Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Будова молекули води. Вода як розчинник. Роль води в природі

0
Мета: узагальнити знання про роль води як розчинника; поглибити знання про ковалентний полярний зв'язок на прикладі будови молекули води, визначити особливості її будови; виявити вплив антропогенного фактора на стан природних водойм та охорону їх від забруднення, виховувати бережливе ставлення до природи та економне викорис-тання до води; прищеплювати поважне ставлення до природи.
Тип уроку: перевірка та коригування знань, умінь та навичок.
Форми і методи роботи: робота в групах, індивідуальна робота.
Обладнання: мультимедійний проектор, стіннівки, малюнки про воду, учнівські проекти.Хто шанує родину, той гідна людина

0
Активна взаємодія батьків і школи — одна з важливих передумов забезпечення ефективності навчально-виховного процесу. Сьогодні існує багато форм співпраці навчального закладу і родини. Зокрема участь батьків у
дослідницьких проектах, допомога в організації та проведенні різноманітних заходів, екскурсій.Економічна теорія. Конспект лекцій

0
Навчальне видання представлено у вигляді курсу лекцій із навчальної дисципліни «Економічна теорія».
Посібник розраховано на студентів технологічних спеціальностей вищих навчальних закладів І –ІІ рівнів акредитації.Робочий зошит з навчальної дисципліни "Статистика"

0
Робочий зошит для практичних робіт складено на основі типової навчальної програми, затвердженої Науково-методичним центром аграрної освіти 9 лютого 2010 року.
Робочий зошит призначений для студентів денної форми навчання. Його використання у навчальному процесі допоможе сформувати у майбутнього спеціаліста навички індивідуальної роботиРобочий зошит з економічної теорії

0
Робочий зошит містить 13 розробок для проведення семінарських занять з навчальної дисципліни «Економічна теорія», у відповідності до діючої Програми.
Рекомендовано для студентів та викладачів економічної теорії у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.Метапредметне заняття

0
Метапредметне заняття з ароматом хліба з української мови (за професійним спрямуванням) на тему «Спеціальна сільськогосподарська термінологія і професіоналізми».
Мета заняття: розглянути правила творення і вживання термінів та слів іншомовного походження у професійному мовленні; навчити студентів користуватися термінологічними словниками та словниками іншомовних слів, використовувати терміни і професіоналізми у фаховому мовленні; розвивати високий рівень володіння українською мовою, вміння вільно послуговуватись фаховою лексикою; виховувати інтерес до обраної професії.Система уроків "Спостереження за природою навесні"

0
Весняні спостереження за птахами
Мета:
Розширити знання дітей про птахів, про те як повертаються дорідного краю перелітні птахи, які зміни відбулися у тих, хто залишився зимувати в наших краях.
Розвивати спостережливість, увагу, пам’ять, мислення дітей.
Виховувати любов до природи, дбайливе ставлення до птахів, доброту.Про що розповіли незабудки

0
Інтегрований урок українського читання та образотворчого мистецтва
Мета:
узагальнити та систематизувати знання учнів про особливості чарівних казок;
вдосконалювати навички свідомого, правильного, виразного читання;
вчити дітей робити висновки з прочитаного, висловлювати свої думки в логічній послідовності;
формувати вміння характеризувати головну дійову особу;
формувати у дітей уміння сприймати, аналізувати;
збагачувати словниковий запас;
розвивати образне мислення та мовлення учнів, творчу уяву;
розвивати дрібну моторику руки;Про водицю-сестрицю. Заняття у старшій групі

Попередня робота: читання художніх творів про різновиди води; ознайомлення із фольклорними жанрами, народними прикметами, звичаями, пов’язаними із водою; читання творів В.Елементи казкотерапії в роботі соціального педагога та практичного психолога з дітьми молодшого шкільного віку

0
Методичні рекомендації розроблені з метою надання допомоги в корекції саморегуляції поведінки дітей молодношого шкільного віку загальноосвітніх навчальних закладів. Поданий матеріал узагальнює знання та досвід використання елементів казкотерапії психологічною службою навчального закладу.
Методичні рекомендації адресовані практичним психологам, соціальним педагогам.