Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Дослідження життєстійкості педагогів

0
ПРОТОКОЛ
діагностичного обстеження педагогів
ЗНЗНовокодацького району
за методикою «Тест життєстійкості»

Дата проведення: жовтень, 2017р.
Мета дослідження: оцінити здатність та здібності педагогів активно діяти в ситуаціях стресу, оптимально переживати невизначеність і тривогу.
Проблема: емоційне вигорання педагогів як представників професії, що потребує довготривалого емоційного навантаження.
Психодіагностичний інструментарій: Тест життєстійкості В,О. Олефір, М.А. Кузнєцов (українська версія, адаптація Д. О. Леонтьєва, О.І. Расказової)
Характеристика вибірки:Поради психолога батькам щодо виховання дітей

0
Якщо Ви сумніваєтеся у виборі правильного шляху, і Вам потрібні слушні підказки щодо подолання труднощів, що виникають в результаті виховання дітей, то ми зібрали для Вас найкращі поради фахівців.Тренінг для учнів 5-го класу "Секрети дружби"

0
Тренінг «Секрети дружби»»

Для учнів 5 класу

Тема: Умій дружити

Мета: дати уявлення про значення і функції дружби. Обго¬ворити і усвідомити поняття «друг», «надійний друг». Створити умови для залучення дітей – аутсайдерів до спільної діяльності; формувати навички групової роботи; виховувати доброзичливе ставлення одне до одного. Знижу¬вати імпульсивність, розвивати навички стриманості у процесі комунікації.Арт - терапевтичне заняття (розпис по камінню) з педагогами КЗ ДНЗ №66

0
У статті представлений теоретичний і практичний матеріал з арт – терапевтичного заняття з педагогами КЗ ДНЗ . Метою якого є :створити оптимальні умови , які сприяють чіткій вербалізації тих почуттів, які звикли в собі придушувати;
допомогти знайти правильний і соціально прийнятний вихід негативним і позитивним реакціям;
полегшити загальний процес навчання та виховання, усунути внутрішні суперечності та конфлікти;
отримати візуалізовані матеріали, які відображають внутрішній світ ;
налагодити творче спілкування;
розвинути почуття самодостатності, підвищити самооцінку;Психогімнастика як засіб збереження та укріплення психічного здоров'я учнів початкових класів

0
У роботі представлені різні вправи, релаксації, ігри, етюди,які можна використовувати для розвитку і корекції психо - емоційної сфери учнів початкових класів. Вправи доцільно використовувати для подолання у дітей страхів, тривожності, невпевненості, агресивної поведінки. Ці ігри та вправи можна застосовувати під час проведення ранкової зустрічі, на різних етапах уроку, для психологічного і емоційного налаштування на урок,на фізхвилинках та динамічних паузах.Заняття з елементами тренінгу. "Чоловік і жінка. Що ми знаємо один про одного"?

1
Мета: формувати уявлення про схожості та відмінності хлопчиків і дівчат, сприяти формуванню неупередженого ставлення до можливостей та статусу людини та засвоєння навичок толерантного спілкування і ставлення до представників протилежної статі.Інтерактивне заняття для педагогів "Колектив моєї мрії"

0
Інтерактивне заняття для вихователів: «Колектив моєї мрії»

Для успішного функціонування педагогічного колективу необхідно забезпечити цілий комплекс умов, які б сприяли підвищенню продуктивності праці, вчасному і добросовісному виконанню кожним членом колективу своїх безпосередніх обов’язків. Однією з таких умов є створення сприятливого соціально-психологічного клімату в колективі.
Колектив відіграє величезну роль у житті кожної людини. Саме у колективі людина задовольняє свою потребу в спілкуванні, діловій взаємодії, знаходить підтримку, захист і визнання своїх успіхів і досягнень.Семінар-практикум для батьків "Крокуємо до школи разом"

0
Семінар-практикум для батьків «Крокуємо до школи разом»

Мета: проінформувати батьків про компоненти готовності дітей до навчання в школі. Сприяти усвідомленню важливості формування психологічної готовності до школи. Формувати відповідальне ставлення батьків до виховання дітей.

«Роки чудес» - так називають дослідники перші 5 років життя дитини. Закладені в цей час емоційне ставлення до людей, наявність або відсутність стимулів до інтелектуального розвитку визначають подальшу поведінку та розвиток дитини.Пам’ятка для педагогів “Адаптація п’ятикласників до навчання в середній школі”

0
У середній школі докорінно змінюються умови навчання: діти переходять від одного основного вчителя до системи «класний керівник — вчителі-предметники», часто — до кабінетної системи. Те, що перехід цей збігається з кінцем дитинства (досить стабільним періодом розвитку), сприяє адаптації школяра до нових учителів, нових умов.Конспект корекційно-розвивального заняття з учнями молодшої школи

0
Корекційно-розвивальне заняття з учнями молодшої школи. (Розробка вправ з подолання та корекції агресивної поведінки).

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво