Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Я У СВІТІ 4 клас за підручником О. В. Тагліної - розробки уроків ОРІЄНТОВНЕ КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ

0
Я У СВІТІ 4 клас за підручником О. В. Тагліної - розробки уроків
ОРІЄНТОВНЕ КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯФилософские и литературные истоки творчества Расина

Уже при жизни Корнеля современники утверждали, что творчество драматурга угасло, устарело. Однако и после смерти создателя трагедии «Сид» творчество Корнеля продолжается и откликается в определенной мере в драматургии Расина, но в иной форме, других художественных параметрахПрограма національно-патріотичного виховання в початковій школі.

1
Підготовлений План заходів спрямований на розкриття мети, положень і завдань «Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», прийнятої на засіданні Колегії Міністерства освіти і науки України 26 березня 2015 року.
Програмою пропонується така структура Заходів, яка окреслює напрями і шляхи розвитку національно-патріотичного виховання в освітньому просторі України.Календарно-тематичне планування з курсу "Основи здоровя" для 1 класу (підручник І. Бех)

0
Календарно-тематичне планування з курсу "Основи здоровя" для 1 класу (підручник І.Бех)
Планування уроків згідно навчальних програм (1 семестр)Громадянське виховання

0
«Я у світі. Почуй і зрозумій іншого»
Мета: навчати розуміти відмінності між людьми; створити умови для розвитку творчих здібностей, залучити школяра до суспільно – корисної праці; уміння працювати в групі та бути відповідальним; формувати переконаність у нетлінності духовних скарбів народу, глибоку повагу до батьків, до рідної України.Що ми знаємо про Україну

0
Мета: закріпити знання дітей про Україну. Формування належності до українського народу, понять «громадянство», «національність». Збагачувати знання дітей про існування різних країн, національностей, мов; учити помічати і характеризувати особливості людей з різних країн. Розвивати доказове мислення, мовлення, увагу. Збагачувати словниковий запас. Виховувати любов до Батьківщини, культуру пізнавальної діяльності, спостережливість, розсудливість.

Матеріал:

фотографії українців в національному вбранні;
краєвиди України та інших країн;ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ УРОКІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА В 2 КЛАСІ

0
Тематичне планування уроків у другому класі відбувається на основі Державного стандарту початкової загальної освіти, базової програми з музичного мистецтва для 1—4 класів і варіативної авторської концепції підручників.Учнівський проект "Шкільний парк майбутнього", 7 клас

0
Даний проект сприяє розвитку особистості та формуванню життєвої компетентності, спираючись на здібності, інтереси , ціннісні орієнтири та суб’єктивний досвід учня надає йому можливість самореалізуватися.Педагогічний проект "Проектна діяльність на уроках образотворчого мистецтва"

0
Формування в учителів позитивної мотивації до педагогічного досвіду роботи за методом проектів та створення психолого – педагогічних умов для проектування індивідуальних освітніх маршрутів розвитку обдарованої дитиниКалендарне планування уроків з англійської мови (Карпю'к 2 клас)

0
Календарне планування за підручником О.Карп'юк. Англійська мова 2клас (1, 2 семестр) 2015-16 н.р.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...