Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Презентація "Народні символи України"

0
Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з історії України. В ній міститься інформація про народні символи України.
Кількість слайдів - 11.Прийшла Покрова...

0
«Прийшла Покрова – відкривай ворота»

Мета: ознайомити учнів зі святом Покрови, пробуджувати пізнавальні інтереси до історії української культури; сприяти примноженню родинних і національних традицій. Виховувати любов та пошану до традицій українського народу.Почему февраль «лютым» называют?

0
Февраль — назван в честь древнегреческого бога подземного царства Фебруса, или Фебра.Народні вірування: демонологія

0
Тема: Народні вірування: демонологія
Мета: ознайомити учнів зі світоглядними уявленнями народу, системою вірувань та повір'їв; виховувати інтерес до культурної спадщини свого народу .Остап Вересай

0
Остап Вересай— відомий український кобзар.
Остап Вересай народився 1803 року в селі Калюжинці Прилуцького повіту (нині Чернігівська область) в сім’ї кріпака.Волхви (міфологія)

0
Волхви — давньоукраїнські жерці, служителі язичницького релігійного культу.Носії стародавньої української культури й духовностіВелес, Волос (міфологія)

0
За легендами, Волос — опікун усього тваринного світу, він поріднив людину і тварину, привчив давніх українців не вбивати, а пасти тварин, запрягати їх в плуга та воза, брати від них молоко, вирощувати їх на м'ясо та шкуру.Білобог (міфологія)

0
Білобог (Дід) — головний бог добра. Один з найдавніших і найголовніших персонажів давньоукраїнської міфології.Берегиня (міфологія)

0
Берегиня - в давньослов'янській релігії - мати всього живого, первісне божество- захисник людини, богиня родючості, природи та добра.Баган (міфологія)

0
Баган — у давніх українців, зокрема у волинян, та в давніх білорусів — божество, що дбає про домашню рогату худобу, охороняє її від хвороб, сприяє доброму приплодові.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...