Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Проект "Трансформація краси"

0
Краса привертала увагу людей з найдавніших часів. У ній бачили прояв чогось неземного, божественного. Поклоняються красі і в наш час. Яким був ідеал жіночої краси в минулому, і як він створюється? Знайти відповіді на ці питання ми вирішили в результаті свого дослідження. Метою даного проекту є спроба виявлення зв'язку між уявлення про жіночий ідеал та конкретними історичними умовами життя суспільства на прикладах творів образотворчого мистецтва.Проект "Андрій Рубльов"

0
Проект представляє матеріали до теми «Художня культура України від найдавніших часів до кінця ХVІ ст..» у 10 класі.Мета проекту: познайомити учнів з життям і творчістю Андрія Рубльова, відновлювати відношення до ікони як до духовного явища, розвивати духовно-естетичне сприйняття іконопису, вивчати особливості зображувальної мови давньоруського живопису, розвивати творчі здібності учнів, коло знань, мову.Театр як синтез мистецтв

0
Узагальнення знання учнів із теми «Музичне мистецтво»; визначити роль театру в сучасному житті; розкрити історичний шлях розвитку театрального мистецтва; учити сприймати театр як синтетичний вид мистецтва в усій його багатогранності; виховувати естетичну культуруАлександр Порфирьевич Бородин. Симфония № 2

0
Симфония № 2, си минор, Богатырская (1869–1876)
Состав оркестра: 2 флейты, 2 флейты-пикколо, 2 гобоя, 2 кларнета, 2 фагота, 4 валторны, 2 трубы, 3 тромбона, туба, литавры, треугольник, арфа, струнные.

История создания

Вторая симфония Бородина — одна из вершин его творчества. Она принадлежит к мировым симфоническим шедеврам, благодаря своей яркости, своеобразию, монолитности стиля и гениальному претворению образов русского народного эпоса.Тема: «Зразки образотворчого мистецтва Трипільської та скіфської культури. Мистецтво грецьких міст Причорномор’я».

0
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Методи навчання: інформаційно-рецептивний.
Форма організації: урок-лекція(з елементами відео-екскурсії ).Изготовление игрушек по замыслу детей. Работа с ракушками. Зайка.

0
Цель. Продолжать упражнять детей в классификации ракушек по размеру; совершенствовать навык соединения частей игрушки.Романська архітектура. Лицарський Кодекс Честі

0
Мета: ознайомити учнів з історичними передумовами змін у західноєвропейській культурі, сформувати уявлення про архітектуру даної епохи, загальний розвиток культури середніх віків, прищеплювати інтерес до минулого, виховувати почуття прекрасного.Презентація "Народні ремесла"

0
Дана презентація містить інформацію про українські народні ремесла (вишиванка, рушник, різьблення, кераміка, розпис тощо).
Кількість слайдів - 20.Екранні мистецтва. Види кіно: ігрове, анімаційне, документальне. Жанри кінематографу. Видатні режисери світового кіно.

0
міський семінар з художньої культури Екранні мистецтва. Види кіно: ігрове, анімаційне, документальне.
Жанри кінематографу. Видатні режисери світового кіно.Музична культура України 20 століття

0
Розробка уроку художньої культури для 10 класу "Музична культура України 20 століття" з презентаціями

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво