Від партнерів


Реклама


загрузка...

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


презентація "Технології проблемного навчання"

0
Презентація "Технології проблемного навчання" розкриває роль інноваційних технологій у сучасній освіті. А також роль учня та вчителя в освітній системі.презентація технології проблемного навчання

0
Презентація "Технології проблемного навчання" розкриває роль інноваційних технологій у сучасній освіті. А також роль учня та вчителя в освітній системі.«Особливості застосування оздоровчих технологій до дітей з особливими освітніми потребами»

0
 Науково-теоретичний аналіз загальної та спеціальної науково-методичної літератури, практики навчання дітей  з  особливими потребми, засвідчив посилений інтерес науковців і практиків до проблеми подолання порушень психофізичного розвитку, що передбачає створення відповідних умов для реалізації і розвитку їх потенційних можливостей та застосування корекційно-педагогічних і реабілітаційно-оздоровчих засобів.Публікація досвіду "Сутність комунікативного підходу та його реалізація в умовах школи"

0
Досвід подає базову теоретичну інформацію про комунікативний підхід у викладанні англійської мови та про комунікативну компетенцію. Надані методичні рекомендації щодо застосування комунікативного підходу та впровадження комунікативних ігор на уроках англійської мови.Використання єдиного інформаційного простору навчального закладу, створеного засобами G Suite for Education в вузах 1-2 рівнів акредитації

0
Створення й використання інформаційного простору навчального закладу на основі G Suite for Education в умовах денного навчання.Використання проектної технології у початковій школі.

0
Методичні рекомендації щодо використання проектної технології на уроках та у позакласних заходах в початковій школі.Нестандартні уроки в початкових класах

Найвищої майстерності в проведенні такого уроку досягає той учитель, який дозволяє своєму класові вільно почуватися й переживати, але утримує його в тих рамках, які потрібні для успіху в навчанні.
Користуючись свободою творчості й самостійної діяльності, учні не повинні забувати, що вони на уроці та дотримуватися певної дисципліни.Види і методи роботи з батьками учнів початкових класів

0
Важливе завдання вчителя – допомога батькам у виконанні ними функцій вихователя, створення гармонійних і доброзичливих взаємин в родині. Неабияку роль у цій роботі відводиться класним батьківським зборам. Батьківські збори є важливим колективним видом роботи класовода з батьками учнів, я їх проводжу 1 – 2 рази на семестр. Такі збори сприяють формуванню громадської думки батьків, об’єднання їх в єдиний колектив.Проектна робота "Хліб – очима дітей"

1
Тема: Хліб – очима дітей
Мета проекту: розширити знання учнів про злакові рослини; стимулювати у дітей почуття особистої відповідальності за збереження навколишнього середовища; збір і обробка інформації про появу хліба, та вирощування зернових рослин; розвивати вміння працювати з різноманітною літературою, прищеплювати інтерес до пошукової роботи; виховувати пошану до хліборобської праці, до найдорожчого, що є в людини – хліба.Урок позакласного читання в початкових класах -основна форма керівництва самостійним дитячим читанням.

0
Пропоную увазі вчителів методичні рекомендації щодо проведення уроків позакласного читання.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...