Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Завдання І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики в 2016-2017 навчальному році 9 клас

0
Завдання
І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
в 2016-2017 навчальному році
9 клас
Максимальна кількість балів - 20

Завдання 1. Будівельник за мотузку піднімає відро з бетонним розчином, прикладаючи силу 250 Н. З якою швидкістю він тягне мотузку, якщо за 1 хв здійснює роботу 4 кДж.Дзвони Чорнобиля

0
Щороку в нашій школі проводяться заходи, присвячені трагедії на Чорнобильській АЕС. Однією з форм таких заходів є усний журнал. За декілька тижнів до проведення заходу створюється активна група учнів, що випускає плакати, підбирає вірші, матеріал та музику до тематики усного журналу. Захід проводиться для різних класів,при цьому діти переходять з одного навчального кабінету в інший і показують свій виступ. Окрім цього,на першому поверсі школи створюється виставка плакатів присвячених вшануванню пам’яті загиблих та постраждалих в Чорнобильській трагедії.История изучения литературной деятельности О. И. Сенковского

0
Аналізуються роботи літературознавців ХІХ-ХХ століть, які досліджують біографію, журналістську та, головне, літературну діяльність О. І. Сенковського.Авторська розробка уроку позакласного читання у 2 класі "Деревце роду"

1
Робота містить розгорнутий конспект та розширений самоаналіз уроку.
Мета:
1.Працювати над удосконаленням техніки читання; формувати навички правильного виразного читання; навчати аналізувати прочитані твори, виділяти в творі головну думку; збагачувати словниковий запас учнів; вчити дітей слухати співбесідника й висловлювати свою думку.

2.Ознайомити із символами роду, родинними традиціями; розширити знання учнів про свій рід; розвивати образне мислення; розкрити значимість сім'ї у житті людини.Іспас - колиска талантів

0
Позакласний виховний захід для середніх та старших класів. Художня культура рідного краю.Навчальний посібник "Укладка волосся"

1
Навчальний посібник «Укладка волосся» містить теоретичні відомості основних понять теми, схематичні зображення, алгоритми виконання укладання волосся на бігуді та за допомогою фена, різновид постижерних виробів, інструкцію з техніки безпеки, контрольні питання, список рекомендованої літератури.
Рекомендований учням для використання на уроках перукарської справи і матеріалознавства.Розробка творчого проекту «Підставка для декоративних рослин»

1
Творчий проект
«Підставка для декоративних рослин»

Автор проекту:
Дубина Олександр учень 11 класу Переяслав-Хмельницької ЗОШ І–ІІІ ст. №4

Керівники:
Ажаман Леонід Васильович, вчитель трудового навчання Переяслав-Хмельницької ЗОШ І–ІІІ ст. №4

Миколаєнко Андрій Євгенович,вчитель трудового навчання Яготинської СЗОШ І–ІІІ ст. №2Навчально-виховний захід брейн-ринг “Підліток і право”

3
Навчально-виховний захід брейн-ринг “Підліток і право”
Мета:узагальнити та поглибити знання учнів з правознавства, розвивати навички роботи в групах; застосовувати набуті знання в конкретних життєвих ситуаціях; виховувати в школярів повагу до закону; формувати правову культуру.

Методичне забезпечення: плакати з крилатими висловами на правознавчу тематику, DVD, картки з завданнями.

Підготовчий етап: команди мають підготувати візитну картку, назву, емблему, девіз.Тема уроку: "Пам'ять. Види пам'яті та її розвиток"

0
Урок направлений на формування в учнів уявлення про природу пам'яті, основні характеристики пам'яті, значення пам'яті для встановлення особистості, в ході уроку виявити різноманіття видів пам'яті, через висновки в роботі встановити основні правила запам'ятовування; виховувати з учнів розуміння важливості тренування пам'яті, котра необхідна людині для успішної реалізації у суспільстві.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво