Від партнерів


Реклама


загрузка...

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


Урок 7 (читання). Тема. Розширення уявлень учнів про слово та речення. Ознайомлення зі словами — назвами дій. Бесіда «Режим дня». Робота з ілюстрацією «На уроці»

Мета: розширити уявлення учнів про слово і речення; формувати поняття про слова — назви дій; розвивати уміння правильно ставити до них граматичні запитання; вчити складати власні висловлювання за опорними малюнками; розвивати аудіативні уміння на рівні речення, удосконалювати дитяче мовлення; виховувати бажання дотримуватися правильного режиму дня.Читання 1 клас. Урок 6. Ознайомлення зі словами, що є ознаками предметів

Мета: розширювати уявлення учнів про номінативну роль слів; ознайомити їх практично з прикметниками {безуживання термінів); вчити складати за малюнком речення, які 6 відповідали заданій схемі; розвивати зв'язне мовлення, образне мислення; виховувати любов до навчання.конспект уроку

0
Конспект уроку в початковій школі в 1 класі з мавтематики на тему"Число і цифра 6. «Сусіди» числа. Склад числа 6. Написання цифри 6. Порівняння чисел у межах 6."Титульні сторінки для оформлення календарних планів

0
titul-plan450.jpg
Титульні сторінки для оформлення календарних планів
Пропоную декілька гарно оформлених титульних сторінок календарних планів вчителя.
Сторінки у форматі DOCX і в програмі Word можна змінювати всі написи на свої.

Кількість: 8 / Формат: docx, jpg / Якість А4 / Мова: укр. / Розмір: 29,8 МбЯ у світі. 4 клас. Методичний посібник для вчителя (до підручника Н. М. Бібік)

Цей посібник продовжує структурну і методичну лінії попереднього видання для роботи в 3 класі.
Закономірно, що в посібнику, зокрема в орієнтовних розроб-ках уроків, задіяно всі названі вище видання, крім того, передбачено варіативний матеріал для вибору вчителем відповідно до конкретного класу, рівня навчальних потреб і переваг учнів.Шевченко Т.М,, Щербак Г.В. Природознавство. 4 клас - розробки уроків (І півріччя)


Посібник складений відповідно до програми курсу «Природознавство» для загальноосвітніх навчальних закладів та посібника для учнів «Природознавство : Робочий зошит. 4 клас. (Діптан Н. В. - Х.: Вид-во «Ранок», 2015).Я у світі. 4 клас (авт. О. В. Тагліна, Г. Ж. Іванова) - розробки уроків (І півріччя)


Курс «Я у світі» вивчатимуть 35 годин у четвертому класі. Він скерований на реалізацію таких змістових ліній освітнього стандарту: «Людина як особистість», «Людина серед людей», «Людина в суспільстві», «Людина і світ». Як продовження цього курсу можна розглядати такі предмети: правознавство, етика, історія, географія, художня культура.Календарно-тематичне планування з природознавства. 4 клас (Нова програма)

2015. - 19 с.

Складено до підручника: Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Природознавство : підруч. для 4-го кл. – Київ : Генеза, 2015. – 176 с. згідно з навчальною програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України.Тема уроку: Зображення та позначення різьби на кресленнях. З’єднання деталей.

Конспект уроку креслення. Тема уроку: Зображення та позначення різьби на кресленнях. З’єднання деталей. Тип уроку: лекція з елементами бесіди.Перелік питань до розгляду.
1. Загальні відомості про з'єднання деталей.
2. Різьба, її зображення і позначенняТема уроку: Зображення та позначення нерознімних з'єднань

Конспект уроку з креслення. Тема уроку: Зображення та позначення нерознімних з'єднань. Тип уроку: комбінований. Перелік питань до розгляду.
Креслення нерознімних з'єднань
Заклепкове з'єднання
Зварне та паяне з’єднання

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...