Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Інноваційна методична робота в навчальному закладі

0
Інноваційна методична робота - це система управлінських заходів, орієнтована на створення або освоєння нових (інноваційних) способів професійно - педагогічної діяльності.Розробка екскурсійного маршруту на тему «Стежками доблесті і слави»

0
Вид екскурсії: пішохідно – транспортна
Вікова категорія: 6-9 клас (віком 12-15 років)
Сезонність: протягом року
Тривалість в академічному годиннику: 1,5 години.Розробка екскурсійного маршруту на тему «Стежками доблесті і слави»

0
Вид екскурсії: пішохідно – транспортна
Вікова категорія: 6-9 клас (віком 12-15 років)
Сезонність: протягом року
Тривалість в академічному годиннику: 1,5 години.ВИКОРИСТАННЯ ІКТ В ОСВІТНЬО-ВИХОВНОМУ ПРОЦЕСІ В ДНЗ

0
Сьогодні виграє той педагогічний працівник, який не лише може дати базові знання дитині, а й спрямувати її на самостійне оволодіння ними. Для розвитку у малюків стійкого пізнавального інтересу педагог має докладати неабияких зусиль. Пере ним стоїть завдання зробити заняття цікавим і насиченим інформацією, яка спонукала б дітей до активної пізнавальної діяльності.Розвиток творчих здібностей дітей засобами сканографії

0
В наш час вже нікого дивують мультимедійні уроки, які допомагають вчителю урізноманітнити процес навчання, збільшити продуктивність навчальної роботи, поліпшити якість, наочності та інтерес учнів на уроках. Для розвитку творчих здібностей дітей я також пропоную використовувати засоби сканографії. Сканографія на уроках може стати тим «двигуном», який запустить в роботу механізм мислення.Развитие творчеких способностей на уроках русского языка

0
Развитие творческих способностей на уроках русского языка и зарубежной литературыпрезентація "Технології проблемного навчання"

0
Презентація "Технології проблемного навчання" розкриває роль інноваційних технологій у сучасній освіті. А також роль учня та вчителя в освітній системі.презентація технології проблемного навчання

0
Презентація "Технології проблемного навчання" розкриває роль інноваційних технологій у сучасній освіті. А також роль учня та вчителя в освітній системі.«Особливості застосування оздоровчих технологій до дітей з особливими освітніми потребами»

0
Науково-теоретичний аналіз загальної та спеціальної науково-методичної літератури, практики навчання дітей з особливими потребми, засвідчив посилений інтерес науковців і практиків до проблеми подолання порушень психофізичного розвитку, що передбачає створення відповідних умов для реалізації і розвитку їх потенційних можливостей та застосування корекційно-педагогічних і реабілітаційно-оздоровчих засобів.Публікація досвіду "Сутність комунікативного підходу та його реалізація в умовах школи"

0
Досвід подає базову теоретичну інформацію про комунікативний підхід у викладанні англійської мови та про комунікативну компетенцію. Надані методичні рекомендації щодо застосування комунікативного підходу та впровадження комунікативних ігор на уроках англійської мови.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...