Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


"Я любила народ, і люблю його до сьогоднішньої днини"( Життєвий і творчий шлях Ольги Юліанівни Кобилянської)

0
Опис життєвого та творчого шляху Ольги Кобилянської. Художній аналіз її творчої спадщиниЕсе "Славетна Українка"

0
Ознайомити із життєвою долею Лесі Українки, допомогти усвідомити велич її життєвого подвигуСлаветна Українка (до 145-річчя від дня народження Лариси Петрівни Косач-Квітки)

0
Ознайомити з життєвою долею Лесі Українки, допомогти усвідомити велич її життєвого подвигуЛеся Українка

0
Мета даного матеріалу - ознайомити учнів з життям і творчістю Лесі Українки (дитинство, роль родини у її вихованні), допомогти усвідомити ідейно-художній зміст і значення поезій письменниці, визначити художні засоби; розвивати навички виразного читання, мислення, мовлення, пам'ять; формувати світогляд; виховувати почуття пошани, поваги, любові до творчості; до батьків, родини; естетичні смаки.Урок - дослідження в 10 класі Тема: «ДОБА РУЇНИ І РУЇНА ЛЮДСЬКИХ ДУШ У ДРАМІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ «БОЯРИНЯ»»

0
Урок української літератури у 10 класі «ДОБА РУЇНИ І РУЇНА ЛЮД-СЬКИХ ДУШ У ДРАМІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ «БОЯРИНЯ»», Олена Ридош, учитель вищої кваліфікаційної категорії Билбасівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Слов’янського р-ну, Донецької обл.Леся Українка "Лісова пісня"

0
Тема: Леся Українка «Лісова пісня». «Не можеш ти своїм життям до себе дорівнятись». Характеристика образів Лукаша та Мавки
Мета: Розкрити основну проблему твору, проаналізувати образи – персонажі, розвивати критичне мислення учнів, творчу уяву, вміння визначати підтекст художнього твору, розвивати зв’язне мовлення, вміння вести дискусію, виховувати в учнів гуманістичні ідеали, любов до природи, бережливе ставлення до неї.
Тип уроку: комбінованийУрок. Тема:Сторінки з життя Лесі Українки.Картина природи у творах Лесі Українки "З гір на долину".

Мета:Ознайомити учнів з творами української поетеси Лесі Українки;удосконалювати навички виразного читання;навчити дітей помічати красу і неповторність природи,сприймати змальовані словами образи природи рідної землі у віршованих текстах;розвивати пам'ять,естетичний смак;виховувати любов до рідного краю.Урок позакласного читання присвячений дню народження Лесі Українки

0
Урок позакласного читання присвячений дню народження Лесі Українки в молодших класах.Неповторний світ дитинства в поезії Лесі Українки «Як дитиною, бувало…»

0
Розробка уроку української літератури в 6 класі за новою програмоюКонспект уроку на тему: «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я» (Світове значення творчої спадщини геніальної поетеси – Лесі Українки)

1
Конспект уроку з української літератури для 10 класу. Світове значення творчої спадщини геніальної поетеси – Лесі Українки.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...