Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Бережи природу

0
Матеріал до підсумкового уроку природознавства з теми "Значення і охорона природи"Як виготовляють папір

0
Про використання, винайдення і виготовлення паперу. Для учнів 1 класу.Урок – конференція з природознавства у 5 класі "Тіла Сонячної системи"

0
Сьогодні, коли наша українська освіта ставить за мету не трансляцію учнями суми стандартизованих, академічних знань, умінь і навичок, а формування в кожного випускника школи життєвих компетентностей, метод проектів, як складова низки технологій і методик інтерактивного навчання, набуває все більшої популярності. І вже майже всі вчителі звітують про впровадження методу проектів у навчально-виховний проект…Сказка "Колобок"

0
Урок внеклассного чтения в 1 классе по методике сказкотерапии. Дети научатся находить скрытые жизненные уроки в сказках и применять их в реальной жизни.Оригами "Кошка и собака"

1
Разработка предназначена для занятий в дошкольном учебном заведении или на курсаз подготовки к школе.Методична розробка уроку виробничого навчання "Програмне забезпечення ПК"

0
Дана методична розробка містить матеріали для проведення уроку виробничого навчання за темою: "Програмне забезпечення ПК" (з професії "Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних") при вивченні теми "Основи роботи на ПК".
Може бути використана при підготовці педагогічних працівників до викладання зазначеної теми.
Запропоновано методи і прийоми для формування практичних навичок і вмінь учнів при роботі з Робочим столом Windows XP.Методична розробка уроку з предмета «Основи галузевої економіки і підприємництва»

0
У методичній розробці наведено приклад проведення уроку з основ галузевої економіки і підприємництва на тему «Основні поняття підприємства».
Пропонується технологія проведення уроку із використанням ІКТ, а саме з демонстрацією презентації, що дозволяє викладачу підключити до засвоєння інформації візуальні механізми сприйняття.цивільний захист

0
Урок з цивільного захисту з теми: Індивідуальні засоби захисту органів дихання. Пошиття ватно-марлевої пов'язкиЯк зимують птахи та звірі. Турбота людей про тварин взимку.

0
З курсу «Я і Україна» проводиться нестандартний урок за темою «Як зимують птахи та звірі. Турбота людей про птахів, звірів взимку». Мета уроку – сприяти формуванню у молодших школярів потреби до пізнання світу; засвоєнню духовних цінностей у різноманітних сферах життя, вихованню патріотизму, любові до навколишнього світу.Урок 9. Атоми і хімічні елементи. Молекули

Природознавство.
Мета
навчальна: сформувати поняття «атом», «хімічний елемент», «молеку-
ла», розвивати уявлення про будову речовин, різноманітність хімічних
елементів прагнення до саморозвитку;
розвивальна: розвивати логічне та абстрактне мислення, форму-
вати наукову картину світу, розвивати допитливість, вміння робити
висновки;
виховна: виховувати повагу до вчених, наукові припущення яких знач-
но випереджували свій час.
Тип уроку: вивчення й первинного закріплення нових знань.
Обладнання: інтернет-презентація за темою, моделі атомів та молекул, ма-