Від партнерів


Реклама


загрузка...

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


Рухливі ігри в режимі навчального дня учнів початкової школи

0
Світ ігор дуже різноманітний: рухливі,сюжетні,народні,рольові,спортивні,командні, групові,ігри естафети,ігри конкурси, ігри змагання тощо. Найкращими ліками для дітей від рухливого голоду є рухливі ігри. Ігри на уроках фізкультури та в режимі навчального дня використовуються для гармонійного поєднання розумових, фізичних та емоційних навантажень. Велика частина запропонованих ігор спрямована на розвиток основних фізичних якостей дитини: сили, швидкості, спритності, витривалості, гнучкості.ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ БІБЛІОТЕКАР (завідувач бібліотеки)

0
1.Загальні положення
1.1. Ця посадова інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфікаційних характеристик завідувача бібліотеки і бібліотекаря.
1.2. Бібліотекар (завідувач бібліотеки) призначається на посаду і звільняється з неї директором школи.
1.3. Бібліотекар повинен мати вищу або середню спеціальну професійну освіту (без вимог до стажу роботи) чи загальну середню освіту, курсову підготовку і стаж роботи на посаді бібліотекаря (бібліографа) не менше ніж З роки.
1.4. Бібліотекар підпорядковується безпосередньо заступнику директора школи з навчально-виховної роботи.Тварини взимку

0
Комбінований урок
Мета:ознайомлення з навколишнім світом;уточнити і розширити уявлення про тварин,їх значення для людини;продовжити формувати поняття «звірі», «птахи»,розкрити особливості їх життя узимку;виховувати дбайливе ставлення до тварин,викликати бажання брати участь в їх охороні.
(Математика)
Формувати вміння і навички розв’язувати приклади на додавання і віднімання в межах 10;сприяти розвитку логічного мислення,математичної мови;
(Навчання грамоти)
Формувати навички правильного швидкого читання слів з вивченими буквами,складати речення.Рослини – живі організми. Будова рослин. Розмноження.

0
Мета: продовжити формувати поняття природа нежива і жива,формувати поняття органи рослин,будова,види рослин,розмноження;продовжити навчати дітей встановлювати взаємозв’язки між живою неживою природою;формувати дослідницькі та графічні навички;вчити працювати в групах;виховувати любов до природи,бажання охороняти і примножувати її красу.Зошит-шаблон. Вчимося рахувати

0
Назва: Зошит-шаблон. Вчимося рахувати
Автор: А.Брюшин
Видавництво: "ВЕСКО"
Сторінок: 50
Формат: djvu
Розмір файлу: 2,42 МБОРІЄНТОВНЕ КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ Я У СВІТІ. 4 КЛАС (за підручником Н. М. Бібік, нова програма)

0
ОРІЄНТОВНЕ КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ
Я У СВІТІ. 4 КЛАС (за підручником Н. М. Бібік, нова програма)

ОРІЄНТОВНЕ КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ
Я У СВІТІ. 4 КЛАС (за підручником Н. М. Бібік, нова програма)Я і Україна. Громадянська освіта. 4 клас. 2-ге видання

0
Посібник містить орієнтовне календарне планування та плани- конспекти уроків курсу «Я і Україна» (громадянська освіта) в 4 класі, складені відповідно до вимог чинної програми за підручником Т. М. Бай- бари, Н. М. Бібік (К. : Форум, 2004) та матеріалами робочого зошита О. В. Ісаєнко, І. Ю. Павлюк (Х. : Вид-во «Ранок», 2006).Я і Україна. Громадянська освіта. 3 клас.

0
Посібник містить орієнтовне календарне планування та плани-конспекти уроків курсу «Я і Україна» (громадянська освіта) в 3 класі, складені відповідно до вимог чинної програми (К. : Початкова школа,
2006) за підручником Т. М. Байбари, Н. М. Бібік (К. : Форум, 2003) та матеріалами зошита Л. П. Хитяєвої, Н. В. Діптан (Х. : Веста: Вид-во
«Ранок»).Уроки в природі. 1–4 класи

1
У посібнику пропонуються методичні рекомендації щодо проведення
уроків у природі та практичні розробки уроків у природі у 1–4-х класах.Я і Україна. 2 клас. Розробки уроків

0
Посібник містить орієнтовне календарне планування та докладні розробки
уроків з інтегрованого курсу «Я і Україна» в 2 класі. Цікавий дидактичний матеріал, сучасні методи організації роботи учнів на уроці, що є основою даних розробок, сприятимуть не тільки формуванню в них цілісного сприйняття світу, а й вихованню чіткої громадської позиції та основних людських чеснот.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...