Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Урок-проект. Творчість Ліни Костенко

0
Створення міні-проектів на уроках української літератури. Презентація за творчістю Ліни Костенко.Тести за творчістю Ліни Костенко

0
Тести за творчістю Ліни Костенко. Матеріал розрахований ,як для проведення уроків, так і для підготовки до ЗНО.Осінні мотиви в поезії Ліни Костенко

Мета: розширити знання учнів про творчість поетеси;вчити визначати тему і настрій твору;передавати під час читання настрій твору і почуття мовця;розвивати образне мислення й мовлення;виховувати позитивне ставлення до природи, як до найважливішої цінності.Презентація до уроку Ліна Костенко "Чайка на крижині"

0
Презентація до уроку української літератури за темою "Ліна Костенко. "Чайка на крижині".Утвердження ідеї про те, що духовне багатство – найбільший скарб у житті."Урок-дослідження "Я ВИБИРАЛА ДОЛЮ СОБІ САМА" Життєвими шляхами Ліни Костенко

0
МЕТА: познайомити учнів з біографією і творчістю Ліни Костенко, розповісти про долю її таланту. Прищеплювати любов до лірики. Виховувати учнів в дусі героїв Ліниних творів.
Розкрити тему митця і мистецтва через призму відповідних віршів Ліни КостенкоЛіна Костенко. Я вранці голос горлиці люблю.

0
Поезія Ліни Костенко "Я вранці голос горлиці люблю".
Музика і виконання Ольги Богомолець,Відео: Кадри з фільму Д.Кемпіона "Піаніно".Ліна Костенко. І як тепер тебе забути.

0
Поезія Ліни Костенко покладена на ноти Ольгою Богомолець. Виконавець - автор музики.Ліна Костенко. Осінній день березами почавсь.

0
Матеріал може бути використаний при вивченні творчості Ліни Костенко. Виконавець - автор музики Ольга Богомолець.Літературно- музична композиція «Поезія – це завжди неповторність…»

0
Літературно- музична композиція

«Поезія – це завжди неповторність…» дає учням відчути глибину творів Ліни Костенко, розширює кругозір, виховує патріотизм та вчить мислити критично.Ліна Костенко. "Крила"

0
Розробка уроку з теми містить презентацію та візуалізацію до вірша "Крила" з поеми "Чайка на крижині"

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...