Від партнерів

Останні публікації

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 2 гостя.
Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Тимчасове призупинення партнерської програми

З 1-го травня, ми тимчасово призупиняємо партнерську програму. Мається на увазі, що тимчасово рейтинг авторів (http://metodportal.net/users/statistic) не буде працювати і винагорода за публікацію не буде нараховуватися.

Про поновлення роботи рейтингу і партнерської програми буде повідомлено завчасно.Ми починаємо приймати заявки на друковані версії сертифікатів

Тепер цей напрямок буде розвиватися і ставати більш зручним для Вас metodportal.png

За Вашим проханням, ми починаємо друкувати сертифікати про розміщення матеріалів (публікації з файлами) на metodportal.net з печаткою та підписом. Також ми оновили бланк сертифікатів.План-конспект уроку фізичної культури з елементами футболу для учнів 7 класу

0

Тема : Футбол
Клас: 7

Мета:
1. Навчальна :
- відпрацьовувати техніку виконання передачі м’яча внутрішньою стороною стопи та зупинки м’яча підошвою;
- повторити техніку гри воротаря.
2. Розвивальна.
Розвивати:
- точність та вправність рухів;
- координацію та швидкісно-силові якості;
- силу волі , досягнення мети.
3.Виховальна.
Виховувати:
- дисциплінованість;
- наполегливість;
- організованість.«Реалізація принципу наочності під час навчання англійської мови на початковому рівні»

0

«Реалізація принципу наочності під час навчання англійської мови на початковому рівні»Методичний семінар в рамках загальношкільної проблеми «Активізація навчально-виховного процесу шляхом використання STEAM-технологій»

0

Розробка методичного семінару в рамках загальношкільної проблеми «Активізація навчально-виховного процесу шляхом використання STEAM-технологій» з використанням елементів тренінгу.Методична розробка уроку зарубіжної літератури для 11 класу «П. Целан «Фуга смерті» - один із найвідоміших творів про Голокост, особливості композиції твору, художнє новаторство митця»

0

Мета – формувати компетентності:
● предметні (поглибленні знання про Голокост, про творчість П._Целана, культурологічний зв'язок);Блочно – тематичне планування на березень

0

Формувати у малят поняття про рідну домівку як найдорожче місце для кожної людини; вчити цінувати працю своїх батьків, речі створені їх руками, проявляти чуйність, доброзичливість до найрідніших. Виховувати бажання наслідувати позитивні риси та вчинки предків, зберігати українські традиції.Театралізована розвага для дітей молодшого дошкільного віку «Пригоди колобка»

0

Програмовий зміст: продовжувати розвивати вміння дітей обігрувати події, які трапляються з персонажами казкових героїв; передавати їх рухи, емоції. Вчити інсценувати художній твір із творчою імпровізацією сюжету; влучно передавати інтонаційні відтінки мовлення героїв казки; вправляти дітей у чіткому й виразному промовлянні реплік героїв. Викликати емоційний підйом, розвивати творчі здібності, артистизм. Виховувати бажання виступати перед однолітками.Перспективний план роботи гуртка «Скарбнички природи» (пізнавальна діяльність) з дітьми середнього віку на 2019-2020н.р.

0

Мета:
- сформувати у дітей початкові елементарні наукові знання та уявлення про основні природні фактори, явища та очевидні взаємозв’язки і залежності, що орієнтовані на сталий розвиток, необхідні для свідомого вибору способу власного життя;
- активізувати знання та досвід дітей у різних видах діяльності: пошуково-дослідницькій діяльності, навчанні, грі, праці тощо;Конспект заняття для дітей середнього віку «Змагаємося та навчаємося» (заняття з гендерного виховання)

0

Програмовий зміст: розширювати й закріплювати уявлення дітей про себе, як особу певної статі, основні ознаки дівчинки та хлопчика,будову тіла людини та призначення кожного органа.
Формувати уявлення про професійну діяльність жінок та чоловіків у нашому суспільстві, умінні називати предмети, необхідні людям певної професії.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Статистика

  • Тетяна Жарова
  • Шумська ЗОШ №1
  • Лариса Тертична12314
  • ulitko.TN
  • Елена Кубаренко