Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Планування роботи з патріотичного виховання та навчання української мови

0
Матеріал містить орієнтовні теми та форми роботи з патріотичного виховання та навчання українськой мови.Експериментальне календарне планування. Українська мова. 6кл.

0
Експериментальне календарне планування з української мови розроблено як підсумок роботи вчителя в експериментальному навчальному закладі(з використанням освітньої стратегії "Збагачення змісту освіти")Експериментальне календарне планування. Українська література. 10кл. 2сем. Профільний рівень.

1
Експериментальне календарне планування з української літератури розроблено як підсумок роботи вчителя в експериментальному навчальному закладі(з використанням освітньої стратегії "Збагачення змісту освіти")Експериментальне календарне планування. Зарубіжна література. 10кл. Профільний рівень.

0
Календарне планування для класу профільного рівня як власна експериментальна робота вчителя на основі технології особистісно - розвивального навчання В.О.Киричука. Нові розділи в плануванні дозволяють вийти за межі Стандарту освіти, збагативши його зміст та визначивши життєтворчій потенціал навчальної теми.Я У СВІТІ 4 клас за підручником О. В. Тагліної - розробки уроків ОРІЄНТОВНЕ КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ

0
Я У СВІТІ 4 клас за підручником О. В. Тагліної - розробки уроків
ОРІЄНТОВНЕ КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯФилософские и литературные истоки творчества Расина

Уже при жизни Корнеля современники утверждали, что творчество драматурга угасло, устарело. Однако и после смерти создателя трагедии «Сид» творчество Корнеля продолжается и откликается в определенной мере в драматургии Расина, но в иной форме, других художественных параметрахПрограма національно-патріотичного виховання в початковій школі.

1
Підготовлений План заходів спрямований на розкриття мети, положень і завдань «Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», прийнятої на засіданні Колегії Міністерства освіти і науки України 26 березня 2015 року.
Програмою пропонується така структура Заходів, яка окреслює напрями і шляхи розвитку національно-патріотичного виховання в освітньому просторі України.Календарно-тематичне планування з курсу "Основи здоровя" для 1 класу (підручник І. Бех)

0
Календарно-тематичне планування з курсу "Основи здоровя" для 1 класу (підручник І.Бех)
Планування уроків згідно навчальних програм (1 семестр)Громадянське виховання

0
«Я у світі. Почуй і зрозумій іншого»
Мета: навчати розуміти відмінності між людьми; створити умови для розвитку творчих здібностей, залучити школяра до суспільно – корисної праці; уміння працювати в групі та бути відповідальним; формувати переконаність у нетлінності духовних скарбів народу, глибоку повагу до батьків, до рідної України.Що ми знаємо про Україну

0
Мета: закріпити знання дітей про Україну. Формування належності до українського народу, понять «громадянство», «національність». Збагачувати знання дітей про існування різних країн, національностей, мов; учити помічати і характеризувати особливості людей з різних країн. Розвивати доказове мислення, мовлення, увагу. Збагачувати словниковий запас. Виховувати любов до Батьківщини, культуру пізнавальної діяльності, спостережливість, розсудливість.

Матеріал:

фотографії українців в національному вбранні;
краєвиди України та інших країн;

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...