Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Година відкритих думок «Як ми знаємо свої права і обов’язки»

0
Мета. Здобуття основ правових знань. Ознайомлення дітей з «Конвенцією про права дитини». Виховання громадської позиції.Бесіда «Гість в дім, радість у нім»

0
Мета: розширити знання учнів з гостинного етикету; учити дарувати подарунки.
Обладнання: роздавальний матеріал (роздруковані картки, на яких подані різні ситуації, що стосуються гостинного етикету).Вікторина «Уважний пішохід»

0
Мета: Повторити і закріпити набуті знання з Правил дорожнього руху. Розвивати навички безпечної поведінки, вміти застосовувати набуті знання практично. Виховувати увагу і бажання попередити травматизм.Інтерактивна гра «Обережно – грип!»

0
Мета: виявити рівень обізнаності дітей з даного питання; поглибити знання школярів про причини виникнення грипу, його розвиток та шляхи поширення вірусу; формувати вміння приймати рішення щодо збереження і зміцнення власного здоров'я в екстремальних ситуаціях;Конкурс «Джентльмени серед нас»

0
Мета. Всебічний розвиток особистості.
□ Розвиток інтелектуальних здібностей учнів, їх кмітливості та винахідливості.
□ Виховання у хлопців поваги до дівчини-жінки-матері.Конкурс «Культура харчування»

0
Мета: узагальнити знання учнів про складові компоненти їжі, про корисну їжу та її позитивний вплив на збереження і зміцнення здоров’я дорослих і дітей, про основи культури і традиції харчування українців та прагнення вживати національні страви як засіб збереження і зміцнення здоров’яТестування «Ти і колектив»

0
Мета: навчати учнів культури спілкування, пошуку конструктивних способів вирішення проблемних ситуацій; сприяти поліпшенню психологічного клімату в класі, налагодженню доброзичливих стосунків; виховувати в учнів повагу одне до одного, відповідальність за власні слова і вчинки.Тестування «Чи вмію я бути толерантним»

0
Мета: ознайомити учнів з поняттям «толерантність»; показати учням, наскільки важливим у стосунках між людьми є вміння спілкуватися; переконати учнів у необхідності бути терпимими до оточуючих.Усний журнал «Здоров’я – це багатство»

0
Мета: Виховувати в учнів почуття відповідальності за майбутнє нашої нації; дати розуміння важливості здоров’я для людини і для нації в цілому; формувати вміння цінувати життя, здоров’я в усіх його аспектах.Усний журнал «Молодь проти СНІДу»

0
Мета. Вчити учнів розрізняти поняття ВІЛ-інфекція; ВІЛ-позитивна людина, ознайомити із шляхами зараження інфекцією та методами запобігання захворюванню; виховувати в учнів відповідальність за свої вчинки та уміння висловлювати підтримку або надати реальну допомогу ВІЛ-інфікованій людині.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...