Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Урок-конкурс "Ask and answer"

0
Урок- змагання «Ask and answer»
у 4 - му класі

(у рамках конкурсу педмайстерності)Природу люби і рідний свій край, їх глибоко вивчи й всебічно пізнай.

0
Тема. Природу люби і рідний свій край, їх глибоко вивчи й всебічно пізнай.
Мета. Узагальнити і розширити знання про значення рослин і тварин у природі, конкретних прикладах. Показати вплив людей на природу рідного краю. Виховувати бережливе ставлення до природи, потребу у збереженні та збагаченні природних багатств.Проектна робота "Хліб – очима дітей"

1
Тема: Хліб – очима дітей
Мета проекту: розширити знання учнів про злакові рослини; стимулювати у дітей почуття особистої відповідальності за збереження навколишнього середовища; збір і обробка інформації про появу хліба, та вирощування зернових рослин; розвивати вміння працювати з різноманітною літературою, прищеплювати інтерес до пошукової роботи; виховувати пошану до хліборобської праці, до найдорожчого, що є в людини – хліба.Англійська швидко і легко всього за 30 хвилин в день (MP3 + PDF) Експрес-курс для початківців

0
Люди, які пройшли навчання за цим курсом, кажуть так: «Дуже легко!», «Дивно зрозуміло!», «Ми заговорили!». До цього можна додати, що матеріал представлений в конкретних темах, де використані найпотрібніші слова і стійкі вирази для того, щоб через місяць ви вільно спілкувалися англійською і розуміли, що говорять співрозмовники.
Особливість цієї ефективної методики в тому, що кожну нову тему можна освоїти за 30 хвилин і закріпити знання, прослухавши CD-диск! І це підтверджено практикою!
Тип: аудіокнига
Аудіо кодек: MP3 + PDF
Розмір: 325 MBІлюстрована граматика англійської мови для початківців Автор: Н. Миронова. Рік випуску: 2014

0
Вчимо швидко - спілкуємося легко
Кількість сторінок: 191
Формат: PDF
Даний посібник містить основні правила англійської граматики, забезпечені яскравими прикладами і гумористичними ілюстраціями, які допоможуть швидко зрозуміти і запам'ятати всі правила англійської мови. В кінці книги ви знайдете короткий англо-російський словник і список неправильних дієслів.
Посібник призначений для всіх, хто приступає до вивчення англійської мови, а також для тих, хто хоче згадати основні правила англійської граматики.Миловидов - Прискорений курс сучасної англійської мови для початківців

0
Книга розрахована на тих, хто хотів би швидко опанувати основами розмовної англійської мови самостійно або під керівництвом викладача. У посібник включені базові відомості з граматики, фонетики англійської мови, велика кількість текстів діалогічного і монологічного характеру, вправи і тестові завдання з ключами.Савельєва Г.Н. - Англійська мова. Самовчитель для початківців (Мова без кордонів) - 2015

0
Самовчитель нового покоління адресований тим, хто не вивчав раніше англійську мову і хоче оволодіти ним швидко і самостійно. Посібник включає в себе детальний фонетичний курс, а також уроки по лексиці і граматиці, вправи різного ступеня складності з ключами, поурочні словнички, англо-російський і російсько-англійський словники. Самовчитель забезпечений аудіопріложеніе на CD в форматі mp3, що містить фонетичні вправи, тексти і діалоги, озвучені дикторами - носіями англійської мови, а також кольоровий вклейкою, що ілюструє країнознавчі матеріали посібника. Доступне і покрокове виклад матеріалу, пояснення російською мовою, ефективна система самоконтролю роблять посібник незамінним для тих, хто ніколи не вивчав мови або думає, що не має здатності до них. Пройшовши весь курс, читач зможе спілкуватися по-англійськи в типових ситуаціях, читати тексти середньої складності і орієнтуватися в британських реаліях.Карлова Є. - Англійський для початківців за місяць! (Easy English for Beginners) [2012]

0
В даному курсі ви знайдете прості граматичні таблиці, базовий словник, римування для кращого запам'ятовування слів і фраз. Курс розрахований на людей, що мають самі елементарні знання з англійської мови.ЄШКО. Англійська для середнього рівня (32 уроки +довідник з граматики + вправи)

0
Це на думку фахівців і за показниками людей пройшли даний курс сама на сьогоднішній день ефективна методика самостійного вивчення англійської, використовується система запам'ятовування слів в довгострокову пам'ять, займаючись протягом 30-40 хвилин в день ви вже через пару місяців почнете вільно висловлювати свої думки на недоступному до цього вам мовою, навчитеся думати англійською, і сприймати на слух. І неважливо, на якому рівні знань Ви знаходитесь - матеріали курсу розроблені для всіх рівнів і призначені і для дітей, і для дорослих, і для ділових людей. Вони розроблені таким чином, щоб Ви одразу засвоїли навички практичного використання мови. Англійська граматика не найскладніша; її правила представлені в курсах в мінімально необхідному обсязі.
курс складається з 32 уроков.К журналам і збірників вправ (текстові файли у форматі djvu) додаються аудіоматеріали із записом матеріалів уроків (кожен урок в окремому mp-3 файлі). Прослуховування цих аудиоуроков допоможе Вам удосконалювати вимову і полегшить розуміння англійськоїЄШКО. Англійська для початківців (32 уроки +довідник з граматики + вправи)

0
Якщо Ви хочете вивчити мову, якою розмовляє переважна більшість країн, ласкаво просимо в Європейську школу кореспондентського навчання (ЄШКО)! Причому абсолютно не має значення, на якому рівні знань Ви знаходитесь - матеріали курсу розроблені для всіх рівнів і призначені і для дітей, дорослих і ділових людей. Англійська граматика зовсім не складна: правила представлені в курсах в мінімально необхідному обсязі. В курсі «Англійська для початківців» звучання англійських слів передається умовно, російськими буквами, що значно полегшує вивчення і запам'ятовування англійської вимови, а всі тонкощі і нюанси англійської фонетики Ви усвоете в ході роботи з аудіоматеріалами курсу.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Интернет магазин велосипедов детские велосипеды интернет магазин vamvelosiped.ru.

Цікаво


загрузка...