Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Майстер-клас «Впровадження інтерактивних технологій в системі науково-методичної роботи вчителів музичного мистецтва»

1

Серед важливих педагогічних завдань, які ставить життя перед сучасною освітою - використання альтернативних форм організації навчання, розробка нових педагогічних ідей та підходів до навчально-виховного процесу, в центрі яких - особистість учня з її потребами, інтересами та життєвими проблемами. Сучасна школа потребує корінних змін, нових освітніх технологій.
Розв'язання цих проблем під силу лише педагогу з високим професійним і культурним рівнем, який володіє сучасними технологіями, що забезпечують розвиток і саморозвиток особистості, активізують його творчі навчальні можливості. Тому найголовнішим є демократизація відносин між учасниками навчального процесу. Треба зробити освіту такою, щоб вона нічим не обмежувала розвиток молодого покоління.
Інтерактивні технології - це чітко спланований результат навчання, окремі інтерактивні методи і прийоми, що стимулюють процес пізнання, та розумові і навчальні умови й процедури, за допомогою яких можна досягти запланованих результатів.
Розуміючи всю важливість інтерактивних технологій для сучасних вчителів доцільним буде в своїй практиці активно опановувати та впроваджувати при викладанні музичних дисциплін інтерактивні методи навчання.

Автор: 

Іванова Віта Олексіївна

Отримати сертифікат

Користувацький вхід