Від партнерів

Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Фізичне виховання в сучасних умовах - нестандартний підхід

0

АНОТАЦІЯ

на матеріали
автора Половецької Світлани Олександрівни
( вихователь — методист дошкільного навчальтного закладу № 2 санаторного типу туберкульозного профілю Прилуцької міської ради Чернігівської області)
“ Фізичне виховання в сучасних умовах — нестандартний підхід”.

У матеріалах розглянуті питання нестандартного підзходу до фізичного виховання дітей дошкільного віку в сучасних умовах.
Адже фізичне виховання - це педагогічний процес, спрямований на морфологічне і функціональне удосконалення організму людини, формулювання важливих рухових навичок, вмінь і пов'язаних з ними знань.
Особливість цих матеріалів полягає у розкритті досвіду роботи дошкільного закладу протягом всіх організованих форм роботи з з фізичного розвитку через використання оздоровчих технологій..
Викормстовуючи нестандартний підхід в роботі з дітьми дошкільного віку по фізичному розвитку автор бередбачає очікувані результати:
- Підвищення рівня здоров'я дітей.
- Оволодіння навичками самооздоровлення.
Усвідомлення дітьми поняття «здоров'я» і впливу способу життя на стан здоров'я людини. Отже, індивідуальний підхій спрямований на регулювання стану здоров'я та рухової активності. Він позитивно впливає на психічний розвиток дошкільнят, на характер їхньої поведінки на особистісні якості. Поряд з цим вирішуються завдання зміцнення здоров'я дітей та їх повноцінного психофізичного розвитку.
В своїх матеріалах автор робить висновок, що головною передумовою формування всебічно розвиненої, здорової дитини є достатній рівень рухової активності під час усіх форм організації фізичного виховання (ранкової гімнастики, фізкультурних занять, днів здоров'я, рухливих ігор, фізкультурних пауз і фізкультурних хвилин, спортивних свят і розваг). Це актуалізує необхідність комплексного використання фізичних вправ з метою створення умов для найбільшої рухової активності дитини, доцільної зміни моментів напруження і розслаблення, фізичного навантаження і відпочинку.

Автор: 

Половецька Світлана Олександрівна

Отримати сертифікат

Користувацький вхід