Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Я у світі 3 клас календарне планування за Тагліною

0
Календарне планування 3 клас «Я у світі» 35 годин (до підручника О.В. Тагліної) з урахуванням змін до навчальних програм початкової школи МОН України від 04.08.2016Календарне планування 4 клас. Я У СВІТІ (35 годин на рік)

0
Література:
1.Навчальні програми для загальноосвітніх навчальних закладів (1-4 кл.). Київ, Освіта, 2015 р.
2.Я у світі. Підручник для 4 кл. Н.М.Бібік. Харків. Освіта, 2015 р.Урок 67. КОНТРОЛЬНИЙ Підтема: Навколо світу. Контрольна робота.АНГЛ мова 6 клас

0
Урок 67. КОНТРОЛЬНИЙ
Підтема: Навколо світу. Контрольна робота.
М ета: Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів за темою.
О бладнання: Підручник, робочий зошит, зошит для тематичного оцінювання, Test 6.
$ Хід уроку
І. Підготовка до сприйнятт я іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання.Програма гуртка „Географічне краєзнавство”

Географічне краєзнавство – є важливим етапом вивчення учнями взаємозв’язків між фізико-географічними об’єктами, природою та суспільством, пізнання рідного краю, вивчення та збереження багатств навколишнього середовища, формування туристсько-спортивних та краєзнавчих знань, умінь і навичок засобами позашкільної освіти.
Програма передбачає навчання дітей в гуртках основного рівня протягом трьох років.ПРОГРАМА гуртка „Юні туристи-краєзнавці”

Програма розрахована на роботу з учнями віком, як правило, від 9 до 12 років.
Програма передбачає навчання дітей в групах початкового рівня протягом одного року навчання.
На опрацювання навчального матеріалу відводиться 216 годин на рік.
Метою програми є формування компетентностей особистості у процесі засвоєння базових знань з туризму і краєзнавстваЮні скаути

Навчальна програма «Юні скаути» передбачає підготовку до вступу до скаутської організації.
Мета програми: ознайомлення з основами скаутингу, формування
всесторонньо розвиненої особистості, патріотичних почуттів, поваги до історії та традицій українського народу.Навчальна програма з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму декоративно-ужиткового профілю «В’ЯЗАННЯ ГАЧКОМ»

Створення навчальної програми обумовлено необхідністю формування інтересу дітей до декоративно-ужиткового мистецтва. Вона реалізується на заняттях гуртка художньо-естетичного напряму та розрахована на вихованців позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, віком 7-14 років. Кількість учнів у навчальній групі 10-15 осіб.Навчальна програма художньо-естетичного напряму хореографічного профілю

Навчальна програма реалізується у гуртку художньо-естетичного напряму хореографічного профілю та розрахована на вихованців 5-18 років.
При розробці програми була використана «Програма гуртка класичного танцю» автора Л. Ю. Цвєткової («Збірник програм для творчих об’єднань позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів. Художньо-естетичний напрям: Хореографія. Театр / А. Г. Божко, М. В. Вєліт, І. В. Валуйко та ін. – Суми: ТОВ Видавництво «АНТЕЙ», 2005»).Навчальна програма з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Валяння вовни»

Навчальна програма реалізується у гуртках художньо-естетичного напряму позашкільних навчальних закладів та спрямована на вихованців 8–15 років.
Мета програми – розвиток індивідуальних творчих здібностей дітей, пізнання ними свого коріння через такий вид декоративно-ужиткового мистецтва, як валяння з вовни (фелтінг).Навчальна програма з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Мистецтво нашого народу»

Навчальна програма реалізується у гуртках художньо-естетичного напряму позашкільних навчальних закладів та спрямована на вихованців молодшого шкільного віку.
Мета програми: створення умов для творчого розвитку дітей засобами декоративно-ужиткового мистецтва.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...