Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


"КРАСОТА ЛЮБВИ В ПОЭЗИИ И МУЗЫКЕ" Литературно-музыкальная композиция, посвященная Стихотворению А.Пушкина « К» и романсу М.Глинки

0
Ця робота може увійти в комплекс уроків по вивченню творчості О.С. Пушкіна. Його вірш "К" - пам'ятник високого любовного пориву та поетичних переживань, є еталоном піднесеної любовної лірики. Романс М.Глинки "Я помню чудное мгновенье" є цілою любовною поемою, бо був присвячений дочці оспіванної у вірші Пушкіна А. Керн. Учням буде цікаво знати, що О.Пушкін зробив безсмертним і'мя А.Керн, і на ці ж рядки вірша покладена божественна музика М.Глинкою, які він присвятив дочці великої жінки.Відео заходу: Літературно – музична композиція «Пори року в мистецтві»

0
Відеофільм створено на основі запису заходу за участю учнів 8-го класу Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів за сценарієм літературно-музичної композиції "Пори року в мистецтві", мультимедійних матеріалів та уривку з фільму "Персефона".
В приєднаному файлі знаходяться фотоматеріали заходу. Повну відеоверсію можна завантажити за адресою:
http://ifolder.com.ua/7j66sgqqau9y.htmlГероїчне минуле у світовій літературі (І семестр)

0
Конспект уроку- узагальнення "Героїчне минуле у світовій літературі" + мультимедійна презентаціяУрок - вікторина "Казки О.С.Пушкіна"(рос. мова)

0
Дану розробку можна використовувати для уроків позакласного читання, позашкільних заходів для учнів 3-4-х класів. В ігровій формі перевіряється знання учнями всіх казок О.С. Пушкіна. Діти демонструють свої акторські здібності при декламуванні віршів та інсценізації казок.Презентація до уроку читання

1
Тема. О.С. Пушкін "Казка про царя Салтана..."
Презентація містить матеріал для ознайомлення учнів із творчістю О.С. Пушкіна.Контрольная работа по теме "Творчество поэтов начала XIX века"

0
Тема урока: Контрольная работа по теме «А.С.Пушкин. М.Ю.Лермонтов» (тестирование)
Цель урока: контроль знаний учащихся по теме «А.С.Пушкин. М.Ю.Лермонтов»
Ход урока
I. Организационный момент
II. Тестирование
I вариант
I уровень (0,5 баллов за каждый правильный ответ)
1. Укажите годы жизни М.Ю. Лермонтова:
а) 1799-1837
б) 1814-1841
в) 1795-1829
г) 1801-1845
2. Укажите место рождения А.С. Пушкина:
а) Москва
б) Михайловское
в) Болдино
г) Петербург
3. Какое учебное заведение закончил М.Ю. Лермонтов:
а) Царскосельский лицейЛітературна казка. Казки Пушкіна

0
Презентацію можна використовувати на уроці світової літератури під час вивчення творчості О.С.Пушкіна (вікторина за казками поета).ПРИМЕР УЧЕБНОГО ПРОЕКТА

0
Теоретическая значимость проекта: Учащиеся овладевают знаниями, необходимыми для постижения смысла всей лирики А.С. Пушкина его гениальности.
Практическая значимость проекта: Формирование умений работать с первоисточниками, составлять литературные статьи и комментировать произведения поэтов.«Євгеній Онєгін» Від роману у віршах О.С.Пушкіна до опери П.І.Чайковського

0
Презентація до уроку за темою: Переосмислення здобутків європейського романтизму російською культурою. О.С.Пушкін. "Євгеній Онєгін" - соціально-психологічний роман у віршах.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво