Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


презентація

0
Презентація з теми "Конституція".Презентацію можна використати під час вивчення нової теми .Круглий стіл: «ПРАВА ДІТЕЙ: ЗНАТИ, КОРИСТУВАТИСЯ, ЗАХИЩАТИ»

0
Урок з правознавства у формі круглого столу дасть можливість учням поглибити свої знання щодо Конвенціїї ООН про права дитини і вдосконалити навички ведення діалогу, а принципи методики М.Ліпмана, використані під час уроку, формувати критичне мислення та вміння виділяти головне.інтегрований урок на тему: "Права людини"

0
На сучасному етапі модернізації освіти, для вчителя мета уроку вважається досягнутою, якщо учні виявляють наявність міцних і глибоких знань з предмету, інтерес до предмету й наявність до самоосвіти.4 клас, урок права "Добро і доброчинність. Поняття доброчинності, людяності, моральної чистоти людини. Моральність та аморальність"

0
Урок з курсу “Права дитини” 4 клас.
Тема. Добро і доброчинність. Поняття доброчинності, людяності, моральної чистоти людини. Моральність та аморальність.
Мета. Допомогти учням усвідомити значення добра, як життєвого вибору в духовному ставленні особистості, сприяти розвитку в учнів мотивації до добрих та гуманних вчинків, формувати негативне ставлення до людських пороків, аморальної поведінки, прагнути до доброзичливої атмосфери в класі.Урок права, 3 клас, "Твоя країна - Україна"

0
Урок з курсу “Права дитини” 3 клас.
Тема. Твоя країна – Україна.
Мета. Закріплювати уявлення про поняття – країна, її належність до країн світу, розвивати знання про велич своєї країни, виховувати громадянські почуття і любов до Батьківщини.Урок права, 3 клас, "Права й обов'язки дитини вдома й у школі"

0
Урок з курсу “Права дитини ” 3 клас.
Тема. Права і обов’язки дитини вдома і в школі.
Мета. Закріплювати в учнів знання про права і обов’язки, формувати правову свідомість, розширяти уявлення щодо піклування про здоров’я в родині, виховувати пошану до законів України.Урок правознавства, 2 клас, "Чому треба берегти природу?"

0
Урок з курсу “Права дитини” 2 клас.
Тема. Чому треба берегти природу?
Мета. Розширити знання учнів про значення природи для життя людей, виробити і повторити правила поведінки в природі, виховувати в учнів відповідальність за збереження навколишнього середовища, як важливого фактора існування людини.На терезах Феміди

0
Турнір юних правознавців " На терезах Феміди", для учнів 9 -х класів.Мета. Виховувати у школярів інтерес до правових знань, формувати пра-
вову культуру учнів.Права людини (шаблон презентації)

До Вашої уваги шаблон презентації до відзначення в школі Міжнародного дня прав людини.
Можна використати для створення власної роботи.

В архів включено 1 файл.

формат: ppt
розмір: 560 кbГра-конкурс з правознавства "Ми - кращі знавці права у школі"

0
Гра-конкурс з правознавства "Ми - кращі знавці права у школі".
Мета:систематизувати і узагальнити учнівські знання зправознавства;
виховувати інтерес до правових знань учнівську молодь;
формувати правову культуру учнів.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...