Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Тема: Листяні та хвойні рослини

0
Мета: розширити знання учнів про рослини; дати учням поняття «листяні» та «хвойні» рослини. Вчити спостерігати за рослинами, особливостями їх будови. Виховувати бережне ставлення до природи і до свого здоров’я.Тема: Як розрізняти дерева, кущі й трав'янисті рослини?

0
Мета: формувати в учнів поняття «дерева», «кущі», «трав’янисті рослини»; навчати порівнювати їх, розрізняти за певними ознаками; розширити знання учнів про рослини-символи України; розвивати спостережливість, увагу; cприяти вихованню бажання охороняти природу і примножувати її красу.Тема: Ґрунт. Значення ґрунту для живої природи і господарської діяльності людини

0
Мета: дати учням уявлення про ґрунт, склад ґрунту; застосовуючи методи дослідницької діяльності, продемонструвати властивості ґрунту; розповісти про значення ґрунту для життя рослин, тварин, людини; ознайомити з перетворювальною діяльністю людей (як люди дбають про землю); розвивати загально навчальні уміння учнів; виховувати пошану до землі.Тема: Запитання до природи. Чому підстрибує м'яч?

0
Мета: розповісти дітям, як люди використовують властивості повітря; дослідити, чому підстрибує м'яч; викликати інтерес до пізнання природи, дослідницької діяльності, бажання зрозуміти сутність явищ.Тема: Значення повітря для живої природи

0
Мета: дати дітям первинні уявлення про значення повітря в житті живих організмів; формувати досвід творчої діяльності учнів, сприяти розвитку загальнонавчальних умінь; спрямовувати практичну діяльність учнів; учити їх дбати про чистоту повітря.Тема: Повітря та його властивості. Демонстрація властивостей повітря (існує навколо нас, без запаху, прозоре, намагається зайняти весь доступний простір)

0
Мета: : розширити й поглибити уявлення дітей про значення і місце знаходження повітря на землі, про властивості повітря, про значення в природі властивостей повітря, формувати вміння виконувати досліди, спостерігати за ходом і результатами досліду, вміння робити висновки, виховувати пізнавальний інтерес до вивчення природи.Тема: Повітря та його властивості. Демонстрація властивостей повітря (існує навколо нас, без запаху, прозоре, намага¬ється зайняти весь доступний простір)

0
Мета: : розширити й поглибити уявлення дітей про значення і місце знаходження повітря на землі, про властивості повітря, про значення в природі властивостей повітря, формувати вміння виконувати досліди, спостерігати за ходом і результатами досліду, вміння робити висновки, виховувати пізнавальний інтерес до вивчення природи.Тема: Запитання до природи. Як економно використовувати воду вдома?

0
Мета: розповісти учням про економне використання води; дати уявлення про те, який шлях долає вода, перш ніж потрапляє в наші будинки; закріплювати знання про воду і про те, як людина її використовує; формувати пізнавальний інтерес до природи; виховувати екологічну свідомість.Тема: Вода в природі та в житті людини. Дослідницький практикум. Куди зникає вода з калюжі?

0
Мета: з'ясувати властивості води, значення води в природі; розповісти про зміни станів води (твердий, рідкий, газоподібний); дослідити, куди зникає вода з калюжі; виховувати пізнавальний інтерес.Тема: Вода та її властивості. Демонстрація властивостей води ( безбарвна, прозора, набуває форми посудини, тече).

0
Мета: дати учням уявлення про основні властивості води : прозора, рідка, без кольору, без запаху, розчиняє деякі речовини; розвивати активне пізнавальне ставлення до природи,дослідницький підхід до пізнання властивостей води, сприяти створенню теоретичної бази для інтелектуального розвитку молодших школярів.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...