Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Комахи

0
1 клас. Природознавство.За новою програмою за підручником Ірини Грущинської. Конспект уроку та матеріали до уроку.Птахи

0
1 клас. Природознавство.За новою програмою за підручником Ірини Грущинської. Конспект уроку та матеріали до уроку.Звірі

0
1 клас. Природознавство.За новою програмою за підручником Ірини Грущинської. Конспект уроку та матеріали до уроку.Різноманітність тваринного світу

0
1 клас. Природознавство.За новою програмою за підручником Ірини Грущинської. Конспект уроку та матеріали до уроку.Презентація "Антивірусні програми"

8 слайдів

Антивірусна програма (антивірус) — програма для знаходження і лікування програм, що заражені комп'ютерним вірусом, а також для запобігання зараження файлу вірусом.
Перші, найпростіші антивірусні програми з'явилися майже одразу після появи вірусів. Зараз розробкою антивірусів займаються великі компанії. Як і в творців вірусів, у цій сфері також сформувались оригінальні засоби;— але вже для пошуку і боротьби з вірусами. Сучасні антивірусні програми можуть знаходити десятки тисяч вірусів.Презентація "Нафтові забруднення. Сучасні методи знешкодження нафтозабруднень"

12 слайдів

Захист водних ресурсів від виснаження і забруднення та їх раціонального використання для потреб народного господарства - одна з найбільш важливих проблем, що вимагають невідкладного рішення. У Росії широко здійснюються заходи з охорони навколишнього середовища, зокрема з очищення виробничих стічних вод. Презентація "Ядерна зброя"

23 слайди

Я́дерна збро́я — зброя масового ураження вибухової дії, побудована на використанні ядерної енергії, що вивільняється при ланцюговій ядерній реакції розщеплення важких ядер й/або термоядерній реакції синтезу легких ядер.Презентація "Бхопальська катастрофа"

10 слайдів

Бхопальська трагедія — техногенна катастрофа в центрі індійського міста Бхопал (штат Мадх'я-Прадеш).
У ніч з 2-го на 3-тє грудня 1984 року на підприємстві з виробництва пестициду карбариламериканської корпорації Union Carbide резервуар для зберігання рідини метил - ізоціанату,однієї із найважливіших складників пестициду.
Отруйний газ, який був важчий за повітря, навис важкою білою хмарою над жителями міста.Метод управління витратами "Бенчмаркінг"

0
Бенчмаркінг - це метод об'єктивного систематичного зіставлення власної діяльності з роботою компаній-лідерів з'ясування причини нефективності бізнесу партнерів, організація відповідних дій для поліпшення власних показників та їх реалізація.
Презентація з 8 слайдів.Метод управління витратами "Концепція стратегічного управління витратами"

0
Концепція стратегічного управління витратами (стратегічного позиціювання)
уперше сформульована в 90–х роках 19 століття відомими в США експертами з стратегічного використання інформації про витрати Дж. Шанком і В. Говіндараджаном.
Концепція стратегічного управління витратами – це результат злиття трьох
напрямів стратегічного менеджменту:
аналізу ланцюжка цінностей;
аналізу стратегічного позиціювання;
аналізу й управління функціями витрат
Презентація з 13 слайдів.