Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Урок українознавства. Календарно-обрядовий цикл українців як пам'ять тисячоліть та гарант існуван¬ня українського народу в майбутньому. ( Зимовий цикл).

0
Тема . Календарно-обрядовий цикл українців як пам'ять тисячоліть та гарант існуван-ня українського народу в майбутньому. ( Зимовий цикл).
Мета. Ознайомити учнів з народними звичаями, традиціями, обрядами у святкуванні календарних свят зими.
Розвивати в учнів уміння самостійно працювати над заданою темною вчителя.Самодослідження на уроках етики

1
Збірка містить розробки само досліджень на уроках етики у 5 класі відповідно до чинної навчальної програми та з опорою на діючі підручники.
Для вчителів, які викладають курс етики у 5-6 класах 12-річної школи.Урок етичної грамоти "Культура поведінки за столом"

0
Узагальнити і систематизувати знання учнів; формувати свідоме ставлення до виконання правил культурної поведінки за столом; правильно користуватися столовими приборами, використовувати свої знання на практиці, виховувати акуратність, культури їди, спонукати до самоконтролю.Страждання Ісуса Христа

0
Розробка уроку з основ християнської етики у 5 класі ( даний матеріал можна використовувати як сценарій виховного заходу на християнську тематику).Уроки доброчесності. Милосердність та жорстокість

0
Мета: Вчити орієнтуватись у визначенні таких чеснот і протилежних їх
вад, як милосердність та жорстокість.
Сприяти формуванню навичок милосердної поведінки.
Виховувати милосердність та негативне ставлення до проявів жорстокості в житті.
Обладнання: модель квітки з пелюстками-реченнями, модель серця і малих
сердечок, картки з прислів’ями, казка «Івасик-Телесик», оповідання Віри Паронової «Погляд», технічні засоби навчання, слайди, музичне оформлення ( муз. О.Залевської «Людина починається з добра»).Бережемо світ довкола і в собі.

0
Матеріали уроку допоможуть вчителям етики виховати ставлення дітей до природи на місцевому матеріалі.Стаття "Використання інноваційних технологій на уроках морально-етичного спрямування»

0
Застосування інноваційних технологій на уроках морально-етичного спрямування займає особливе мiсце, оскiльки вони можуть бути використаніi як засiб зовнiшньої дiї на розумову дiяльнiсть учнiв, i як чинник, який дiє на вже наявнi в учнiв знання, вмiння i навички.Урок з етики " Що таке толерантність"

0
Мета: - розкрити зміст понять «повага», “толерантність”, “нетерпимість”;
- обґрунтовувати важливість шанобливого ставлення до інших як передумову успішного спілкування;
- розвивати вміння спілкуватися;
-виховувати толерантного ставлення та повагу до інших.
Тип уроку: урок-тренінг.Культура одягу

0
Одяг — найкрасномовніша характеристика людини, це своєрідний ієрогліф, що вияскравлює особистість з усіма її повсякденними звичками та звичаями.Взаємини між товаришами по службі

0
Дерево впізнають за його плодами, а людину — за її справами, — твердить народне
прислів?я.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво