Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Оподаткування сільськогосподарських підприємств

0
Сільськогосподарський сектор відіграє в Україні значну роль у створенні ВВП.
За останні роки Україна значно поліпшила своє становище в аграрному секторі завдяки модернізації та підвищенню продуктивності, порівняно з іншими великими аграрним країнами, наприклад Північної Америки, та вийшла з занедбаного стану сільського господарства, в яких вона перебувала
протягом останніх років. Це, не в останню чергу, зумовлено широкими пільгами у сфері оподаткування з метою сприяння інвестиціям.Глобальні екологічні проблеми людства

0
“У людства повинне бути майбутнє.
І воно може бути світлим.” М.Ф. Реймер.
ЗМІСТ
ВСТУП.................................................................................................... 2
1. ГЛОБАЛЬНІ ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ........................................ 5
1.1. Парниковий ефект.......................................................................... 5
1.2. Озонова дірка в атмосфері............................................................. 8
1.3. Смог………………………………………………………………. 11
1.4. Кислотні дощі……………………………………………………. 12
1.5. Тютюновий дим…………………………………………………. 14Бережи природу

0
Матеріал до підсумкового уроку природознавства з теми "Значення і охорона природи"Як виготовляють папір

0
Про використання, винайдення і виготовлення паперу. Для учнів 1 класу.Урок – конференція з природознавства у 5 класі "Тіла Сонячної системи"

0
Сьогодні, коли наша українська освіта ставить за мету не трансляцію учнями суми стандартизованих, академічних знань, умінь і навичок, а формування в кожного випускника школи життєвих компетентностей, метод проектів, як складова низки технологій і методик інтерактивного навчання, набуває все більшої популярності. І вже майже всі вчителі звітують про впровадження методу проектів у навчально-виховний проект…Сказка "Колобок"

0
Урок внеклассного чтения в 1 классе по методике сказкотерапии. Дети научатся находить скрытые жизненные уроки в сказках и применять их в реальной жизни.Оригами "Кошка и собака"

1
Разработка предназначена для занятий в дошкольном учебном заведении или на курсаз подготовки к школе.Методична розробка уроку виробничого навчання "Програмне забезпечення ПК"

0
Дана методична розробка містить матеріали для проведення уроку виробничого навчання за темою: "Програмне забезпечення ПК" (з професії "Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних") при вивченні теми "Основи роботи на ПК".
Може бути використана при підготовці педагогічних працівників до викладання зазначеної теми.
Запропоновано методи і прийоми для формування практичних навичок і вмінь учнів при роботі з Робочим столом Windows XP.Методична розробка уроку з предмета «Основи галузевої економіки і підприємництва»

0
У методичній розробці наведено приклад проведення уроку з основ галузевої економіки і підприємництва на тему «Основні поняття підприємства».
Пропонується технологія проведення уроку із використанням ІКТ, а саме з демонстрацією презентації, що дозволяє викладачу підключити до засвоєння інформації візуальні механізми сприйняття.цивільний захист

0
Урок з цивільного захисту з теми: Індивідуальні засоби захисту органів дихання. Пошиття ватно-марлевої пов'язки