Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Тематические группы слов."У каждого свое увлечение. Цветы" 5 класс

0
Мета уроку : Дати поняття про тематичні групах слів; вчити знаходити в тексті слова однієї тематичної групи і визначати їх загальне лексичне значення; розвивати усне зв'язне мовлення учнів, навички роботи з учнем; прищеплювати інтерес до вивчення російської мови.Відео заходу: Літературно – музична композиція «Пори року в мистецтві»

0
Відеофільм створено на основі запису заходу за участю учнів 8-го класу Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів за сценарієм літературно-музичної композиції "Пори року в мистецтві", мультимедійних матеріалів та уривку з фільму "Персефона".
В приєднаному файлі знаходяться фотоматеріали заходу. Повну відеоверсію можна завантажити за адресою:
http://ifolder.com.ua/7j66sgqqau9y.htmlКазковий дивосвіт П. І. Чайковського

0
Дитинство - різнобарвний світ. Наступне заняття розраховано на малят старшого дошкільного віку. Воно допоможе їм поринути у казку, поглибити музичні знання та відчути себе маленькими чарівниками.«Євгеній Онєгін» Від роману у віршах О.С.Пушкіна до опери П.І.Чайковського

0
Презентація до уроку за темою: Переосмислення здобутків європейського романтизму російською культурою. О.С.Пушкін. "Євгеній Онєгін" - соціально-психологічний роман у віршах.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво