатуры, выставка книг, выставка рисунков.Інтегроване заняття "Стежиною доброти"

0
Інтегроване заняття для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.Математичний експрес

0
МЕТА ПРОВЕДЕННЯ: розвиток логічного мислення, пам’яті, творчих
здібностей, інтересу до математики, поглиблення знань з предметуБудь природі другом!

0
Виховний захід для учнів початкової школи "Будь природі другом!",екологічної направленості. Матеріал можна використовувати на уроках з природознавстваСценарій літературного свята "Спогади про Михайла Старицького"

0
Ознайомлення з життєписом видатного українського письменника-класика — М. П. Старицького. Виховувати в учнів почуття гордості і захоплення за наших діячів духовності, які залишили для нащадків неоціненну спадщину.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...