Від партнерів


Реклама


загрузка...

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


Формування навичок у педагогів зняття емоційної напруги

0
Деятельность педагога связана с целым рядом напряженных ситуаций – это, как мы знаем, и дети, которые не всегда послушны, и родители, а порой и в коллективе не удается найти общий язык. Многие педагоги, сталкиваясь с подобными ситуациями, постоянно испытывают сильный стресс. А необходимость все время сдерживать вспышки гнева, раздражения, тревоги, отчаяния повышает внутреннее эмоциональное напряжение, пагубно влияет на здоровье.



Молодіжні субкультури

v3x2xkey0bc.jpg
Назва:
Молодіжні субкультури

Кількість слайдів:
14 слайдів

Субкультура — це певний стиль, спосіб життя і мислення
окремих соціальних груп всередині суспільства.
Термін “молодіжна субкультура” з'явився у 60-ті роки ХХ ст.
Поява її є свідченням того, що молодь набуває свого політичного, ідеологічного, економічного статусу в сучасному житті, а отже й відповідальності.



Соціальний вплив: хто, що і як впливає на дошкільника?

0
Самым важным условием успешной социализа-ции ребенка в ДОУ является организация целостной педагогической системы, грамотное и педагогически целесообразное построение воспи-тательно-образовательного процесса, взаимодей-ствие сада и семьи.



СНІД -знати, щоб жити

1
Скільки про СНІД не писали і не говорили, чомусь кожен з нас вважає, що ця хвороба існує деінде, тільки не поруч нас – не в моєму місті чи селі, не в моїй області, не в моїй країні.



Семінар-тренінг «Взаємодія педагогів, практичного психолога, соціального педагога та батьків у роботі з дітьми «групи ризику»»

0
Гуменна Надія Василівна
Представлений семінар-тренінг «Взаємодія педагогів, практичного психолога, соціального педагога та батьків у роботі з дітьми «групи ризику»» дає можливість у формі просвітницького тренінгу познайомити педагогів, батьків з психологією сучасного «важкого» учня та засобами педагогічного спілкування з ним; допомогти краще оволодіти психолого-педагогічними методами вивчення й впливу на особистість такого учня.



Захист прав дитини-дошкільника

0
Актуальність проблеми прав дитини не викликає сумнівів. Право на життя, на честь , на гідність , на недоторканність особистості, свободу совісті, поглядів – необхідні умови гармонійного існування людини.



Програма з формування соціально – емоційної сфери дітей старшого дошкільного віку з елементами арт-терапії “Стежинами казки у світ людських стосунків ” за педагогічними ідеями та літературними оповіданнями В.Сухомлинського

0
Даний освітній проект має за мету формування у дитини навичок адекватної поведінки в різних життєвих ситуаціях та вміння зрозуміти свій емоційний стан, вміння налагоджувати стосунки з оточуючим середовищем. Основна увага придіяляється казкотерапії. Казка пропонується, як психотерапевтичний засіб, де дитина вчиться розуміти внутрішній світ і образ думок іншої людини; розмірковувати над долею та природою вчинків головних героїв, проживаючи казкові ситуації; дитина багато в чому формує у себе картину Миру.



“Причини виникнення агресії і жорстокості у дошкільників. Шляхи попередження та профілактика їх виникнення”.

0
Анотація

В даній статті розглядається питання про причини виникнення жорстокості у дошкільників та шляхи попередження і профілактика їх виникнення.
Обгрунтована актуальність та практична цінність обраної теми, поставлені мета і завдання дослідження.
Наведено перелік методів проведених під час дослідження та комплекс дослідницьких методик.
В процесі роботи зроблено підсумок експериментального дослідження щодо результативності профілактичної роботи і корекції агресивної поведінки у дітей старшого дошкільного віку.



Психологічний супровід профільного навчання

1
Метою проекту є: забезпечення умов для якісної освіти старшокласників у відповідності з їхніми індивідуальними нахилами, здібностями і потребами, забезпечення професійної орієнтації й самовизначення старшокласників. Прогнозований результат: створення індивідуального освітнього маршруту для учня профільної школи (ІІІ ступінь навчання) на підставі комплексної діагностики.



О ЗАЩИТЕ ОТ ДЕСТРУКТИВНОГО ИНФОРМАЦИОННОГО ПОТОКА

0
О ЗАЩИТЕ ОТ ДЕСТРУКТИВНОГО ИНФОРМАЦИОННОГО ПОТОКА

Погружаясь в информационный поток новостей, нельзя пренебрегать техникой безопасности.
Потерять психическое здоровье вполне реально, иногда это страшнее, чем потерять физическое. Убитые нервы – гарантия серьёзного удара по физическому здоровью.
Огромное количество людей, которые бродят по комментариям в соцсетях (реально!) демонстрируют полный букет признаков лёгких и тяжелых психических расстройств. С каждым днем их больше и больше... Для них это тяжелый стресс.