Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Я у світі. 4 клас. Методичний посібник для вчителя (до підручника Н. М. Бібік)

Цей посібник продовжує структурну і методичну лінії попереднього видання для роботи в 3 класі.
Закономірно, що в посібнику, зокрема в орієнтовних розроб-ках уроків, задіяно всі названі вище видання, крім того, передбачено варіативний матеріал для вибору вчителем відповідно до конкретного класу, рівня навчальних потреб і переваг учнів.Шевченко Т.М,, Щербак Г.В. Природознавство. 4 клас - розробки уроків (І півріччя)


Посібник складений відповідно до програми курсу «Природознавство» для загальноосвітніх навчальних закладів та посібника для учнів «Природознавство : Робочий зошит. 4 клас. (Діптан Н. В. - Х.: Вид-во «Ранок», 2015).Я у світі. 4 клас (авт. О. В. Тагліна, Г. Ж. Іванова) - розробки уроків (І півріччя)


Курс «Я у світі» вивчатимуть 35 годин у четвертому класі. Він скерований на реалізацію таких змістових ліній освітнього стандарту: «Людина як особистість», «Людина серед людей», «Людина в суспільстві», «Людина і світ». Як продовження цього курсу можна розглядати такі предмети: правознавство, етика, історія, географія, художня культура.Календарно-тематичне планування з природознавства. 4 клас (Нова програма)

2015. - 19 с.

Складено до підручника: Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Природознавство : підруч. для 4-го кл. – Київ : Генеза, 2015. – 176 с. згідно з навчальною програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України.Тема уроку: Зображення та позначення різьби на кресленнях. З’єднання деталей.

Конспект уроку креслення. Тема уроку: Зображення та позначення різьби на кресленнях. З’єднання деталей. Тип уроку: лекція з елементами бесіди.Перелік питань до розгляду.
1. Загальні відомості про з'єднання деталей.
2. Різьба, її зображення і позначенняТема уроку: Зображення та позначення нерознімних з'єднань

Конспект уроку з креслення. Тема уроку: Зображення та позначення нерознімних з'єднань. Тип уроку: комбінований. Перелік питань до розгляду.
Креслення нерознімних з'єднань
Заклепкове з'єднання
Зварне та паяне з’єднанняТема уроку: Умовності та спрощення на складальних кресленнях

Конспект уроку з креслення. Тема уроку: Умовності та спрощення на складальних кресленнях. Тип уроку: комбінований.
Під час виконання складальних креслень зостосовують різні умовнос¬ті та спрощення. Це необхідно для того, щоб зменшувати витрати часу на виконання креслень та зробити їх більш виразними і зрозумілими.Тема уроку: Умовні зображення та позначення на будівельних кресленнях.

Конспект уроку з креслення. Тема уроку: Умовні зображення та позначення на будівельних кресленнях.Тип уроку: комбінований.Перелік питань до розгляду.
1. Умовні зображення елементів будівель.
2. Умовні позначення на буді¬вельних кресленнях.
3. Позначення будівельних мате¬ріалів на перерізах.Тема уроку: Топографічні креслення

Конспект уроку з креслення. Тема уроку: Топографічні креслення. Тип уроку: комбінований.Перелік питань до розгляду.
1. Призначення топографічних креслень.
2. Масштаби топографічних креслень.
3. Практична робота.Тема уроку: Призначення і особливості складальних креслень.

Конспект уроку з креслення. Тема уроку: Призначення і особливості складальних креслень. Тип уроку: лекція з елементами бесіди. Обладнання та засоби навчання: підручники, плакати, вироби учнів.Перелік питань до розгляду.
1 Загальні поняття.
Зображення
Розміри
Специфікація і номери позицій

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...