Від партнерів


Реклама


загрузка...

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


УЗАГАЛЬНЕННЯ ЗНАНЬ УЧНІВ ПО ТЕМАХ: «КУЛЬТУРА УКРАЇНИ ХУІІ СТ.», «КУЛЬТУРНИЙ РОЗВИТОК В РІДНОМУ КРАЇ В ХУІІ СТ.»

0
Мета: повторити узагальнити та закріпити знання учнів набуті впродовж вивчення теми; формувати вміння представляти власне портфоліо; вміння вести пошукову роботу при вивчені і дослідженні теми учнівського проекту.КУЛЬТУРА РІДНОГО КРАЮ ХVІІ СТ.

0
Мета: скласти уявлення про розвиток культури на Поділлі; ознайомити з основними пам’ятками і здобутками тієї доби; формувати в учнів інтерес до культурних надбань нашого народу; виховувати шанобливе ставлення до пам’яток минулого, а також високі моральні якості на кращих зразках національної культури, складовою частиною якої є культурні надбання рідного краю.КНИГОВИДАВНИЧА СПРАВА В ХУІІ СТ.

0
Мета: Скласти в свідомості учнів уявлення про книговидавничу справу на українських землях в ХУІІ ст. ; ознайомити з основними чинниками які сприяли розвитку книговидання; показати діяльність окремих друкарень; довести що друкарні були важливими осередками освіти і культури в той час; виховувати шанобливе ставлення до пам’яток минулого, своєї історії.ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ КОЗАЦЬКОЇ ДОБИ. ШКІЛЬНИЦТВО

0
Мета : Визначити умови і стан розвитку культури в Україні в XVII ст.;
Охарактеризувати в учнів уміння самостійно працювати з різними джерелами інформації і на основі їх робити висновки та узагальнення.;
Виховувати в учнів естетичні смаки;
Основні поняття «культура»Посібник: «Контроль знань учнів за допомогою тестів з професії «Лицювальник-плиточник»

0
Даний посібник містить теоретичний виклад щодо створення, ефективності використання, змісту та функцій тестових завдань. У посібнику представлені тестові завдання з професії «Лицювальник-плиточник» 2,3,4 розрядів. Завдання мають комплексний характер та визначають рівень навченості учнів в межах одного чи кількох тематичних блоків. Завдання різнопланові: заповнення схем і таблиць, знаходження правильних відповідей, виконання завдань за допомогою малюнків тощо.Диференціація звуків [ж], [ш] в словах та реченнях.

0
Заняття спрямовано на розвиток вмінь дітей розрізняти та диференціювати звуки [ж] - [ш] за артикуляцією, на слух, у вимові (в словах та реченнях).ОСВІТА. ШКІЛЬНИЦТВО. ВИЩА ОСВІТА

Мета: охарактеризувати стан розвитку освіти на українських землях в ХVІІІ ст.; познайомити з вищими навчальними закладами, що діяли на українських землях (Києво-Могилянська академія, Львівський університет); розвивати вміння аналізувати як текстові, так і візуальні історичні джерела і на їх основі робити певні висновки та узагальнення щодо стану освіти на українських землях у ХVІІІ ст.; сприяти естетичному вихованню учнівКУЛЬТУРА РІДНОГО КРАЮ У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ XIX СТОЛІТТЯ

Мета: навчити учнів визначати просторові межі краю; співвідносити події та процеси в розвитку культури краю з розвитком вітчизняної культури; порівнювати культурні пам’ятки рідного краю з пам’ятками на інших територіях України.

Обладнання: картки з джерелами інформації.
Тип уроку: засвоєння нових знань.ПОВСЯКДЕННЕ ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ

Мета: охарактеризувати стан життя різних верств українського населення; вміти визначати риси традиційно-побутової культури; давати оцінку становищу української жінки в суспільстві.
Основні поняття:фольклор, декоративно-вжиткове мистецтво.
Обладнання: картки з джерелами інформації.
Тип уроку: засвоєння нових знань.УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ МЕЦЕНАТИ

Мета: охарактеризувати становище меценатства в Україні, його роль в розвитку української культури; давати оцінку діяльності українських меценатів, як справжнього громадянського виклику офіційній політиці; визначати сутність українського меценатства.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...